Ana Menü

"Puan farkı bizi hiçbir şekilde korkutmuyor"

Başlatan Simurg, Şubat 08, 2009, 17:33:32

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

"Puan farkı bizi hiçbir şekilde korkutmuyor"
Maçtan sonra bir açıklama yapan siyah beyazlı takımın teknik direktörü Mustafa Denizli şunları söyledi

Turkcell Süper Lig'in 19. haftasında oynanan Konyaspor - Beşiktaş karşılaşması 0-0'lık eşitlikle sona erdi.

Maçtan sonra bir açıklama yapan siyah beyazlı takımın teknik direktörü Mustafa Denizli şunları söyledi: "Son derece hırslı ve iyi mücadele eden bir rakip bulduk. Kazanılan 1 puan yok, kaybedilen 2 puan var. Defansı iyi yaptık ama hücumu iyi yapamadık. Çok golcüyle oynamak demek, çok gol atmak demek değildir. Liderlerle aramızda olan puan farkı bizi hiçbir şekilde korkutmuyor."

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

eyup1903

26. hafta mı daha 26. hafta olmadan havlu attık bakalım 26. haftada bunca taraftarın yüzüne nasıl bakacaksın sayın denizli

Batuhan

Alıntı yapılan: eyup1903 - Şubat 08, 2009, 17:34:22
26. hafta mı daha 26. hafta olmadan havlu attık bakalım 26. haftada bunca taraftarın yüzüne nasıl bakacaksın sayın denizli

alkışlıyor ve aynen katılıyorum
ama havlu atmadık bence
uefa umudumuz olmalı
Koca hestiy aya bedenem ?

kartalpenchesi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Konyaspor beraberliğinin ardından yaptığı açıklamada  rakipleriyle aralarında olan puan farkının kendilerini korkutmadığını söylerken, oyun sistemiyle ilgili de konuştu.

İşte Denizli'nin açıklamaları; 

"Oyuncularımızın kırılganlığı ve ön tarafta beklediklerimizi yapamaları bu sonucu ortaya çıkardı. Bunu kayıp iki puan olarak görüyoruz. Yan toplardan bulduğumuz bir kaç pzisyon var, bunları kullanmakta zorluk çektik. Neticede futbolun içindeki her ihtimali düşünerek geldiğimiz bir deplasmandı ama tabii arzumuz üç puandı".

Mustafa Denizli oyun sistemiyle ilgili ise şunları söyledi;

"Çok golcüyle oynamak demek, çok gol atmak anlamına gelmiyor. Bizim oyun formatımız böyle. Liderle aramızda olan puan farkı bizi hiç bir şekilde korkutmuyor, bunu üzerine basarak söylüyorum. Rakiplerimizle içeride oynayacağız. Biz kendi işimize bakarız, karar verici başkası değil, karar verici biz olacağız. Trabzonsor ile maçımızın tempolu ve güzel geçeceğini düşünüyorum, izleyenler güzel bir 90 dakika izleyecektir. Bugün kalemizde bir tehlike yaşamadık ama talihsiz bir gol de yiyebilirdik. Önümüzdeki iki haftada üst taraftaki takımlarla maçlarımızı yapacağız."

"POZİSYON VERMEDİK"

Konyaspor Teknik Direktörü Giray Bulak, rakipleri karşısında büyük bir takım gibi oynadıklarını, Beşiktaş'a pozisyon vermediklerini söyledi.

Bulak, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, maçta oynayan ve oynamayan tüm oyuncularını kutlamak istediğini söyledi.

Taraftarın muhteşem olduğunu ve takıma büyük destek verdiğini ifade eden Bulak, ''Bugün büyük takım gibi oynadık, Beşiktaş'a pozisyon vermedik. Daha iyi pas yapabilen bir takım olsak ve bunu sahaya yansıtabilseydik daha iyi bir sonuç alabilirdik'' dedi.

Yeni transferlerin henüz hazır olmadığını dile getiren Bulak, şunları kaydetti:

''Takıma yeni katılan oyuncularımızın, mutlaka bize çok daha büyük katkıları olacak. Takımımız yeni oyuncularla çok daha güçlendi. Oyun anlayışı bakımından da rakipten çekinmeden, oyunu elimizde tutarak oynadık. İyi oyundan ötürü oyuncularımızı, taraftarımızı kutluyorum.''
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

levent1903

puan farki bizi de hic bir sekilde korkutmuyor - oynadigimiz futbol korkutuyor !
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

djinonu

aquilas

aman ne olacak canım seni korkutmuyorsa bizide korkutmaz hem gerçektende beni korkutmuyor inanın hocam ne olacakki şampiyonluğa inanmıyorum ee biz bu kafayla uefa yada gidemeyiz hem gitsek gerçektende çok merak ediyorum ne yapabiliriz tabi demirören başımızdayken bunlar bize koymaz be hocam biz neler gördük ezikfener bizim adımızı duyunca bağları çözülürdü adamlara ezici üstünlüğümüz vardı o gitti avrupa zaten gitti liverpool faciası metalist faciası neler neler sağolun demirören beyfendi yapacağınız her türlü kötülüğü yaptınız suç asla denizli yada ertuğrul yada gelen gidende değil gelenide gidenide demirören yönetimi getirdi beşiktaşımızı bu hallere soktu

M34

Alıntı yapılan: levent1903 - Şubat 08, 2009, 18:25:59
puan farki bizi de hic bir sekilde korkutmuyor - oynadigimiz futbol korkutuyor !

bu güzel :-)

keskinli

konusmak yerine biraz daha icraat yapsan daha hayirli olacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Fenerdeykende hep Bos konusurdu hala Oyle..

Fener taraftaride yiyordu bunu,
1 sene dayandilar, ama verem oldular,
bizde yiyoruz, ve verem olma yolunda ilerliyoruz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

az kaldı arkadaşlar 26. haftayı bekleyin o zaman hesaplaşırız

carsi52

Bölünür senin için uykular!

CR7

beni de korkutmuyor

haftaya kazanacağımıza ve farkı 3'e indirieceğimize inanıyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

siyahbuz

tek aşk beşiktAŞK!!!!