Ana Menü

Herşey Bitti Mi Şimdi ?

Başlatan Kralkartal21, Şubat 08, 2009, 17:24:11

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

sivas kayseriyle berabere kaldı işte

peki sivas fenere gs'ye trabzon'a puan kaybetmez mi?

biz yenemez miyiz?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

Alıntı yapılan: yg1903 - Şubat 09, 2009, 19:47:22

biz yenemez miyiz?

valla sende benim gibi duruma beyaz tarafindan bakiyorsun,bizim takim bir oynamaya baslarsa , bence yuzde yuz basliyacaktir , o zaman durum degisecek.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

ts macı sonucu hersey ortaya cıkacak ıste
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kralkartal21

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Şubat 09, 2009, 19:50:38
Alıntı yapılan: yg1903 - Şubat 09, 2009, 19:47:22

biz yenemez miyiz?

valla sende benim gibi duruma beyaz tarafindan bakiyorsun,bizim takim bir oynamaya baslarsa , bence yuzde yuz basliyacaktir , o zaman durum degisecek.

Ts maçı iyi futbolun başlangıcı olur umarım..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CiCi_KizZ

adam gibi oynasak hic sorun deil puan..sunun surasinda 2 maci yensek onlar kaybetse ;lideris.. oynmaya baslasalar ii olur..
Baska Sevdalara KApaliyiz..

Sampiyonluk icin SALDIR Besiktasim!!

CR7

Alıntı YapFenevli forumlara girin bakın, Beşiktaşım hakkında neler yazıyorlar, bizim şampiyonluk şansımızı kendilerinden daha çok görüyorlar.
Gayselilerin forumuna girin bakın, sivas'ı trabzon'u saracoğlu'nu saymıyorlar, Mabede geleceklerinde neler olacaklarını düşünemiyorlar.

Bizim forumdada herkes kayseriye sivasa trabzona gaylere eziklere şaibelere puan kaybederiz diyor. ben de bu inançsızlığı anlamıyorum.

kışkış cinler kışkışş

Alıntı Yapbu kadar kazma takımlar varken bazı arkadaşlar Beşiktaşımızı nasıl yerden yere vuruyorlar anlamıyorım. tamam futbol tatmin edici gelmeyebilir herkese. ama destek şart!
geceleri la liga izleyip oradaki takımlarla mı karşılaştırıyorsunuz süper ligi anlamıyorum.
biz kötüysek onlar daha kötü. bu yarışı kazanacağızz...

Alıntı YapTrabzon'un kadrosunun bizim kadromuzdan daha iyi olduğunu söyleyebilirmisiniz..

Adamlar sezon başından beri şampiyonluktan başka kelime kullanmıyorlar..

Her maç stadı gelin gibi süslüyorlar..

Yenilseler bile alkış,destek,tezahürat,umut..

Song ve Yattara dışında hiç bir oyuncusu bizde 11'e giremeyecek bir takımdan bahsediyorum..

Noldu onlar bu kadar coşkulu ve umutlu olunca..

Takımlarına da yansıdı bu,adamlar en kötü oynadıkları maçta bile asla pes etmeyip savaşır oldular..

Trabzon takım filan değil arkadaşlar onları buraya getiren inanç ve destek..

Tüm bunları neden yazdım..

Çünkü elimizde çok daha iyi bir kadro varken hala umutsuzuz..

3 maç destek olunuyorsa alınan ilk kötü sonuçta kazanlar kaldırılıyor..

Sabırsızlık mı,bıkkınlık mı..

Onun babasını Trabzon taraftarı yaşadı yirmi küsür senedir..

Bir olalım,destek olalım,inançlı olalım derken insanlar Bobocu-Nobreci,Yusufçu-Delgadocu diye ayrılır oldu..

Bırakın bu küçük hesaplaşmaları sadece saha içine konsantre olun lütfen..

100. yıldaki o müthiş coşkuyu 2-3 maç yaşattıralım takıma bakın onlar da şampiyon havasına girip seri galibiyet almaya başlıyor mu başlamıyor mu..

Herkes şapkasını önüne alıp düşünsün lütfen..

Her şey Beşiktaş için..

Alıntı YapYapabileceğimiz tek şey inanmak arkadaşlar!
Şuan için bu..
Tamam rezil futbol oynuyoruz belki iyi oynamıyoruz ama diğer takımlarda böyle değil mi?
Feneri dün akşam görmediniz mi..10 kişilik takıma bir gol bile atamadılar.
Çok övülen Trabzon, hakem olmasa Ankaragücünü yenebilir miydi?Bırakın yenmeyi penaltı+kırmızı karttan sonra yenilirdi muhtemelen..
Biz tabi ki çok iyi oynayalım, ezelim rakipleri istiyoruz ama bazen kötü oynayarak da şampiyon olunabiliyor.
Hatırlayın Fenerin 100.yıllını, ne kladar iğrenç bir futbolla lig tarihinin en düşük puanı ile şampiyon oldular.Oldular mı ama? Oldular.
Ondan bir önceki sene Gs'yi hatrlayın, yine kötü oynuyorlardı son dakika golleriyle ite kaka geldiler son ana kadar ama inanç kayboldu mu? Kaybolmadı, bunu söylemek istemem ama onlar bunu başardılar.. Üstelik adamlara kadıköyde 4-0 yeinlmelerine rağmen bırakmadılar!
Biz geçen sene Fener'e normal bir skorla yenildik diye öyle bir şey ki camia, yönetim, tüm kadro havlu attı bir anda..Sonraki tüm maçlarını kazansan şampiyonluk olur muydu bilmem ama yine de şampiyonlar ligine giderdik..
2 sene önce  yine aynısı oldu..Çok çabuk havlu atıp, pes ediyoruz.. Bizdeki sorun bu bence..

Şu an ihtiyacımız olan şey çok acil bir şampiyonluk, ister iyi oynayarak, ister kötü oynayarak..
Önümüzdeki tüm maçlar final niteliğinde..
Trabzon maçını beklemekten ve kazanmaktan başka çaremiz yok.
Allah hepimize bu yolda sabır versin ne diyelim!
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Bu yazılar kaç senedir yazılıyor..
Her neyse.. Ts maçından sonra olası bi kötü sonuçta bu yorumları yapan kişiler ne dicek merak ediyorum..

Ben sezon sonuna kadar kalan 14 maçta en az 10 puan daha kaybedeceğimize inanıyorum..İnşallah yanılırım ama sonuç bu.. Ha bu son 14 haftada neler değişir bilemem ama işimiz zor..

Hadi ts maçını yendik..Antep deplasmanı ts maçından daha zor olucaktır..

Neyse artık bekleyip görücez.. Önümüzdeki 3 haftada herşey netleşir..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Sahadakiler hoca kadar inansın bu iş olur emin olun..

Beşiktaş son maç normal olmayan şekilde kötüydü..

Ancak

Beşiktaş kolay kolay yenilmez artık. Ne sivas ne ts ne gs ne fb..Bizi zor yenerler..

Mustafa Denizlinin ilk geldiği günlerde oynattığı, herkesin eleştirdiği sistemi yeniden istiyorum

Vaz geç hoca 4-2-3-1 den..

Bu sistem başkasında olunca süper sistemdi
Sende korkak sistem oldu ama neyse..

Ancak
Bu takım şampiyon olamayacaktır bundan da eminim..

Sabote etmek isteyenler trabzon maçında yiyeceğimiz golü beklerken, içlerindeki irlandalılığı görmezken, hocanın moral amaçlı gülümsemesine takılıp bundan  pay arayanlar varken,nasıl şampiyonluk bekleyeyim ki..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Alıntı yapılan: Lionel Messi | nopasarAn - Şubat 09, 2009, 22:48:05
Sabote etmek isteyenler trabzon maçında yiyeceğimiz golü beklerken, içlerindeki irlandalılığı görmezken, hocanın moral amaçlı gülümsemesine takılıp pay arayanlar varken ,nasıl şampiyonluk bekleyeyim ki..

:alkis   Aynen, aynen ve aynen.
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

BerkAy1903

Önce rakiplerinize bakınız sonra konusuruz !

Konya ligin köklü takımlarından.. deplasmanda puan kaybetmemiz gayet normal

önemli olan evimizde oynayacağımız derbiler.. derbileri kazanalım %80 şampiyonuz..
19o3

canavar_bjk

hemen uzulmeyın bea başka beşiktaş yok durmak yok yola devam :D

bu takım geçen hafta nasıldı bu hafta nasıl oynadı acaba haftaya nasıl oynayacak
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

siyahbuz

İnançsız insanlar yenilmeye mahkumdur. Önceelikle inanması gereken futbolcular diye düşünmeyelim bu adamlar her ne kadar para için oynuyo gözüksede biz olmasak o çimlerin hiçbir tadı kalmaz onları ateşleyenlerde bizleriz bu halde inancımızı koruyalımki onlarda elektiriği alsınlar
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Cem Goren

herşey bitmedi ama ts maçında alacagımız olası bi kotu sonuc bitirebilir
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

öyle bi hava estiriliyorki,sanki besiktasin oyununu görüpte ümitsizlige kapilanlar besiktasin basarisini istemiyor
spor müsabakalari tabiiki basarili olmak icin yapilir,baska kisilerle veya takimlarla basari icin yarisilir.
basaridan daha önemli olan bi sey var sporda,estetik yani yaptigin sporu iyi yapmak,adil olmak rekabette ayak oyunlarina basvurmamak gibi...
sadece konya macina bakmak hata olur,her takimin kötü günü olabilir buda normaldir
genel istatistige bakmak gerek,besiktasin genel istatistigine bakincada ümitsizligimiz anlasilir
ben sezon basinda cok ümitliydim,eskisigimiz olan defansa iyi oyuncular aldigimiz inancindayim,forvetimize zaten güveniyorum,sol kanatta aydina sag kanatta serdarlara cok güveniyordum,ama gel görki kanatlar yine islemiyor,forvetlere top indirilemiyor,forvetler sürekli geriden top alip gelmek zorunda kaliyorlar orta sahamiz delgado haric teknik yoksunu üstüne bide korkak oynamak yani daha cok defansif adamlarla sahaya cikmak gelince futbolumuz iyice kötülesiyor.
kötü futbol oynuyoruz bu bi gercek bunun aksini iddia eden fazla cikmaz sanirim
tabiiki tüm bu olumsuzluklara ragmen besiktasa inaniyoruz,her ne kadar bi basari beklmesekte.
yani ümitsiz olanlar ne irlandali nede hindistanli,sizler gibi besiktasli
insaallahda basarili oluruz,sezon sonundada sampiyon oluruz,bu durumda forum tarafindan futbol bilgisizligimden dolayi taslanmaya hazirim
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

erdibatmaz

Denizli derhal oyun stilini değiştirmeli takımın. Yapabilecek kapasitedeyken yapamıyoruz.

Nerden çıktı bu tek forvet sevdası yahu eskiden gül gibi 4-4-2 vardı bir de 3-5-2 vardı oldu bitti. Yok efendim baklava düzeniymiş yok pasta börek düzeni ulan adamın isteği varsa çıkar oynar. Hangi adamın hıslı olduğunu, tekmeye kafa uzattığını biz tribünden veya ekranlardan görüyoruz, çok sınırlı sayıda.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P