Ana Menü

"Carsi=Israil" Bu Pankart Yakismadi!!

Başlatan CiCi_KizZ, Şubat 07, 2009, 22:12:55

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

aquilas

bunları kale almayalım yaw soyları sopları belirsiz ultratravestiler

Batuhan

bu bir bakıma bizim üstün olduğumuzu belirtiyor
fakat benzetme yanlış kurulmuş bence
Koca hestiy aya bedenem ?

robinho

Irkçı görmek istiyorlarsa Baros'a baksınlar biraz... Bütün şarkıları çalıntı .. Sadece kartal veya beşiktaş kısmını cimbom diye değiştiriyorlar .. Her zaman merak ederim şu cimbom kelimesi nerden gedli (kimden çaldılar) diye :D  Eto'lu pankartıda zaten racing santander klübü açmıştı dimi Ultravestiler ..

Düşünüyorumda acaba biz onlardan tezahüratmı çalıyoruz ? Çünkü biliyorsunuz beşiktaşım oleyy bestesini ilk galatasaraylılar bir buz hokeyi maçında söylemişlerdi :D:D:D:D

delgado1008

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 07, 2009, 22:20:34
Alıntı YapKapalı tribünde ''Tribünlerde ırkçılığa yer yok'' pankartı açan taraftarlar, ayrıca Galatasaraylı taraftarların Sivasspor'un İsrailli futbolcusu Balili aleyhine yaptığı tezahüratlar için de ''Irkçı olmak Cim Bom'u tutmaktan da beter'' yazılı pankart açtı.

boyle pankart acarsan, boylede cevap gelir...
Herkes merak ediyordu Gayseliler ne der diye,
ama onlarda baya bir laf sokmus yani
laf sokmak için önce bi geçmişe bakacaklar israil dedikleri tirübün gazzeye yardım için kızılayla birlikte para toplamıştır Çarşı olmasa söylecek beste bulamazlar türübünde
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

ozzy_10_4_ever

Hangi ebedi dostluk???Şike yapıp şampiyonluk çalanları dost saymaya devam edenler olabilir ama bence fena halde yanılıyolar!
Laf sokmayı becerebildiklerini de düşünmüyorum evet ırkçılık cimbomu tutmaktan daha beterdir ama İsrail Katliamına karşı yürüyüş yapmış bir gruba israil=çarşı diye pankart açmak en hafif tabirle zihinsel özürdür!!

besikt-Ask

tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar oramana; sonra hepsi cin cona :aferin
sAgoPa-mAsKeLi BaLo

gürol

BU ULTRASLAN LOGOSU

BU DA BEŞİKTAŞ LOGOSU

arasındaki 7 farkı bulunuz
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Alp Erdem

renkler ve yazılar şekil aynı kim önce kuruldu beşiktaş ki sahtekar gese kim şerefsiz gese

BJK_Kübra

ne dostluğu ya bu adamlardan dostmu olur benzetmeye bak..! gs ye nerfetim daha da arttı..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

hepsiyAh

insanların kalitesi yaptıkları işlerden belli olurmuş..
Size böyle bir pankart açmak yakışırdı.. tebrik ediyorum..

carlito1903

Delirdik

Küçük bi çocuğu kızdırdığında aLakasız bi yerden kendini savunmaya çaLışır ya öyLe oLmuş.
Arkadaş sizin yaptığınız ırkçıLıktı, adiLikti ve ona görede yediniz cevabı ama bizim israiLLe ne bağLantımız var bi açıkLasanız ya?
IrkçıLığınıza karşıyız diye savaşın safındayız mı anLadınız, kafacıkLarınız o kadar mı?

Neyzen ne demiş;
Rakı, şarap içiyorsam sana ne,
Yoksa sana bir zararı içerim
İkimizde gelsek kıldan köprüye
Ben dürüstsem sarhoşkende geçerim.

Siz bunun sırrını kimyasaLda diye düşünüyorsanız, sizede tavsiye ederiz efenim :ok
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

Cem Goren

yapıcak bişey yok kendilerini belli ettiler bu kadar zekilerki!!! anca boyle birşey dusunmusler onuda becerememişler
altın kapılarımız kan oldu tayfun

M34

"Şarabı da İçeriz Esrarı da Çekeriz" diye bagirirlarsa böyle olur. Gelecek macta geriken cevabi vereceklerinden kuskum yok.