Ana Menü

Ajdar Dayak Yedi

Başlatan Timurlenk, Ocak 29, 2007, 00:00:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

freedom forever

ezik alihan !!!
zavallyı dövmeye utanmıyor ,bakıyorum her program da alihan var iii yapmış reklamını adi herif
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

CooLDumaN

Alıntı yapılan: bolşevik - Ocak 30, 2007, 22:47:20
ezik alihan !!!
zavallyı dövmeye utanmıyor ,bakıyorum her program da alihan var iii yapmış reklamını adi herif
Bizim salaklar da her prog. cagırıyolar onu.istedıgı oldu ıste alıhan ın.kendını gundeme getırttı.
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

CooLDumaN

Bugun m.alının prog. cıkmıs.ordakı bı adam sordu
-alıhan bey sızın karsınızda ajdar degılde boksor bırı olsaydı yıne aynı tepkıyı gosterırmıydınız?
Alıhanda hemen konuyu cevırdı tabı.

ayaklarının üstünde öl!

Nazli_

bu ajdar adam olmaz, hyperstar diye diye öbür tarafi boyluyacak

Adriano

Ya birakin ya adamlarin 2side adam etmez.. Ajdar denen kişi sanatcıyım fln dio sanattan çaktığı yok Alihan denen kişi de 12 yıldır şarkıcıymış ben ismini hic duymadım ama yani yaptığı terbiyesizlik.. 2 sinden de bişi olmaz..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

carsi52

ya ajdar iyi bi dayağı hakediyo eline sağlık :D

ama alihanında gündeme düşmek için dövdüğü ap açık ortada ama yine iyi yapmış :D kurt gibiyim kurt gibi :D
Bölünür senin için uykular!

freedom forever

bana anlaşmışlar gibi gelio ,bir kere ajdar davacı olmadı ,iki ikiside gündem de biri bir programda biri bir programda ,baksanıza bizim sitemizde bile gündem oldu herifler ikisde iyi reklam yaptı
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

carsi52

hemde manyak derecede reklam yaptı bencede anlaşmışlar herhalde yoksa ajdar çooooktan dava açardı.
Bölünür senin için uykular!

CooLDumaN

Ajdar ne yapmaya calısıyo onu anlamıs degılım.mılletın onla dalga gectıgını anlamıyacak kadar salak bırınede benzaemıyor

ayaklarının üstünde öl!

tarsus_carsi

komık bi olayy ;D  bencede alıhan reklam yapıyorr
HIRSLIYIM,HIRCINIM,İDDİALIYIM,BESİKTASLIYIMMM.....

Çarþý Ulan !

o adam hakediyo ya uyuz herif

ense köküne fena çakmış alihan

Hasta_BJK´li_01

ajdar pabuciyarim  cik disariya oyniyalim

fena dayak yedi  yeter ama su ajdar da ha virüs gibi ortalikta dolasiyor zaten!!!!

besiktas 4ever

HaRd_ViCToRy_1903

:D Abi çok gzl wurmuş yaw çat die ses geliyor walla yakında anti-ajdar grubu kurulursa şaşmayın

eRe

sese bayıldım ya.ne guzel kafası varmıs ajdarın ole.zaten baska bıseyıde yok :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

burak_bjk

ya bu adami dovsen nolcakki
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....