Ana Menü

Ajdar Dayak Yedi

Başlatan Timurlenk, Ocak 29, 2007, 00:00:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

ajdar=nihat doğan demiş.. :geberdim

DIABLO

al birini vur ötekine aslında ajdar'ı bülent ersoy'un dövmesini isterdim
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Anarchy*

zuahaha ii olmus bea ;D

noumAmokachi

Alıntı yapılan: Bobbo13 - Ocak 29, 2007, 00:00:08
en az 30 kere izledim her izleyişimde gülmekten kırılıyorum ;D ;D olamaz böyle bişey Alihan sağlam çakıyor.kafada boş galiba çıkan sese bakın ;D ;D

[youtube=425,350]pHq5USv1UY8&eurl=[/youtube]

bu daha komik nihat doğan=ajdar ;D ;D ;D

[youtube=425,350]BgulQDdMfCI&NR[/youtube]
lan oğlum ne gereksiz adamsın lan gereksiz gereksiz video koyuyorsun youube'a da zarar cafeye de zarar her yönüyle zarar yani ;D  burası BEŞİKTAŞ cafe'si Bursa cafesi değilki ajdarı koyasın ;D ;D
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

Unforgiven

Genclik yazılarınız okudum kimileri o yada bu şekilde hak vermiş kimileri karşi çıkmiş hepinizn görüşüne saygım var ama sonuçta yapılan yanliş kim olursa olsun ne olursa olsun kimseye el kaldıramazsın,Reklam yapmak için kimseye vuramazsın ve sonra adın bile çıkmıyorken Radyoda,gazetede hatda radyonun resimlisi olan televizyonda ertesi gün gezmediğin program yok ve erekeğim diye çıkıyorusn ortaya ben dövdüm diyorsun sonra da hayır tartıştık dıyorsun bu şekilde adamlar ülkemizde sanatcıyım diyorsa bu ülkenin vay haline...

Ben de çıkıp alihanı dövecem nasıl olsa bana dokunamaz :D  bende böle reklam yapım belki rütbem erken gelir  :D
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

2 dia 2 muerto

Valla benim hocam dersin ortasında ajdar a top dedi ama bence az dedi...alihan iyi yapmıs...dısardakı kopegın havlaması bıle ajdarın sarkılarından daha uyumlu

tufi_bjkli

yalnız şuda bir gerçek ajdar alihandan daha çok tanınıyo

CHEm !

öncelikle alihan durduk yere gitti adama sataştı ajdarın bi suçu yoktu yani
ama yine de eline sağlık güzel yapmış ;D ;D
saçına uyuz oluyorum zaten,benim elime geçse allah ne verdiyse girerim ;D
Allah kitap Beşiktaş

BerkAy1903

bu nane naneyi soyleyen adamdı muhahah:D zuhahaha
19o3

Simurg

adam ne kadar kötü şarkı söylerse söylesin,
ne kadar kötü şarkı sözleri yazarsa yazsın
alihan denen mahlukatın dövmesinin bi manası yok.
ben nice şahızlar tanıyorum bi taraflarını açıyolar
öle gündemde kalıp kasetlerini satıyolar.
ajdarda kız olsaydı eminim kaseti yok satardı...
yasıklar olsun ki kendini bişi zannedip birilerini döven o vatandaşa
bağzı arklarımız savunuyo bi sebebi olsa gam yemicem
ajdar o vatandaş için benim sevdiğim bi sanatçı dio
o pataküte girişiyo
yazıklar olsun yha sebebsiz dayaklar atılıyo
ve şakşaklanılıyo
bu ülkede kimse kimseye hiç bi şekilde
((özelliklede bi sebebide yok))ken 
dövemez! el kaldıramaz!
bana sölermisiniz o alihan kim?
reklam yapmak için düştüğü durum belli..
bölelerini asıl dövmek lazım.
Ben ajdarın yerinde olucam tazminat davası açarım paramı alırım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

noumAmokachi

Simurg sana bi bakma katılıyorum bi bakıma katılmıyorum katılıyorum evet kimse kimseyi sebepsizce dövemez katılmıyorum ajdar tazminat davası açmaz onunda hoşuna gidiyo bu durum tvde izledim bu konuya açıklık getirmek için 20.000$ röpörtaj parası istiyo.Bir nevi bu olay danışıklı dövüş ;) Ayrıca ajdar benim çok yakın bi dostumun arkadaşıının akrabası bir iki sefer görmüşlüğüm var ajdarı(BURAK SENDE TANIYON SİZİN OKULDA BEDRAN DOĞUKAN KURTKAYA VAR YAA ONUN ARKADAŞININ AKRABASI ETİLERDEN BİZDEN MEZUN DOĞUKANI DİYOM )O adama denyo deniyo ama o adamın birlikte olduğu hatunlara biz erkekler 40 takla atsak ulaşamayız altındaki arabaları illegal işle uğraşmadan ulaşamayız.Ayrıca suda unutulmasın arkadaşlar burası BŞİKTAŞ forumu bizi ilgilendirmez AJDAR MAJDAR ;)biz böle konusarak onu o zevk alıyo bu durumdan ben bu ülkenin hiperstarıyım diyor.Aptal rolü yaparak en taş hatunla birlikte oluyo dünyada sayılı olan 2007 model ferrari moranello araçlara biniyo;)sizin de bildiğiniz gibi  BEŞİKTAŞ cafesi normal güncel konuların duyarlı olayların tartışıldığı cafedir.Ama bu ne idüğü belirsiz adamı konusmak tartışmak bana göre inanın çok saçma ve manasız geliyor.
Saygılarımla...
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

Adriano

çArşı Alihan'a da AjdAr'a da kArşı !!
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

eyup1903

abi bu adamın amacı ne onu anladım

Delirdik

ajdar o yediği dayaktan sonra dava açmıyorsa beLLi ki anLaşmış bunLar

döven memnun yiyen memnun :)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CooLDumaN

Ajdara kalkan eller kırılsınn ;D