Ana Menü

huzurlarınızda...

Başlatan K.D, Şubat 05, 2009, 22:50:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Beşiktaş´ın yeni transferi Fabian Ernst, dün ilk kez Siyah-Beyazlı formayı giydi. Alman futbolcuperformansıyla doğru tercih olduğunu kanıtladı.28 numarayı giydi
Kara Kartal transfer dönemindeki bombayı Schalke'den Fabian Ernst'ü renklerine bağlayarak patlatmıştı. Pazartesi günü İstanbul'a gelen Alman futbolcu, dün İnönü Stadı'nda ilk maçına çıktı. 28 numaralı formasıyla Antalyaspor karşılaşmasında ilk 11'deki yerini alan yıldız oyuncu, oynadığı futboluyla alkış aldı, sergilediği performansla da ilk günden taraftarların sevgilisi oldu.
65 dakika oynadı
Taraftarların tezahüratlarına alkışlarıyla karşılık veren Fabian Ernst savunmada oldukça olumlu bir görüntü çizerken, hücumda da kaptığı topları takım arkadaşlarıyla buluşturmasını bildi. Ön liberoda takım arkadaşı Uğur İnceman ile birlikte uyumlu bir görüntü çizen tecrübeli oyuncu topla buluştuğu 35 pozisyonda 22 kez olumlu  pas vermesini bildi. Ernst, maçın 65. dakikasında yerini Cisse'ye bıraktı.

Mustafa Denizli'nin isteğiyle transfer edilen yıldız?oyuncu Ernst, oyundan çıkarken hocasıyla tokalaştı.

'Çok güzel bir gün'
Beşiktaş formasını dün ilk kez Antalya karşısında giyen yeni transfer Fabian Ernst, takım arkadaşlarının kendisini hemen kabul etmesinin, stattaki atmosferin ve taraftarların çok iyi olduğunu söyledi. Yıldız oyuncu "Bugün çok güzel bir gündü. Taraftarlar tribüne çağırdığında yumruk şov yaptım. Bunu bana Uğur İnceman öğretti. Daha önce de Türk takımlarıyla oynamıştım ve bunu görmüştüm" dedi.

İlk yarı için girdi
Teknik direktör Mustafa Denizli ile maçtan önce görüştüğünü de kaydeden Ernst, "Bana bir devre oynayıp oynayamayacağımı sordu. Oynayabileceğimi söyledim. Kendimi iyi hissedince, ikinci yarıda da bir süre oynadım" diye konuştu. Alman futbolcu, "Son 3-4 gün benim için çok yorucuydu. Bugün yüzde 60-70'le oynadım. Çok kısa sürede yüzde 100'e ulaşacağıma inanıyorum" ifadesini kullandı.

Fabian Ernst ne yaptı?
Gol0
Asist0
Gol Pozisyonu0
Şut0
İsabetli Şut0
Pas35
İsabetli Pas22
Orta0
İsabetli Orta0
İkili Mücadelede Top Çalma2
İkili Mücadelede Top Kaybetme0
Ofsayt0
Yaptığı Faul3
Yapılan Faul1
Topla Buluşma Sayısı39
Topla Oynama Süresi01:30
Topla Oynama Yüzdesi%6
Oyunda Kaldığı Süre65 dk
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

[KralKartal]

22 = Yuzde 63 isabetli pas...

Vasat
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

pAscAliAnUmut

İstatistiği kim yaptı bilmiyorum ama yanlışlık var sadece benim gözümle gördüğüm Ernst'in kaptığı 5 top var.
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

beckyZWICKY

yahu daha ilk maçı daha 1 antremana çıkmış ne bekliyorsunuz daha destur anlamadım gitti. herşeyi geçtim uyum denen birşey var daha dün 1 bugun 2
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Guti ORÇ.

Maçtan önce ernst" bu takımda daha yeniyim 4 gündür antreman yapıyorum tam performans beklemeyin" demişti.

saldır beşiktaş

İkili Mücadelede Top Kaybetme 0 
Sırf şu veri bile beni mutlu etti bu adamın Beşiktaşa yararı olur...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

aquilas

1 antreman yapmış dahsı 1 maç oynamış biz oturmuş adamı tartıyoruz saçma

Simurg

yeni seozn formasını acaba ernstin kinimi alsam ;)
çok ama çok iyi birşekilde gözümüze girdi maşşallah diyelim nazar değmesin

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

valla bence iyi oynadı bize çok faydalı olacak
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.