Ana Menü

Fabian Ernst BEŞİKTAŞIMIZDA

Başlatan Cem Goren, Ocak 30, 2009, 16:42:34

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Beşiktaş, transfer döneminin bitimine 3 gün kala Bundesliga ekibi Schalke 04'te forma giyen Fabian Ernst ile anlaşmaya vardı.

Bir süredir Alman kulübü ve 30 yaşındaki futbolcu ile temaslarını sürdüren Beşiktaş Yönetimi, mutlu sona ulaştı. Beşiktaş'ın Hırvat futbolcu Seriç ile yollarını ayırarak, Ernst ile resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Beşiktaş'ın kadrosuna kattığı Ernst, savunmaya yönelik orta saha oyuncusu. 2005 yılından bu yana Schalke 04 kadrosunda bulunan Ernst, Alman Milli Takımı'nda da forma giyiyor. Bu sezon Schalke'de 17 maçta forma giyen Ernst, 5 sarı ve 1 kırmızı kart gördü.

1996 yılında Hannover takımıyla futbol kariyerine başlayan Ernst, Schalke'ye transfer olmadan önce iki sezon Hamburg ve beş sezon Werder Bremen'de oynadı.

1.83 boyunda ve 80 kilo olan deneyimli orta saha oyuncusu sert fiziğiyle tanınıyor. 24 kez Almanya Milli Takımı formasını da giyen Ernst, 2006 yılından bu yana ise Joachim Löw tarafından kadroya davet edilmiyor.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

17 maçta forma giyen Ernst, 5 sarı ve 1 kırmızı kart gördü.

su cumle bıle cısseden daha cok verım alacagımızın garantısı :)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

sericde bugun yarın gider
HAYIRLI OLSUN
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

Beşiktaşımızın Almanya'nın Schalke 04 ekibinde forma giyen Fabian Ernst ile her konuda anlaştığı belirtildi.

Fabian Ernst geliyor!
Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!Fabian Ernst geliyor!

Fabian Ernst geliyor! Beşiktaş devre arası transfer döneminde kadrosuna katmak istediği yabancı oyuncu konusunda karar verdi. Transfer döneminin bitimine 3 gün kala Siyah Beyazlı kulüp Alman Bundasliga ekibi Schalke 04'te forma giyen Fabian Ernst ile anlaşmaya vardı. Bir süredir Alman kulübü ve 30 yaşındaki futbolcu ile temaslarını sürdüren Beşiktaş yönetimi mutlu sona ulaştı.

FABİAN ERNST KİMDİR?

30 Mayıs 1979'da Almanya'nın Hannover kentinde doğan Fabian Ernst, futbola doğduğu şehirde başladı. 1998 yılına kadar Hannover forması giyen orta saha oyuncusu, 1998 - 2000 yılları arasında Hamburg, 2000-2005 yılları arasında ise Werder Bremen'de top koşturdu. Ernst, şu anda 2005 yılında transfer olduğu Schalke 04 forması giyiyordu.

Alman Bundesliga'da şimdiye kadar 312 maça çıkan Fabian Ernst, 24 kez de Almanya milli takımında görev aldı. 1.83 boyunda ve 80 kilo olan 30 yaşındaki oyuncu orta sahada görev yapıyor.
Kaynak: DHA

Yeni Mesaj: Ocak 30, 2009, 17:46:49

30 kez bakılıp suana kadar 3 tane cevap olması konuya komık geldı bana
trasnfer transfer dedı herkes nıye sımdı suskunsunuz beyler
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

siyahbuz

seriçde dinamo kievle anlaştı
tek aşk beşiktAŞK!!!!

carsi52

İstanbula gelip formaya giymeden inanmıyorum ben bu haberlere nedense..
Eğer gerçekten geldiyse başarılı olucağını düşünüyorum Beşiktaş'ta..
Hayırlısı Olsun.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

DHA haberi duyurduğuna göre %99 doğru..

Oldukça başarılı trasnfer haberi..

Cisse ne olacak bu süreçte merak ediyorum..

Tebrikler yönetime..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

siyahbuz

cisse kalıyor ve yedek kulübesinde anılarını anlatıyor artık ;)
tek aşk beşiktAŞK!!!!

erdibatmaz

parasını versinlerde seriçin sonra başımıza bela olmasın...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carsi52

Keşke seric değilde cisse gitseydi  :-\
Bölünür senin için uykular!

kartalpenchesi

hayırlı olsun öncelikle

tanımıyorum ben bu Ernst'i bilenler kısa olarak özelliklerini anlatırsa çok iyi olur
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Bircan*

hayırlı olsn. ii de madem ernst gelıyo, cisseyle niye tekrar anlasıldı?
UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

Guti ORÇ.

Oh be sonunda aldık Ernst i hayırlı olsun Beşiktaşımıza.

rudy1903

2 ayrı kadro önce 4-4-2

1- rüştü
2- toraman
3- zapo
4- sivok
5- üzülmez
6- ekrem
7-delgado
8- ernst
9- tello
10-bobo
11-nobre

3-5-2

1- rüştü
2- toraman
3- zapo
4- sivok
5- cisse
6- holosko
7- delgado
8- ernst
9- tello
10-bobo
11-nobre

bu takım şampiyonluğa oynar abi

beckyZWICKY

Hayırlı uğurlu olur inşallah.. Umarım başarılı olur
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..