Ana Menü

'Panathinaikos Bobo'yu istiyor'

Başlatan eRe, Ocak 27, 2009, 21:54:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta istikrarlı olarak forma giyemeyen Bobo'ya, Yunan kulübü Panathinaikos talip oldu.

Yunan basını, devre arasında forvet hattını güçlendirmek isteyen yeşil-beyazlı kulübün Avrupa ve Brezilya'da forvet arayışlarının sürdüğünü, listedeki isimlerden birinin de Bobo olduğunu yazdı.

Öncelikli olarak Internacional'den Nilmar ve River Plate'ten Falcao'ya teklif götüren Panathinaikos, bu iki futbolcu ile de anlaşamayınca hedefini Bobo olarak belirledi.

Kadrosunda Arsenal'den alınan Gilberto Silva dahil 5 Brezilyalı bulunan Panathinaikos, takım uyumu için tercihini yine bir Brezilyalıdan yana kullanmakta kararlı.
Hırvat futbolcu Seriç'in transferinde Beşiktaş Kulübü ile iyi ilişkiler kuran yeşil-beyazlı yönetimin bir kaç gün içinde siyah-beyazlı kulübe başvuracağı belirtildi.

kaynak:ntvspor
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsibxl

Satsinlar aga! Batuhan eskisehir'e, Bobo Panathinaikos'a, golleri Nobre atar canim.
Maasallah bizde Nobre var, ne gerek var Batuhan'a, Bobo'ya...
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

Adriano

Beşiktaş´ın Brezilyalı yıldızı, Yunanistan´ın Sportday gazetesine şok açıklamalar yaptı: "Panathinaikos´a seve seve gelirim. Beşiktaş´tan ayrılmak istiyorum."

'Resmi teklif geldi'

Fanatik gazetesi'nin haberine göre, Sezon başında Dinamo Kiev ile CSKA Moskova'nın tekliflerine rağmen Beşiktaş'ta kalan Bobo'dan şok sözler... Werder Bremen'in transfer listesinde yer alan ve Panathinaikos'un renklerine bağlamak için harekete geçtiği Sambacı, Yunanistan'ın Sportday gazetesine olay yaratacak açıklamalar yaptı. Panathinaikos'tan resmi bir teklif geldiğini doğrulayan golcü futbolcu, Yunanistan'da oynamak istediğini dile getirdi.

'Sürekli kulübedeyim'
"Panathinaikos'un Şampiyonlar Ligi'nde olması büyük bir şans" diyen Bobo, şöyle devam etti: Kulübü çok yakından tanıyorum. Panathinaikos'ta forma giyen yetenekli oyuncular var. Transfer gerçekleşirse seve seve Panathinaikos forması giyerim. Çünkü Beşiktaş'tan ayrılmak istiyorum. Sürekli kulübedeyim ve bana şans verileceğini düşünmüyorum. İşin bitmesi için, birkaç gün kaldığını öğrendim. Ben de merakla gelişmeleri bekliyorum...

Kupa golcüsü
Attığı 2 golle, Antalyaspor karşısında Beşiktaş'ı zafere taşıyan Bobo, Türkiye Kupası'nda çok farklı bir görüntü çiziyor. Fortis Türkiye Kupası'nda oynadığı 23 maçta rakip fileleri 17 kez havalandıran Sambacı, Beşiktaş tarihine geçmeye hazırlanıyor. Siyah-Beyazlılar'ın kupadaki en skorer ismi, 42 maçta 18 golü bulunan Feyyaz Uçar...
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

+18 !

çok hakLı bende oLsam bende giderim.. ama panathinaikos ne kadar doğru bir tercih oLur orası tartışıLır..

Alp Erdem

zaetn başından beri boboyu göndermek istiyordu yönetim işte fırsat buldular.boboda haklı hep kulubede bu sezon hiç oynatkadı mustafa denizli

Adriano

Beşiktaş'ın Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde Antalyaspor ile yaptığı maçta 2 gol atan Bobo, takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Bobo, kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında, bugün Yunanistan'ın Sportday gazetesi kaynak gösterilerek ''Bobo yuvadan uçuyor'' başlığıyla çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Brezilyalı oyuncu, şöyle dedi:

''Yunanistan'ın Sportday gazetesi kaynak gösterilerek yayımlanan haber gerçeği yansıtmamaktadır. Hiçbir zaman Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmediğimi belirtmeme rağmen, bugün bu haberin çıkmasına da bir anlam veremedim. Yunanistan'daki gazetelerde çıkan açıklamalar da kesinlikle doğru değildir. Herhangi bir yayın kuruluşuna bu tarzda açıklamalarım olmadı.''
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

levent1903

elimizdeki degerlerinin kiymetini bilmiyoruzki....
satsinlarda kurtulsunlar....bizde golcüden cok ne var...?
Dost vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş.
Biz dostlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız.

eRe

fanatıgın ortayı karıstırması ya haber yalan !
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

bobo beşiktaştan gitmek istemiyor bence bu senede gitmesin eğer kendini düzeltirse
başarılı bir oyuncu

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

Bobo kendisini niye düzeltsin.
Zaten düzgün bi durumda.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

eski maçlardaki performansı düşmüştü antalya maçında tekrar dikkatleri üzerine çekti

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

İlk 11'de mi oynuyoduda performansı düşmüş olsun.
Bobo'nun performansı M.D yüzünden düştü onada düştü denmez..
Bobo her zaman çıkar topunu oynar oynuyorda.
Bölünür senin için uykular!

ferdikoclu

Bobo giderse 1 gr üzülmem.. Hatta sevinirim..Klübede bekleyeceğine oynayacağı bir takıma gitmesine sevinecek kadar seviyorum.. Eğer gitmek isterse gitsin;yönetimin aç gözlülüğünden gitmesin.. Ya da M.Denizlinin cahilliğinden.. Dünya futbolunca cırmalayan ama gol atamayan kaç forvete yer veriyorlar ki?Yakaladığını atan usta ayaklar oynuyor artık...
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.