Ana Menü

[17.HAFTA] BEŞİKTAŞ: 1 - Denizlispor: 0 [24.01.2009]

Başlatan Kralkartal21, Ocak 19, 2009, 17:48:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Bizim maçı izledikten sonra futboldan soğumuştum neyse ki imdadıma Barcelona - Numancia yetişti de günü kurtardık :)

NoPasaran

Burak dün maçı izlerken Burak aklına geldimi bilmiyorum. Efsane Başkan Seba

"barcelona maçlarını daha çok takip ediyorum" demişti..

Bir oraya bakıyorum bir buraya

Tek başına Messi bile yetiyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Volkan abi sana katılıyorum. Bİr kere en basitinden adamlar golü paslaşarak buluyorlar. Biz nabıyoruz şişir anam şişir denk gelirse gol atıyoruz..

Zapo ile Sİvok'a şaşıyorum. İlk geldiklerinde ne güzel pas yapıyorlardı ama şimdi onlar da şişiriyor topu böyle pozisyona bile giremeyiz ki biz..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

carlito1903

Alıntı yapılan: s.volkan - Ocak 25, 2009, 13:43:30
Burak dün maçı izlerken Burak aklına geldimi bilmiyorum. Efsane Başkan Seba

"barcelona maçlarını daha çok takip ediyorum" demişti..

Bir oraya bakıyorum bir buraya

Tek başına Messi bile yetiyor..

Dün önce Sivas-Gs ardından da bizim maçı izledik arkadaşlarla, evlere dağılırken herkes te bi memnuniyetsizlik vardı, insan futboldan ancak bu şekilde soğur...

İspanya'da İngiltere'de İtalya'da oynanan futbolsa bizimkine başka bi isim bulmak lazım, ya da bizim ki futbolsa onlar başka bi isim bulmalılar...

Dünki maçta Messi'nin attığı bi son gol varki, futboldan nefret eden adamı bile futbola ısındırır...

NoPasaran

mAÇ İLE İLGİLİ OLARAK

Dünkü maçı genel anlamda ölçü alacak birisi asla değilim. Denizlispor inanılmaz kötü bir takım. Hücum gücü neredyse sıfır olan bir takım. 9 kişi bile kalsaydık golü zor bulurlardı..

Dün sahada Serdar Holosko, Nobre, Yusuf, Tello, Serdar Özkan gibi hücum oyuncularından kurulu bir takım VARDI. Hücum oyuncularının çokluğunun her zaman iyi hücum yapamadıklarını dün bir kez daha tanık olduk. İyi hücum yapmak için 5 tane sazı elime alırım oynarım tipi oyuncu olunca oyuna hakim olmakta zorlandık..

Biraz bastığımız dakikalarda gelen gol kendi kalellerine atsada , zaten her türlü bulacağımız goldü..

Hocanın oyuncu değişiklikleri yerinde ve olumluydu.

Futbolculular isteksiz başladıkları maçı isteklsizde bitirdiler. Aynı şekilde taraftarta isteksizdi dün akşam..

Çok fazla ümitsizlik yaşamak yada eğer yenseydik çok fazla ümit bağlamamak lazımdı. Tatil dönüşü ilk maç kötü futbol 3 puan.

Biz demiyormuyduk kötü oynayalımda alalım bir maç :) İYİ OYNAYIĞP KAYBETTİĞİMİZ MAÇLARA SAYALIM..

Zaponun ettiği küfür için Allah affetsin ne deyim. Dünyanın parasını alıyorsunuz ağzınızı sıkı tutmayı bilmiyorsunuz. Bu konuda disiplin yönetmeliğinin tekrar gözden geçirilmesinde fayda var..

Zapo senelik kaç apra alıyor 2 trilyon diyelim..

Senede kaç maç oynayabilir..50 maç..

2.000 /50 = 40 MİLYAR

2 Maç ceza + yarım maç bu maç + disiplin cezası = 80 + 20 + 10 =110  MİLYAR

Keseceksin oturtacaksın.Yalandan yere hakeme küfür edip kırmızı görmek neymiş aklı başına gelecek..

Beyfgendilerin canları sıkıldığında kırmızı görsün nede olsa Beşiktaş taraftarı hep hakeme sujç atıyor onlarda haklı

Yeni Mesaj: Ocak 25, 2009, 14:21:20

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 25, 2009, 14:11:53

Dünki maçta Messi'nin attığı bi son gol varki, futboldan nefret eden adamı bile futbola ısındırır...

Messi dünyalı değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

maça genel olarak bakarsak kotu bir oyun ve kratocvilin attıgı golle kazandık mac içinde etkili olmadık nobrenin kafası dısında ilk yarı tık yok gibi sivrilen oyuncular nobre-ekrem ki ozl. ekrem bu formayı kaparsa daha bırakmaz bence yusufu begenmedim alkıslayanlarıda anlamdım ben alkıslamadım hatta tartıstılar benle neden alkıslamıyorsun diye

her neyse bunları gecelim hakeme gelince berbattı ama genel olarak kırmızıda buyuk iht. zapo kufretti ve o yuzden kırmızı gordu mac ciddi anlamda cıgrından cıktı yada çıkarıldı
suclu kimmi bence yonetim lobi eksikligi basımızda iyi yoneticiler olsa "bu adamları maçımıza istemiyoruz ulan" deyip kestirip atar diğerleri gibi ama olmuyor işte

şimdi ne olacak saha kapanacak seyircinin old. ilk maçta yine aynı senaryolar olabilir
ya kardeşim adam gibi maç yonetin gordugunuzu verin yenilelim ama adam gibi yonetin maçları
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

futbol acisindan yorum yapmamak daga dogru galiba
kazandik mutluyuz,her ne kadar ilerisi icin ümit vermesede
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Ocak 24, 2009, 21:21:30
Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 24, 2009, 21:11:23
Takım çok ama çok kötü oynadı.
Şu yeni transfer edilen yusuf'ta çok güzel yürüdü gerçekten :)
Gelen topa dam dum vurdu gitti.
Koskoca Beşiktaş'ı Yusuf kurtarıcak ;D
Rezil ettiler Beşiktaş'ı Rezil !

Lan

Sen kimsinde bana LAN diyorsun ?
İlk önce akıllı konuşmayı öğren ondan sonra benim yorumuma cevap ver !
Akıllı konuş terbiyemi bozma benim.
LAN demenin cevabını verirdim ben sana ama uğraşmıyorum seninle.
Gezele.
Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Sen böyle dalga geçermiş gibi konuşursan benden de bu cevabı görürsün..
Herkes sinirli, herkesi delirtmiş bir hakem var sahada..

Ve sen dalga geçiyorsun..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

Yusuf'un avukatımısın ?
Veya yusufla yakından bi samimiliğin mi var ?
Biraz daha dikkatli okusaydın yorumumu anlardın dalga geçip geçmediğimi !
Amaa nerdeee akıl fikir artistlikte.
Bölünür senin için uykular!

M34

Yaniliyormuyum acaba? Zapo foul yapti ve hareket sari kartlikti. Sonra küfür etti, kirmizi kart gördü. Kirmizidan önce sari kart görmesi gerekmezmeydi? Iki ayri olay cünkü.

eyup1903

deniz ile olacak iş değil bu takım böyle oynatılmaz toptan hepsi gitsin

CR7

sahada yine futbol olmayan,
hakemin çileden çıkardığı,
taraftarın yine şov yaptığı,
her ne kadar bu şovlar olsa da kapalı alt ve yeni açık orta(antipati tarafı)tribünde kavgaların yaşandığı,
şampiyonluk için hiç ümit vermeyen,
yusuf şimşek'in tribünler tarafından çağırıldığı ve iyi niyetle mücadele eden bir oyun oynadığı,
mustafa denizlinin korkakça s.özkan-cisse,holosko-s.kurtuluş değişikliklerini yaparak skoru korumaya yöneldiği
ama rakiplerimizin puan kaybettiği haftada çok değerli olan bir 3 puan kazandığımız
bir maç izledik.

umarım ilerleyen maçlarda tribününden teknik direktörüne-futbolcusuna kadar şampiyonluğa inanmış,takımı takıma zarar vermeden desteklediğimiz tek yürek tek bilek olduğumuz ve büyük takım gibi oynadığımız ve hakemden dert yanmayacak kadar iyi oynayıp bol gollü galibiyet aldığımız maçlar izleriz.
ve umarım sahamız da atılan cep telefonu vs. gibi şeylerden küfürlerden dolayı kapanmaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

osi_bjk

her ne kadar adamlarım kendi kalesine attığı golle kazansakta oyun hiç iyi değildi...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi