Ana Menü

[17.HAFTA] BEŞİKTAŞ: 1 - Denizlispor: 0 [24.01.2009]

Başlatan Kralkartal21, Ocak 19, 2009, 17:48:22

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Evet Zapo konsunda birşey demiyorum.ÇÜnkü maçtan sonra S.Dereli Zapo maçtan sonra gelip özür diledi dedi

Yeni Mesaj: Ocak 24, 2009, 22:52:46

Ama kötü futbol konusuna bende katılıyorum. Bu futbolla bir SivAsı bir cimbomu nasıl yenicez düşündürücü açıkçası.. :allaalla
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Her maç farklı hava olur..

Cimbomda iyi değildi bugün :)

Ancak oyuncuların kapasiteleri aklıma gelince her amç farklı hava umudum, karamsarlığa düşüyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

hepsiyAh

K.D

I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

delgado1008

delgodonun cissenin kırmızılarını görüyorsun zaponun yaptığıda yanlış sen hareketini yapmışsın işine baksana nerde zagonun kıvrak zekası
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

Kralkartal21

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 24, 2009, 21:35:46
Bu kadar saçma sapan bi futbol oynanamaz, kim nerde oynuyor belli değil...

Sergen Yalçın abinizin dilinize sakız ettiği "Ben Beşiktaş ne oynuyor, anlamadım" lafını ikide bir ortaya sokup süper tespit yaptığını sanan arkadaşlar. Beşiktaş'ın çok klasik, en klasik 4-4-2 başladığını, maçın durumuna, rakibin değişikliklerine göre de 3-4-3 oynadığını anlamadıysanız siz kafanızı hiç diziliş-sistem vb şeylere yormayın, zaman kaybı. Zapo-Toraman stoper, Ekrem-Üzülmez bekler etti mi size geride 4(dört), Yusuf (ofansif orta saha) - Serdar(orta sağ) - Sivok(defansif orta saha) - Tello(orta sol) etti mi size ortada 4(dört), Holosko - Nobre etti mi size ileride 2(iki)? Ne etti? 4 - 4 - 2 , sayıyla Dört, dört, iki.

Arkadaş cevapı vermiş...
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

+18 !

arkadaşLar sizin bu Beşiktaş'ı izLeye izLeye iyi futboL kavramınız mı değişmiş bana mı öyLe geLiyor 3 kuruşLuk top oynamadık,kötü oynadık her zamanki gibi.. sağLam bir önLibero ve soL kanat diye yıLLardır bağırıyoruz bu eksikLer gideriLmediği sürecede iyi futboL oynayacağımızı sanmıyorum..

bugün kim ne derse desin şansLıydık.. ve zaponun pozisyonunda kırmızıLık bir şey yoktu ama muhtemeLen küfretmiştir..

kazanmak bu yönetime,kötü futboLa,ruhsuz futboLcuLara rağmen güzeL..

ZLataN

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Ocak 24, 2009, 23:03:04
Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 24, 2009, 21:35:46
Bu kadar saçma sapan bi futbol oynanamaz, kim nerde oynuyor belli değil...

Sergen Yalçın abinizin dilinize sakız ettiği "Ben Beşiktaş ne oynuyor, anlamadım" lafını ikide bir ortaya sokup süper tespit yaptığını sanan arkadaşlar. Beşiktaş'ın çok klasik, en klasik 4-4-2 başladığını, maçın durumuna, rakibin değişikliklerine göre de 3-4-3 oynadığını anlamadıysanız siz kafanızı hiç diziliş-sistem vb şeylere yormayın, zaman kaybı. Zapo-Toraman stoper, Ekrem-Üzülmez bekler etti mi size geride 4(dört), Yusuf (ofansif orta saha) - Serdar(orta sağ) - Sivok(defansif orta saha) - Tello(orta sol) etti mi size ortada 4(dört), Holosko - Nobre etti mi size ileride 2(iki)? Ne etti? 4 - 4 - 2 , sayıyla Dört, dört, iki.

Arkadaş cevapı vermiş...

Arkadaş cevabı vermişte, futboL bu kadar basit bi oyun değiL..

Liberosuz bir 3Lü savunma oynuyoruz..3Lü savunma denen sistemde savunmanın göbeğindeki adam geriye sarkık oynar yani ''V'' şekLinde veya ''hiLaL'' şekLinde bi savunma yapar takım dümdüz değiL..

- Toraman - Zapo - İ.ÜzüLmez - Dümdüz savunma hattımız..

KanatLarda Ekrem ve Serdar Özkan

Ön Liberoda Sivok forvet aRkasında Yusuf sağa soLa geriye öne koşuşturan bi TeLLo..

Forvette HoLosko ve Nobre..

Hem 3Lü savunma oynayıp hemde tek ön LiberoyLa oynayan başka bi takım daha yoktur dünyada heraLde..

3-4-2 + serbest adam TeLLo..Dünyanın en saçma taktiğiyLe oynuyoruz..

O cevap veren arkadaşa iLetin bizde futboL oynadık, biz bu sporun okuLunu okuyoruz, bi deLi kuyuya taş atıyo sizde taşın peşindesiniz..

yenerr17

kötü futbol vardı bir bahane de yok kötü futbol için..En kolay iç saha maçlarından biri olması lazımdı ancak olmadı neyse ki kazayla puan kaybetmedik.17 maç var alınabilecek çok puan var kötü oynuyoruz ama rakipler de iyi değiller.Bu hafta gs kaybetti.haftaya kayseri sivas maçı var ankaraspor ts maçı yarın da fener-ts var bu maçlar çok önemli olacaktır.

KeePSaKe

Krotocvil kendi kalesine atmasa belki berabere bitcekti...
Since 1903

NoPasaran

Sorun sistemde felan değşldi bu maç aslında.

her türlü ezerek yenmen lazım..Sanıırım takım yine sorun yaşıyro...

çıkar kokusu 1 ay içinde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

böyle futbol olmaz

takımı bir an önce toparla denizli !
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

aquilas

bu neya beşiktaş lige ara verilmiş hemde kötü bi sonuçla araya girmişsin inönüde maça çıkıyorsun ve rezillik ne diyeyim

Kralkartal21

Beşiktaş kötü oynadı demi! Denizli hiç iyi oynamadı yani..

Ben Denizlispor un bu kadar iyi bir maç çıkarıcağını tahmin etmemiştim..
Tamam atakları falan yoktu ama defansta iyi iş yaptı Denizlispor..Sağ ve soldan gelen ortalarımızı geri çevirmesini bildiler..
Biraz da bizim futbolcularımızın beceriksizliği eklenince böyle kısır ve sıkıntılı bir maç çıktı ortaya..

İleriki maçlarda düzelir bu durum.. Hemen karalamayın takımımızı..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

Mustafa denizli gibi eskimiş bir futbol beyniyle ancak 8.sıranın altındaki takımları oda .... zoruyla yeneriz adamın sahda ne oynatmak istediğini anlayan varsa lütfen bana açıklasın...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan