Ana Menü

O.Renault-BEŞİKTAŞIM

Başlatan noumAyberk, Ocak 27, 2007, 14:41:30

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

noumAyberk

Arkadaşlar maçı ntv vermio :( izlyebilceğimiz başka yer varmı acaba ???

carsiköln

ntv vermiyorsa göstermezler kardes, olmadi böyle
Inadina Beşiktaş

ALPeR

nası izliyecez macı ya bi çözüm bulalım

Unforgiven

Yok sanırım bjk tv sadece voleybol maçlarını veriyor sadec salona gitmek kalıyor :D
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

ALPeR

hadi kalkın arkadaslar maça gidioz:)

Unforgiven

Haydi otogarda bulusalım :D
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

ALPeR

arkadaslar bu arada basketbolda eskisi gibi tribünler nie dolmuyo ankarada ted koleji maçında çok az kişiydik

ALPeR

yürüyerek gidelim bagıra bagıra :D

@LAYINA GİDER

Unforgiven

Gerekli yatırm ve özen gösterilmediği için takıma sanırm,baştan sağma transferler oldgu için rakiplerimiz iyi oyuncular alırken,takımımız tunceri gibi bir yıldızın yerını doldurmak için uğrasmadı..

Unforgiven

Alıntı yapılan: @LAYINA GİDER - Ocak 27, 2007, 14:47:01
maç nerde
Ankarada dır buyuk ihtımalle yada izmirde :D yağmurda var güzel olur :D

ALPeR

beyler olsun ama biz yıldızlara mı baglıyız.yatırım yok die takımı desteklemeyi bırakcakmıyız.Bize yakısmaz

ALPeR

beyler maç nerde biliyonuzmu bursaankarada :D gitmek farz oldu

noumAyberk

ne ankarası yav maç bursada hem güzel bi mevzu çıkarmıs oluruz hadi :D

noumAyberk

Ulan gitceğinizi bilsem dünden haber verirdim maça 10 dk kaldı :D