Ana Menü

100 bin Euro'ya Erkan Zengin transferi

Başlatan NoPasaran, Ocak 15, 2009, 21:36:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş devre arasının transfer dönemindeki 2. transferini İsveç'in Hammarby takımında oynayan Türk asıllı oyuncu Erkan Zengin'i alarak gerçekleştirdi. 6 ay için 100 bin avro ücret karşılığında İsveç kulübünden kiralanan Türk asıllı futbolcunun önümüzdeki günlerde Türkiye'ye geleceği öğrenildi.   

Bugün yapılan son görüşmede ise Siyah-beyazlı kulübün bu oyuncunun transferi için bulunan ufak pürüzleri hallettiği ve kadrosuna kattığı bildirildi. Öte yandan Erkan Zengin'in ilk 6 aydan sonra performasının beğenilmesi halinde bonservisinin Beşiktaş tarafından alınacağı kaydedildi.
Sağ kanatta hem defans hemde orta saha bölgelerinde oynayan Erkan, U-18 Milli Takımı'nda Türkiye, daha sonra da U-21 Milli Takımı'nda ise İsveç forması giydi.

KAYNAK: DHA
Yeni Mesaj: Ocak 15, 2009, 19:38:46
Beşiktaş'ın renklerine katmaya hazırlandığı Erkan Zengin doğuştan Beşiktaşlı çıktı !.. Best FM'den Özkan Öztürk'e konuşan Erkan Zengin, "Küçükken yüzümü siyah-beyaz boyardım o derece Beşiktaşlıyım" derken, transferin ise henüz kesinleşmediğini belirtti. Ailece Beşiktaşlı olduklarını söyleyen Erkan, "Eğer bu transfer olursa ne mutlu bana" diye konuştu.[/hr][/hr]
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Bütün transferlerimizin Beşiktaş'lı çıkması ne sevindirici :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

djinonu

vay anasini bende dogustan besiktasliyim banada bi mukavele imzalatirlarmi 3 senelik?

gürol

aldığı paranın düşük olmasını istemezdim.
çünkü beşiktaşta futbolcular aldıkları paraya doğru orantılı olarak oynatılıyor.

eğer aydın karabulut örn: psv den 5 milyon euro bonservis ve yıllık cebine 1,5 milyon euroya alınmış olsaydı bakın görün her maç oynardı.

bu oyuncuda gelecek denizlinin gözleri önünde ezilecek eriyecek bitecek sonra arkasına bakmadan isveçe kaçacak gidecek.

onun yerine ben sağ kanada yaşlı tecrübeli bi adam alınmasını isterdim.

yaşlı transfer istiyorum

tercübeli adam istiyorum

varsın veteran takımı desinler.

ya futbolcuların %70 i gençlerden paftan çıkan adamlar olsun yada isimli yaşlı adamlar alınsın.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Alıntı yapılan: gürol - Ocak 15, 2009, 22:15:57
eğer aydın karabulut örn: psv den 5 milyon euro bonservis ve yıllık cebine 1,5 milyon euroya alınmış olsaydı bakın görün her maç oynardı.

Aydın iyi futbolda hiç bi zaman abartılan kadar iyi oyuncu olmadı yahu..

Kaç kişi kadro kurarken aydın dedi..

İyi futbolcu ise kendini gösterir gelir oynar..

Ali Cansun aklıma geliyorda, süper yıldız dendi yok oldu gitti..

Yaşlı oyuncu konusunda her zaman demişimdir takımda olacak bu adamlar. mecbursun. Deli fişek gençlerle bir yere kadar..

bu oyuncuyu denizli istedi ise oynatır
yok istemedi ise gider
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

boboda küçükken beşiktaşlıymış hatta sivokta,zapoda....

gürol

yok bence aydın iyi futbolcu ve kadro yapsam kadromda olur.tellonun yerini değiştiririm gene kadroma koyarım.sol bek oynatldı aydın ne anlar defanstan...

BJK_Kübra

Her gelen aynı şeyi söylüyo.. Beşiktaşlı olmaları güzelde madem Beşiktaşlılar takımları için iyi oynasınlar görücez bakalım..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Konu aydına dönecek ama bu adamı bilmiyıruz varsın dönsün..

Aydın yanlış yapıyor. Ne şartta olursa olsun Beşiktaş seni 500 bin ytl mi euromu herneyse geri alacaığını söyliyor hemde istediği zaman..

Beşiktaştan kurtulmak istiyorum denen adama biz Beşiktaşlılar helal olsun diyoruz kızıyorum sinirleniyorum..

Kimse BEŞİKTAŞTAN büyük değildir bunu hepimiz biliyoruz. Ona göre konuşup ona göre hareket etmeli. Her ne kadar hocan oynatmasada, başkanın "başkan" olmasada..

Herneyse

Aydın yetenekli bir oyuncu kesinlikle hem fikirim.Keşke kalsaydı ama Ertuğrul Sağlam çok istemiş ve yusufa çok ihtiyacımız vardı..Aydın kurban edilmek zorundaydı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

gürol

ben ona bişey demiyorum zaten yusuf transferi için kullanıldı kafasını çalıştırsa gider bursaya o da ayrı ama aydının o lafları söylediğine de inanmıyorum.
kulaklarımla duymadım inanmam.

siyahbuz

öyle boyamakla olmaz bu işler ancak taraftarın gözünü boyuyosunuz işte.... 
tek aşk beşiktAŞK!!!!

carsi52

Beşiktaş'a her gelen doğuştan beşiktaşlıyım diyor.
Hayırlı olsun ne diyim.
Bölünür senin için uykular!

tcenk

Alıntı yapılan: gürol - Ocak 15, 2009, 22:15:57
aldığı paranın düşük olmasını istemezdim.
çünkü beşiktaşta futbolcular aldıkları paraya doğru orantılı olarak oynatılıyor.

bu oyuncuda gelecek denizlinin gözleri önünde ezilecek eriyecek bitecek sonra arkasına bakmadan isveçe kaçacak gidecek.

onun yerine ben sağ kanada yaşlı tecrübeli bi adam alınmasını isterdim.

yaşlı transfer istiyorum

tercübeli adam istiyorum

varsın veteran takımı desinler.

ya futbolcuların %70 i gençlerden paftan çıkan adamlar olsun yada isimli yaşlı adamlar alınsın.

Helal sana Aydına çok ama çok üzüldüm o benim Beşiktaştaki 1.adamımdı. Herkese buna dikkat edin bu gerçek bir yıldız olacak diyordum bence çok yanlış oldu

Yeni Mesaj: Ocak 16, 2009, 18:07:22

ya güzelim formu ne hale sokmuşlar böyle
1903

ilhan mansız_melis

Aziz Yıldırım da doğuştan Beşiktaşlı'ydı. :D
Neyse hayırlı olsun...
İnşallah iyi bir oyuncudur
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.