Ana Menü

Yusuf kaç para alacak?

Başlatan eRe, Ocak 15, 2009, 14:36:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ın lige verilen arada Bursaspor'dan transfer ettiği Yusuf Şimşek'in 1,5 yılda toplam 1 milyon TL garanti para ve 25 bin TL maç başı ücreti alacağı açıklandı.  Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) gönderdiği yazıda, Yusuf'un 1,5 yılda ne kadar ücret alacağı bildirildi. Yusuf'un sözleşme fesih bedeli olarak Bursaspor ile Ayhan Tuna Üzümcü ve Aydın Karabulut'un sözleşme fesih haklarının devri konusunda da anlaşma sağlandığı, şirketin istediği zaman 500 bin Avro ödemek koşuluyla Aydın'ı geri alma hakkına sahip olduğu kaydedildi. Yusuf'un transferi ile birlikte ayrıca Bursaspor'a 15 Nisan 2009'a kadar toplam 700 bin Avro ödeneceği belirtildi.
Açıklamada şöyle denildi:
''Şirketimiz, Bursasporlu Yusuf Şimşek ile 1,5 yıllık sözleşme imzalamıştır. Sözleşme bedeli olarak oyuncuya 2008-2009 sezonu için 300 bin TL garanti para ve 25 bin TL maç başı ücreti, 2009-2010 sezonu için ise 700 bin TL garanti para ve 25 bin TL maç başı ücreti ödenecektir. Yusuf Şimşek'in sözleşme fesih bedeli olarak Bursaspor Kulübü ile futbolcularımızdan Tuna Üzümcü ve Aydın Karabulut'un sözleşme fesih haklarının devri konusunda anlaşma sağlanmıştır. Bununla birlikte şirketimiz istediği zaman 500 bin Avro ödemek koşuluyla Aydın Karabulut'u geri almak hakkına sahiptir. Yusuf Şimşek'in transferi ile ilgili sözleşmenin imzalanması ile birlikte, şirketimiz Bursaspor Kulübü'ne 300 bin Avro ve 15 Şubat 2009 tarihinde 100 bin Avro, 15 Mart 2009 tarihinde 150 bin Avro, 15 Nisan 2009 tarihinde 150 bin Avro ödeyecektir.''
Bu arada, İMKB'ye gönderilen diğer bir yazıda ise futbolculardan Ali Tandoğan'ın sözleşmesinin karşılıklı anlaşılarak, bedelsiz ve tazminatsız olarak feshedildiği bildirildi.
15.01.2009
Kaynak : AA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ismailcem

valla ben bu hesaptan birsey anlamadım adam hem garanti 1 trilyon alacak artı birde mac bası 25 milyar (eski paraya ) göre yuh artık be kardesim artı tuna ve aydını ver geriye almak istersen aydın için üstüne 500 bin euro verecegiz klübüde verseydiniz valla ne adammıs sanırsın M.UNİTED dan C.RONALDOYU alıyoruz yazıklar olsun hesap kitap yapmadan transfer yapan bu yönetime bize müstehak ama ucuz diye sevinen o taraftar böyle sacılan paralara tepki vermezse ondan sonra 100 tl olunca kapalı sızlanır sadece

carsi52

Maç başına para olayı delirtiyor beni.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

40 macta oynasa 1,5 senede 2 milyon ytl kazanacak,primler haric tabii
yani senelik 1,3 milyon 333 bin ytl
sudan ucuzmus
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Seneye 40 maç oynasa 1000 TL yapar

1 trilyonda öle alacak 2000 TL eder

Senelik 900 bin euro...

Delgado kaç lira alıyor 2,1 milyon euro

Yusuf zaten 40 maç oynarsa zaten süper oynuyor demektir helal olsun o para o zaman ona..

Delgadonun verdiğinden çok daha fazlasını verebilecek yetenekte bir adam. yeterki delgadonun parasına rağmen gösterilen sabırın yarısı bu adama gösterilsin..

C.Ronaldomu alıyoruz diyen arkadaşada sormak lazım.

Sen cissenin
Nobrenin
hatta Sericin aldığı ücreti biliyormusun ?

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Çok değil bana göre aldığı para, inşallah aldığını hakedecek kadar oynar...

ilhan mansız_melis

Aldığı para bence çok değil
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.