Ana Menü

Yusuf kaç numaralı forma giyecek?

Başlatan eRe, Ocak 15, 2009, 14:11:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'a transferi olay yaratan Yusuf Şimşek, hangi numarayı giyecek?  Beşiktaş'a transferi olay yaratan Yusuf Şimşek, Fanatik'e yaptığı açıklamada 29 numaralı formayı giyeceğini ancak anlamını daha sonra açıklayacağını söylemişti. Yusuf Şimşek'in yeni formasının altındaki gizem çözüldü... Tecrübeli futbolcunun imzası sırasında Başkan Demirören ile Yusuf arasında ilginç bir diyaloğun yaşandığı ortaya çıktı. Federico Higuain takımdan ayrıldıktan sonra boşa çıkan 9 numaralı formayı giyebileceğini belirten yıldız oyuncuya, Başkan Yıldırım Demirören ilginç bir şekilde karşı çıktı.

Demirören'i kırmadı

"Bizim takımda ilginç bir inanış vardır" diyen Demirören, 9 numarayı giyen oyuncuların takıma verimli olamadıklarını ve takımdan ayrıldıklarını hatırlattı. Bunun üzerine espri yapan Başkan, "İstersen 16'yı verelim! Zaten Bursaspor'dan geliyorsun!" diye espri yaptı. Demirören, "Benim uğurlu sayım 29... Sen bu numarayı taşırsan, uğurlu geleceğine inanıyorum. Şampiyonluğumuzda büyük rol oynayacaksın. Benim kırmazsan sevinirim" dediği öğrenildi. Bu konuşma sonrasında Başkan'ı kırmayan tecrübeli futbolcunun 29 numaralı formayı giymeye karar verdiği bildirildi.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

29 diye uğurlu rakam mı olur pehh :D

carlito1903

Werder maçına 29 numarayla çıktı...

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.