Ana Menü

İbrahim Üzülmeze yol göründü

Başlatan eRe, Ocak 15, 2009, 13:43:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Beşiktaş'ın emektar oyuncusu İbrahim Üzülmez'e Siyah-Beyazlı yönetim jübile teklifi düşünüyor  Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Beşiktaş'ın emektar oyuncusu İbrahim Üzülmez'e Siyah-Beyazlı yönetim jübile teklifi düşünüyor.

Sporx.com sitesinin haberine göre yönetim, tecrübeli oyuncu ile yeni bir anlaşma imzalamak için temasa geçmezken, İbrahim Üzülmez'e sezon sonu jübile teklif etmeye hazırlandığı öğrenildi.

100. yılda şampiyon olan kadrodan sadece İbrahim Üzülmez bulunurken, Beşiktaş'ın şu anki kadrosunda kaleci Rüştü ile beraber en tecrübeli isim olan sol kanat oyuncusunun yönetimin bu teklifini düşüneceği ancak jübileye sıcak bakmadığı belirtildi.  changeTarget(document.getElementById("news_content"))
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Simurg

gerçekten performansı çok kötü iyi bi olay hem takımda yer açılır hemde artık kendine çeki düzen verir

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carsi52

İbrahim Üzülmez'in süresi doldu.
Adam gibi jübile yapsın bıraksın futbolu.
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

Adam gibi bir jubileyle bırakması en doğrusu bence.

carlito1903

Umarım oynayacağım diye diretmez, yoksa Beşiktaş forması ile jübile yapma onurundan da olur...

ilhan mansız_melis

İsteyeceğini sanmam ayrıca yönetim yeni birini de bulabilir mi acaba neyse İbo da emekliler arasına katılacak mı bakalım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.