Ana Menü

Dakika 65 oyuncu degisikligi... mac 0-0

Başlatan fguldas, Ocak 14, 2009, 12:02:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fguldas

sifir sifir giden maclarimizda kapanan savunlayi acamadigimizda  oyuna kim girince icinizden tamam atariz 1 tane simdi bu adamin ofansif gucu ii diyebiliyorsunuz. bunu besiktas maclarinda ben holosko disinda hic bir futbolcuya diyememdim denilmezde bobo dahil buna.ama yusuf girdiginde diyecegiz hepimiz amacimiz gunu kurtarmak olmasindan dolayi aydini bursaya verdi.Ben 20 yasindayim ve sadece 100 yilda sokaga cikip besiktasli oldugum icin  cilginca eglendim. Sevinmek icin sevmedik olayi da bi yere kadar . ben geseyi febeyi yenen bir takim istiyorum.

NoPasaran

Yusuf transferi bunu ne derece sağlar ilerde göreceğiz..

Ancak dediklerine katılmamak elde değil..

Yedek klubumuze baktığımızda belki bobo girerde gol atar dışında elimizde tutacağımız biirisi yoktu..

Şimdi ya yusuf ya delgado kenarda duracak .

Bunlar önemli aslında ama nedense pek görünmüyor..

Aydın konusunda ben Aydının hal ve hareketlerinede kızıyorum..

Bu klup seni yetiştirmiş getirmiş bir yerlere kadar ve şu an için seni kadrosunda düşünmüyor. Sene sonu alacağı çok açık ve net ama sen medyaya oynuyorsun forumlarda oynuyorsun..

Beşiktaş'tan kurtulmak istiyorum vs vs vs

Yaptığın Nankörlük ama gören yok..

Hocanın ve Yönetimin yanlışlarına rağmen sende yanlışsın aydın..

Sadece yusuflarla da olacak iş değil..

Beşiktaşın kadrosuna bir kaç iyi takviye daha lazım..Şu an kadroda olanlardan bir kaçının daha o klubeye yollanmadığı sürece bazı şeyler değişmez..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

fguldas

aydin akilli olsa  zaten anlasmadaki 500 bin yada 1 milyon dolara geri alinacagi maddesini ne dmek oldugunu dusunur biraz. bu maddenin anlami eger yan gelip yatmazsan kendini gelistirirsen sezon sonu yani yarim donem sonunda fiyatin 1milyon ve uzerinde teklif alacaksin demek. Ama daha cocuk ve simdiden yan gelip yatmaya alismis belliki kendine cesareti yok.

eagle_penche

Yusuf bu dediklerini yapabilir sonradan oyuna girip maçın skorunu değiştirebilir.Bence Yusuf Delgadoyu kesecekteir.Delgado da sonradan girince skoru değiştirebilir.

siyahbuz

tek aşk beşiktAŞK!!!!

Kralkartal21

Ben Bursa ile oynadığımız maçlarda beyaa bi korkardım..
Korkardım dediğim tedirgin olurdum yani..Çünkü Bursa'da Yusuf vardı..

Gs, bursa ile oynasın ben 'yusuf var bursa'da, bursa puan alabilir' derdim..
Aynı şeyi Bursa nın, fb ve ts maçlarındada düşünürdüm..

Yani Yusuf oyunu değiştirebilecek bi oyuncu gözüyle bakıyorum ben..
Umarım yanılmam..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Catak

gerçekten dediğiniz gibi cok yetenekli denizli olsun bursa olsun cok puan kazandırdı tek başına diyebiliriz inş aynı şeyleri beşiktaş içinde yapar ki buna cok ihtiyacımız var
ÇATAK

carsi52

Sonradan oyuna girip oyunun skorunu değiştirebilcek pek fazla oyuncumuz yok.
Yada hiçbir oyuncumuz yok demek daha doğru olur.
Bölünür senin için uykular!

cassa23

bu takımdan hiçbirşey olmaz demiröreni göndermek te taraftarın elindedir ama bazılarının korkuları var