Ana Menü

Aydın "Beşiktaş'tan kurtulmak istiyorum" | Hürriyet

Başlatan NoPasaran, Ocak 14, 2009, 09:48:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Yusuf'un transferine karşılık Bursaspor'a gitmeyi kabul etmeyen ve Almanya'ya döneceğini belirten genç futbolcu, "Bonservisimi istiyorum. Hem de alacaklarımı dahi bırakarak" dedi.

BEŞİKTAŞ Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin isteği ile transfer edilen Yusuf Şimşek'e karşılık Bursaspor'a verilen, ancak yeşil beyazlı kulübe gitmeyi kabul etmeyen Aydın Karabulut, Almanya'ya geri döneceğini söyledi. Önceki gün menajeri Kadir Özdoğan ile birlikte Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ile görüşen ve bu kulübe gitmeyi istemediğini dile getiren Aydın, Beşiktaş'ta da büyük hayak kırıklığı yaşadığını dile getirdi.

Aydın, "Hayalini kurduğum Beşiktaş böyle değildi. Gençlere verilen değerler yüzünden Beşiktaşlı oldum. Ama artık dayanma gücüm kalmadı. Her gelen teknik adam beni ikinci plana itti. Beşiktaş'tan kurtulmak tek isteğim. Bonservisimi istiyorum. Hem de alacaklarımı dahi bırakarak" dedi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

soyledigi her soz'e anlam verebliyorum.... bu cocuk bi daha besiktas'a gelmez...gecmis olsun
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

IL Capitano

Haklisin Aydin, bizim hayalini kurdugumuz Besiktas da bu degil
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eagle_penche

Tebrikler bir yıldızı daha kaybettik bravo yönetim.

siyahbuz

tek aşk beşiktAŞK!!!!

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

Hiçbirimizin Beşiktaşı böyle değildi Aydın

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 14, 2009, 19:19:46
İnşaallah fenere yada galatasaraya gidersin..
yada Avurpada çok büyük topçu olursun nihatın izinden gitmen dileğiyle.

carsi52

Fenerde veya Galatasarayda yıldızı parlasın öyle gitsin avrupaya.
Bölünür senin için uykular!

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

RCA

inşallah diğer büyüklere gidersin ordanda yüksek bonservisle avrupaya gidersin işte ozaman bizim yönetime edalı edalı bakarlar ve ENAYİLERE BAK derler.. git aydın git
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Aydın bile böyle konuşuyor yazıklar olsun sana yönetim
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

maverick

yapmayın arkadaşlar,,  aydıon yetenekli evet.. ama 3 senedir burada ne verdi??  bu sezon başı iyi başladı.. sonra??  hem şampiyonluk bekleyin  hem gbu adamı adam olacak diye bekleyin, olur mu böyle şey..  gitsin  pişsin bursa da  ...  seneye alalım.. 
neyin gururunu yapıyosun aydın kardeşim??.. kaç  futbolcu gelme şansını yakalıyor büyük takımlara??? takımın puan kaybına tahammülü yok,  burda olsa puan kaybetsek  denecek ki buadamla bu kadar ve geleceği  sönecek.. ya  şimdi bu durumda takım  başarılı da olsa  başarısızda olsa  bursa  gibi bir takımda  kendini göstererek  dönme  şansı  var..  kullanmalıydı bu şansını...

sanki almanya da  açmışlar aydın ı bekliyorlar..  gider ufak bir takımda  oynar  durursun.. örnekleri çok..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

sercAn1903

...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !