Ana Menü

Beşiktaş'ta iki bomba daha!

Başlatan siyahbuz, Ocak 13, 2009, 22:55:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

siyahbuz

Beşiktaş'ta iki bomba daha!

Yusuf´un ardından bir de kaliteli ön libero almak isteyen Kara Kartal, Fener´in eski yıldızı için girişimlerini hızlandırdı. Fransız ekibi St. Etienne Bobo için 5 verdi, Beşiktaş 7 istedi. Siyah-Beyazlı ekip Bobo´nun gitmesi halinde Mısırlı golcünün peşine düşecek.

Maliyeti 3 milyon Euro
Bir yandan Geremi'nin işini bitirmeye çalışan, diğer yanda Nijeryalı Obodo'yu stepnede tutan Beşiktaş'ın Appiah için de yeniden düğmeye bastığı öğrenildi. Sakatlığından tamamen kurtulan ancak 1.5 yıldır sahalardan uzak olan Appiah'ın Fenerbahçe ile hukuki davası da halen sürüyor. Ada'da Tottenham ile idman yapan Ganalı'nın Siyah-Beyazlı ekibe maliyeti 3 milyon Euro civarında. Diğer yandan Başkan Yıldırım Demirören de menacerlerin kendisine önerdiği Schalke'nin yıldızı Ernst için devrede.
Ada'dan ayrılmak istiyor
Beşiktaş'ta hareketli saatler yaşanıyor. Ön liberoya yapılacak takviye dışında Fransız ekibi St. Etienne, Bobo için tekrar Kartal'ın kapısını çaldı ve 5 milyon Euro önerdi. "Bobo'yu satarız ama bu bizim şartlarımızla olur" diyen yönetim, Denizli'nin yedek bıraktığı Sambacı'nın bonservisine 7 milyon Euro istedi. Beşiktaş, Bobo'nun Fransa'ya gitmesi durumunda Middlesbrough'dan ayrılmayı kafasına koyan Mısırlı golcü Mido'yu almak için tüm şartlarını seferber edecek.

Fanatik.com.tr/Orhan YILDIRIM
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Guti ORÇ.

midoyu severim gelirse iş yapar kanımca.ama bobonun ayrılmasınıda istmiyorum yada ayrılacaksada iyi bir takıma gitsin.

CR7

geremi'yi veto eden adam bunu mu alacak
bu adam nereli mısır
mısır nerede afrika
kupada oynuyor mu oynuyor
hoca ister mi bence istemez

yani hiç sanmıyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Mido iyi bi golcü ama ben istemiyorum Appiah ise çok iyi olur ya
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.