Ana Menü

Suçlu bulundu - Lig Tv | carlito1903

Başlatan NoPasaran, Ocak 13, 2009, 12:02:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sonunda tribünlerimiz 5 yıldır yakalanamayan başarıların suçlusunu buldu; Lig Tv ! Bi kaç haftadır inanılmaz bi tepki var, decoderleri iade etme kampanyaları, Erman ve Şansal'a yoğun protestolar ve hatta Kapalı Üstü boş bırakıp tepki vermeye kadar vardı olay.Ben kendimi bildim bileli Beşiktaş'a federasyon tarafından, basın tarafından, hakemler tarafından vs. haksızlıklar yapılır zaten, bu ilk defa olmuyor elbette ki.Demek ki artık sabredilemeyecek noktalara geldi olay, doğal karşılıyorum bir bakıma bu tepkileri ancak ortada çok büyük bi çelişki var.5 yıldır iliğimizi kurutan, değil 3 büyüklerden uzaklaştırmak bizi bilmem kaçıncı küçük olma yolunda hızla ilerleten, 53 futbolcu, 5 hoca eskiten ama hala ideal kurguyu yakalayamayan çok sayın başkanımızın bu başarısızlıklarda hiç mi suçu yok yani ? Yönetim aleyhine hiçbir söylemi ve eylemi ol(a)mayanların suçu sürekli başka cerahlarda aramaları ne kadar akla mantığa sığıyor ?

Tabi ki haksızlıklara karşı tepkimizi vereceğiz tabi ki azılı Beşiktaş düşmanlarına karşı asil mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz ama esas kenenin kulübün başındaki insan görünümlü mahluk olduğunu ne zaman anlayacağız ? 'Yeter Demirören' seslerinin hafif hafif kıpırdadığı bu günlerde, tüm dikkatlerin basına, Lig Tv'ye Erman'a Şansal'a çekilmeye çalışması sizin de aklınızda komplo teorileri oluşturmuyor mu ? Benim merak ettiğim nereye kadar devam edeceği bu suçluyu başka yerde aramanın.Bu suçlu ilan edilen kesimler görevlerini doğru dürüst şekilde yapsalar da değişen hiçbişey olmayacak bunu görmek lazım.Daha 2 sezon önce takımı gençleştireceğiz diyip Sergen'i gönderen zihniyet şimdi 34 yaşında sene de 3 maçtan fazla iyi maçı olmayan bi adam için en iyi genç oyuncusunu harcıyor.Lig Tv adam olsa Federasyon adam olsa ne yazar bu durumda.Sen önce kendi içine bakacaksın sonra suçluyu başka yerde arayacaksın.Ne zaman ki bunu yapabiliriz işte o zaman düzlüğe çıkarız...

http://federicocarlito.blogspot.com/2009/01/tek-sulu-lig-tv.html

:D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ismailcem

ne yapmalarını bekliyorsunuz onu anlamadım bugun tribünleri ele gecirmeye calısanların altında besiktas sevgisimi yatıyor yada abilerin kac yasına geldigi halde hala o tribünlerde yer almalarının altında besiktas sevgisimi var bu sorunun cevabını verin o zaman suclu baskan degil bu ranta kendilerini satanların önce tribünü temizlemek lazım gerisi gelir

ilhan mansız_melis

İyi de abi Lig Tv'de yanlı yorumlar yapmıyor mu ben suçlu Lig Tv'de demiyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.