Ana Menü

Aydın "Beşikta'ta oynamak istemiyorum''

Başlatan siyahbuz, Ocak 12, 2009, 19:28:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

canavar_bjk

aydın gibilerini gönderip yusuf gibilerini almaktak ne zaman vaz geçecek bu yönetim !!!
arık defolun gidin lan BEŞİKTAŞ ımın başından
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

Alp Erdem

gürol

aydınlığımızı kaybettik
elektrikler gitti
mum ışığında çalışmaya devam edecez

yerine ışıldak almışlar ama ışıldakların ömrü az çabuk bitiyor aküsü
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

+18 !

yine hayıfLanacağız yani.. çok iyi iş yaptı gerçekten yönetimimiz tebrikLer..

ilhan mansız_melis

Bravo yönetim Aydın'ı da kaybettin  :kart

Yeni Mesaj: Ocak 13, 2009, 17:17:52

Aydın'ın durumu bugün belli oluyor
ÖVÜNÇ ÖZDEM / ANTALYA, (DHA)

Beşiktaş'ın geçtiğimiz günlerde transfer ettiği Yusuf Şimşek'e karşılık Bursaspor Kulübü'ne Tuna Üzümcü ile birlikte verilen Aydın Karabulut, burada oynamak istemediğini açıklamıştı. Genç futbolcu Beşiktaş'ın kendisi ile ilgili verdiği karara rağmen Bursaspro'un Antalya'da yaptığı kampa da katılmamıştı. Menajeri Kadir Özdoğan ile son bir haftadır Antalya'da bulunan Aydın, bugün sabah saatlerinde İstanbul'a hareket etti. Menajer Özdoğan Antalya Hava alanında yaptığı açıklamada, bugün Beşiktaş As Başkanı Ertunç Soğancıoğlu ile son bir görüşme gerçekleştireceklerini ve bu görüşmenin ardından ne yapacaklarına karar vereceklerini söyledi. Özdoğan ayrıca Aydın'ın Beşiktaş tarafından gönderilmesinin ardından şimdiye kadar hiç bir kulüp ile temasa geçmediklerini ve Siyah Beyazlı kulüp ile görüştükten sonra teklifleri değerlendireceklerini dime getirdi.

"Aydın'ın Bursaspor'da oynamadığın söylemiştik. Daha önce Beşiktaş As Başkanı Ertunç Soğancıoğlu ile görüşmüştük. Bugün onunla tekrar görüşeceğiz. Bazı konuları açıklığı kavuşturmamız lazım. Eğer Aydın Beşiktaş'tan ayrılacaksa kendi istediği bir kulüpte oynamak istiyor. Bence Bu durumda anormal bir taraf yok. Aydın Beşiktaş'tan gönderilirken bize sorulmamıştı. Biz Beşiktaş'a da Bursaspor'a da saygısızlık yapmak istemiyoruz. Aydın üç yıldır Beşiktaş'ta forma giyiyordu ama uymadı. Bazen böyle şeyler oluyor. Şimdiye kadar da hiç bir takım ile görüşmedik. Sayın Soğancıoğlu ile görüştükten sonra önümüzü göreceğiz".
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Simurg

yazık oldu yazık gitti ilerde ah etmeyiz umarım

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

siyahbuz

uamrım anlaşılırda bu yanlışdan dönülür
tek aşk beşiktAŞK!!!!

eyup1903

bu takası yapan yönetiminde teknik ekibinde allah belasını versin toptan gebersin gitsinler

sayın demirören ve denizli allahınızdan değil kör şeytandan bulun

carsibxl

Sana ne desem az bile...
YILDIRIM DEMIRÖREN anladin sen onu !
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

eagle_penche

Helal olsun yönetim küstürdün sonunda Aydını

astbjk1903

aydin yıldiz falan degil olamazda bence iyi oldu gonderilmesi besiktasin sampiyon olmasi lazim oynayacak tecrubesi kalitesi ortada oyuncular lazim aydinin yıldiz olmasini bekleyecek vaktimiz yok
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

carsi52

Dünya kadar borç var zaten Y.D'ye..
Bari parayı versinlerde alsınlar aydını geri.
Bölünür senin için uykular!

lejyonerhy

Bursada oynamamk istemesi beni çok mutlu etti.

siyahbuz

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Ocak 14, 2009, 09:23:20
aydin yıldiz falan degil olamazda bence iyi oldu gonderilmesi besiktasin sampiyon olmasi lazim oynayacak tecrubesi kalitesi ortada oyuncular lazim aydinin yıldiz olmasini bekleyecek vaktimiz yok

bekleyecek vaktimiz yoksa geleceğimizde yok demektir
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Kralkartal21

kaybolsun gitsin AYDIN!

başlığı görünce gerçekten çok sinirlendim..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..