Ana Menü

Geremi Beşiktaş yolunda!

Başlatan K.D, Ocak 11, 2009, 21:13:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Kara Kartal, ezeli rakipleri F.Bahçe ve G.Saray'ın da gündeminde olan Newcastle'lı oyuncuyu bu hafta İstanbul'a getirecek

Beşiktaş, G.Saray ve F.Bahçe'nin de transfer listesinde yer alan Geremi ile kesin olarak anlaştı. Daha önce Geremi için 2.5 milyon euro bonservis bedeli isteyen Newcastle United dün ciddi oranda indirim yaptı. Geremi de daha  önceki yıllık 3 milyon euro'luk talebini 2 milyon 100 bin euro'ya indirince, başkan Yıldırım Demirören kurmaylarına "Transferi bitirin" dedi.

Yöneticilerin, Newcastle United ve Geremi'nin menajeriyle dün yaptığı son görüşme anlaşmayla sonuçlandı. Hatta Geremi'nin İstanbul'a uçak biletinin bile alındığı ve yıldız futbolcunun hafta içinde geleceği belirtildi. Beşiktaş, tecrübeli oyuncuyu Antalya kampına yetiştirmek istiyor. Geremi ile sözleşme imzalanması konusunda artık sadece Cisse engeli kaldı.

FRANSIZ futbolcuyla yolları ayıracak Beşiktaş böylece yeni yabancı hakkını Geremi ile kullanacak. Cisse konusunda yarın önemli gelişmeler yaşanacak. Ünlü Fransız menajerlik şirketi IGC'nin yetkilileri yarın İstanbul'da Beşiktaşlı yöneticilerle Cisse için görüşecek. Mustafa Denizli de dün "Bir yabancı alacağız" diyerek bu transferi doğruladı.  FATİH DOĞAN
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

MeLo

İnşallah gelir.
Hep isterdim Geremi tarzı futbolcuları.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

eyup1903

inş gelir kaldığı sürece ön libero sorunu yaşamayız

carsibxl

Gelsin aga o da gelsin. Hos geldi sefa getirdi. Ama aga gelse ne yazar gelmese ne yazar? Istersen Cristiano Ronaldo'yu getir, Diegolari getir, bu is bu yönetimle yürümez. Bi geriye bak söyle; Besiktasimin bütün puan kayiplarin yüzde 80% hakem hatalarindan veyat yônetim hatalarindan kaynaklaniyor. Hosgeldi sefa getirdi!
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

siyahbuz

umarım gelir  geremi= cisse x 2  :ok
tek aşk beşiktAŞK!!!!

NoPasaran

Yusuf Şimşek transferi ile dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş'ta yabancı transferi için de düğmeye basıldı.

Yönetim takımdan ayrılmak isteyen Edouard Cisse'nin menajerleri ile masaya oturmaya hazırlanıyor. Siyah-beyazlı kulübün bu hafta içinde Fransız futbolcu ile yollarını ayırabileceği konuşuluyor.

Yabancı kontenjanındaki boşluğu güçlü bir isimle doldurmak isteyen yönetimin, transfer listesinin ilk sırasında ise Premier Lig takımlarından Newcastle United'da forma giyen Njitap Geremi yer alıyor.

Bir dönem Gençlerbirliği'nde de forma giyen Kamerunlu futbolcunun İngiltere'den ayrılmak istediğini kulubüne bildirdiği ve teknik direktör Mustafa Denizli'nin de ısrarla istediği yıldız oyuncuyla yapılan ön görüşmenin olumlu geçtiği öğrenildi.

İngiliz kulübü, Real Madrid ve Chelsea'de de oynayan 31 yaşındaki Geremi için 2,5 milyon Euro bonservis bedeli istiyor.

kaynak: ntvspor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

geLir geLir her transfer dönemi geLiyor zaten..

beckyZWICKY

şu zaman diliminde yönetimin yanlışlar denizinde yaptığı tek doğru olur cisseyi gönderip geremi'yi almak.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Gelsede pek bişey değişceğini sanmıyorum.
Bu yönetim olduğu sürece başarı gelmez.
Bölünür senin için uykular!

maverick

gelsin ilaç olur ..  hayırlısı.. akşam haberlerinde an meselsi  diye verildi  haber......
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

NoPasaran

Geremi için son adım!
Beşiktaş, devre arası transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor.   

Yusuf Şimsek'in transfer edilmesinin ardından, bir yabancı orta saha oyuncusu için temaslarını sürdüren Siyah Beyazlı kulüpte öne çıkan ilk isim Geremi Njitap oldu. 

Newcastle United forması giyen Geremi Njitap ile bir süredir ilgilenen Siyah Beyazlı kulübün, bu futbulcunun bonservis bedelinde İngiliz Kulübü ile büyük oranda anlaşma sağladığı ve Kamerunlu futbolcunun önümüzdeki günlerde Beşiktaş'ın Antalya kampına katılabileceği öğrenildi.

Geremi Njitap'ın Siyah Beyazlı takıma transferi için Seric ve Cisse'yi takımdan gönderme çalışmaları yapılırken, bu konuda da yeni bir gelişme olmadığı ifade edildi. Bu iki futbolcunun da Beşiktaş'tan tüm alacaklarını almadan ayrılmak istemediği ve takımdan gönderilmelerinin tek koşulunun bu olduğunu öne sürdüğü belirtildi. Seric'in bu sezon için anlaştığı 700 bin Euro'yu, Cisse'nin ise Beşiktaş'tan aldığı 1.5 milyon Euro'nun tamamını talep ettiği kaydedildi.
Siyah Beyazlı yönetimin, bu iki oyuncudan birini takımdan göndermesinin ardından Geremi ile yapılacak anlaşmanın son ayrıntılarını görüşmek için Kamerunlu futbolcu ile masaya oturması bekleniyor.

Kaynak: DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Guti ORÇ.

BEŞİKT(AŞK)

uzaydan gelmiş mustafa denızlı bu adamıı kadrosunda gormekk ıstemıyomuss:@
İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

ilhan mansız_melis

Hayırlısı olsun şimdiden
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.