Ana Menü

Yusuf "Doğuştan Beşiktaşlıyım"

Başlatan NoPasaran, Ocak 10, 2009, 00:12:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carlito1903

Sanki doğuştan şu takımlıyım demesen almayacaklar seni...

Fenerdeyken 'doğuştan fenerliyim' demese şimdi samimiyetine inardım ama böyle yapınca doğru olan bişeye bile inandıramyor insanları...

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

beckyZWICKY

Alıntı Yap
Ben başlıyim : Son bursa maçı, oyunun sonlarına doğru taraftardan destek bekliyor yusuf ve elleriyle hadi işareti yapıyor. adi ligtv de burda ses te kısmadı olanı olduğu gibi duyduk:
bursalılar
" Yeşil Beyaz Şimşekler,
Ananızı ....cekler"

Ardından kahkahalarla onları alkışlayan yusuf ...

+

Fenere geldiğindede ''DOĞUŞTAN FENERLİYİM'' demesi..

şimdide gelmiş beşiktaşlıyım diyor.. Asla bu sözlerine inanmıyorum..

Yusufun ''GERÇEK'' beşiktaşlı olduğuna inan insanlar var inanmayan insanlar var burada.. BEN İNANMIYORUM! inanmayacağımda!

Beşiktaşlılık Bu Kadar Basit Değil! Olmadı Olmayacakta!

tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

saldır beşiktaş

Doğuştan Beşiktaşlıymış ulan şunun şurasında 1-2 ay önce Beşiktaş Bursa maçı öncesi atıp tutmuyomuydun Beşiktaş hakında şimdi ne oldu Yusuf efendi biraz cesaretli olup ben profosyonel futbolcuyum bana en iyi şartları sağlayan klüp  Beşiktaştı bende bu yüzden Beşiktaşı seçtim desen inanki taraftar seni daha çok bağrına basardı böyle safsatalarla kimseyi inandıramazsın...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carsi52

Bende inanmıyorum doğuştan BEŞİKTAŞLI olduğuna !
Bölünür senin için uykular!

Alp Erdem

gelen herkes beşiktaşlıyım diyor rıdvan dilmen gelipte küçükken beşiktaşlıyım dese şaşırmamak lazım :)

keskinli

böyle bi cümleye nicin siginir türk futbolcular aceba?
hangi takimi tutuyorsan tut ama oynadigin takima iyi hizmet verirsen bi sorun cikmaz,korkma
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ferdikoclu

Amcam gelene kadar Beşiktaşlı yiğenim sonrası Galatasaraylı. Yusuf beşiktaşlıdır bunu sindirin diyen arkadaşlara biraz geçmişe gidin derim..Kim hangi takımlıymış araştırın..

Yanardöner beşiktaş taraftarı sanırım..İyiki Juventusa falan transfer olmadı doğuştan Juventuslu olurdu..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

maverick

doğuştan beşiktaşlı.... küçükken fenerlii..  büyüyünce bursalı...  son deminde  başa  dönmüş... ihtiyarlıkta biraz bebeklik değilmidir.???
çıplak gelinir,  çıplak gidilir  bu dünyadan..  BEŞİKTAŞLILAR  HARİÇ.. bizim için herşey siyahla  beyazın arasında.....
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

ferdikoclu

Alıntı yapılan: maverick - Ocak 12, 2009, 20:13:11
doğuştan beşiktaşlı.... küçükken fenerlii..  büyüyünce bursalı...  son deminde  başa  dönmüş... ihtiyarlıkta biraz bebeklik değilmidir.???
çıplak gelinir,  çıplak gidilir  bu dünyadan..  BEŞİKTAŞLILAR  HARİÇ.. bizim için herşey siyahla  beyazın arasında.....

Tebrikler Üstad... Harika açıklamışsın..
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..