Ana Menü

Yazık Oldu AYDIN ımıza...

Başlatan erasca, Ocak 09, 2009, 05:22:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZLataN

AYDIN 500 BİN DOLARA GERİ ALINACAK

AA'nın geçtiği habere göre Yusuf'un transferi için Bursaspor'a Tuna Üzümcü ve Aydın Karabulut'un verileceği bildirilirken, görüşmelerin tıkanmasına neden olan Aydın konusundaki pürüzlerin de giderildiği ifade edildi. Beşiktaş Kulübü, Yusuf'a karşılık Bursaspor'a verdiği Aydın'ı daha sonra 500 bin TL karşılığında geri alabilecek.

sporx.com

İnş. bu haber bari doğrudur..

NoPasaran

Eğer böyleyse süper

250 bin euro  :ok 

Yeni Mesaj: Cum 09 Oca 2009

Turkcell Süper Lig'in ikinci bölüm maçları öncesinde kadrosunu güçlendirme planları yapan Beşiktaş'ta, anlaşma sağlanan Yusuf Şimşek imzaya kaldı.

Dün geç saatlerde anlaşma sağlanan ve bugün İstanbul'a gelen Yusuf'un resmi sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. Yusuf ve menajeriyle bugün son bir görüşme daha yapılacağı, bunun ardından tecrübeli oyuncuyla sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

Yusuf'un transferi için Bursaspor'a Tuna Üzümcü ve Aydın Karabulut'un verileceği bildirilirken, görüşmelerin tıkanmasına neden olan Aydın konusundaki pürüzlerin de giderildiği ifade edildi. Beşiktaş Kulübü, Yusuf'a karşılık Bursaspor'a verdiği Aydın'ı daha sonra 500 bin TL karşılığında geri alabilecek.

¤ Maraton | iddaa ¤ YUSUF İMZAYA GELDİ, 'AYDIN' PÜRÜZÜ GİDERİLDİ!..

¤ Maraton | iddaa ¤ YUSUF İMZAYA GELDİ, 'AYDIN' PÜRÜZÜ GİDERİLDİ!..
[/hr][/hr]
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Mattech

BAzı gazetelerde Kiralık BAzısında Satıldı Yazıyor Aydın İçin  HAngisi dogru  Bilen varmı ?
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Cem Goren

aydın gibi bir genc yetenegi veren zihniyeti kınıyorum!!!
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

ben bu baskan sifatinda ki O adamdan daha iyi yonetirim takimi! Bunlar nasil buyuk sirketler yonetiyorlar anlamiyorum.ulan maddi olarak bitirdiniz bari 2 kurus alan ama herkesten daha iyi mucadele eden genclerimizi satmayin
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

33lük yusuf için gelecegin yıldızı aydını verdiniz bravo!!!
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

Aydin istemiyormus... Trabzonla gorusuyormus Aydinda :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Non Mollare Mai

Yusuf Şimşek için maddi konularda anlaşma sağlayan Beşiktaş ve Bursaspor cepheleri, hiç beklemedikleri bir problemle karşı karşıya kaldı!                      
Daha önce Yusuf Şimşek'e karşılık olarak Bursaspor'a takas edileceği iddia edilen Aydın Karabulut bu duruma isyan etti. Bursaspor'a gitmek istemeyen genç futbolcunun Trabzonspor ile irtibata geçtiği ve bordo-mavili takımın kısa süre içerisinde Aydın'ı kadrolarına katmak için girişimlerde bulunacağı öğrenildi.
Gelişmeler Medyaspor'da...
edit

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Ocak 09, 2009, 11:30:22
ha s... diyecem bu transfere]

sergeni al ondan iyi

fenerli Yusuf degilmiydi bu adam??

Bursali oldu, simdi Besiktasli mi...

ilk defa agzimi bozacam forumda yahu,

ulan bizdeki kör talih, takimi sabote etmeyi birakin..

Serefiniz varsa ISTIFA edin ulan !!!

aynen katılıyorum ihsan abi !
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ilhan mansız_melis

Yusuf kesinlikle iyi bi transfer ama keşke Aydın verilmeseydi bi de 500.000 dolara geri alınabilirmiş bence sezon sonunda geri çağırılacak Aydın
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

yönetiminden bu takası onaylayan teknik heyetinde allah belasını versin utanıyorum artık beşiktaşlılığımdan yolda maskara oluyoz millete

erasca

ben mail attım azıma geleni söledim..kim takar bilemem ama...

pascalyptica

Bence çok yanlış düşünüyosunuz..

Aydın bu takımda bu sene forma bulamayacaktı.. Zaten yeni ameliyat oldu düzelmesi hemen olsa bile toparlanması uzun sürer..

Anlaşmadaki maddelerden birisi de sezon sonu Aydın'ı 500 bin TL karşılığında geri alabilecek olmamız.. Yani düşünecek olursak Aydın'ın senelik kulüpten aldığı 1 milyon TL dersek yarım sezon 500 bin TL olur -tabi bu aşağı yukarı-.. Aydın'ı sezon sonu 500 bin TL'ye geri almakla sezon içinde alacağı 500 bin TL arasında ne fark var?? Ben bi' fark göremiyorum.. Ayrıca mantıklı düşünürsek kiraya gitmiş gibi oluyor..

Yönetimin yaptığı ender doğru hamlelerden birisi olarak görüyorum ve ilk defa tebrik ediyorum..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

aquilas

ya bu kadar karamsar olmayalım aydını tekrar alma şansımız var ve aydın bu sene bizim işimize yaramaz

carlito1903

500 Bin Euro verirsek geri alabilecekmişiz Aydın'ı...

E tamam da 1 Milyon Euro veren olursa ne olacak ? Bursa bize mi verir 1 Milyon verene mi ?

Kaldı ki bizim süper zeka yönetimimiz ve genç futbolcu düşmanı hocamız Aydın'ı geri almak isterler mi bu da ayrı bi sorun...