Ana Menü

Bobo'dan kötü haber geldi. En az 2 hafta yok

Başlatan NoPasaran, Ocak 07, 2009, 13:47:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Fortis Türkiye Kupası'nda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'u 3-1 yenerek gruptan çıkmayı garantileyen Beşiktaş'ta, mücadelenin ilk yarısında sakatlanan Bobo'dan kötü haber geldi.

Maçta 1 gol atan, ancak maçın 40. dakikasında sol alt baldırına aldığı darbe sonrası sakatlanarak oyunu terk eden Bobo'nun, 2 ile 4 hafta arasında sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Mücadelede sol alt baldırına aldığı darbe neticesinde bu bölgede ödem meydana gelen Bobo, 2 ile 4 hafta arasında yeşil sahalardan uzak kalacak. Bobo, 10-18 Ocak tarihleri arasında Antalya'da yapılacak devre arası kampına katılacak ve oyuncumuzun tedavisine burada devam edilecek'' ifadelerine yer verildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Lige yetisir, gecmis olsun...

kamp donemini kaciracak, buda kotu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

off ya bütün şanssızLıkLar bizi buLuyor.. 2. yarı çok ihtiyacımız oLacak bobo'ya umarım en iyi performansını sergiLer..

alper_1903

2 haftaymis, bumu kötü haber??

ben rahatladim 2 haftayi görünce
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carsi52

Kötü oldu bu haber..
Bobo'yu zaten oynatmıyordu denizli şimdi en az 2 ay oynatmaz.
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

adamın zaten oynadığı yoktu ben olsam hemen gierim yine bobo takımda kalıyor entresan

iki hafta olmuş olmamış bi şey fark etmez zaten sayın denizli oynatmıyor

K.D

denizli oynatmıyodu ama kötü oldu bence nobre yerine bobo daha işimize yarardı ama napalım...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.