Ana Menü

İsrailli sporculara öfke seli

Başlatan BJK_Kübra, Ocak 06, 2009, 19:52:44

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Benim dayımda dün dedi

8 sene önce okulu bitirdi ama halen öğretmenlik yapamıyor kpss nedeni ile. 500 ytl ye ücretli öğretmenlik yapıyor...

"Asıl Filistin benim"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carlito1903

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 10, 2009, 20:36:00pkk neyse hamas da benim için odur

pkk ve Hamas arasında dağlar kadar fark var, birisi son 50 yılda kendi topraklarında resmen mülteci konumuna düşmüş halkını zalim İsrail'in elinden korumaya çalışan bi direniş örgütü diğeri ise hiçbişey yokken bir ülkeyi bölmeye çalışan bi terör örgütü...

Hamas bugüne kadar kaç tane çocuk öldürmüş ? İsrail'in bahane edip Gazze'ye girdiği Hamas füzelerinden kaç kişi öldü İsrail'de ? Ben söyliyeyim son 1 yılda sadece 1 kişi !!

Ayrıca da Hamas bir siyasi partidir, 2006 yılında yapılan seçimlerde halkın desteğini alarak iktidara geldiler ancak İsrail baskısıyla zorla indirildiler, halen Filistin meclisinde varlıklarını deva ettiriyorlar...

Nasıl Amerika Irak'ta kimyasal bomba var yalanlarıyla Irak'ı talan ettiyse İsrail'de benzer bahanelerle Gazze'yi talan ediyor...

Bilip bilmeden sallamamak lazım...

NoPasaran

Bugün PKK da bir siyasi parti oldu artık :)

Ben Hamasın savunulmasına karşıyım..

Kime hizmet ettiği çok açık..

Ha Osmanlıdaki Hürrem Sultan
Ha Filistinde Hamas
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 12, 2009, 12:00:36
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 10, 2009, 20:36:00pkk neyse hamas da benim için odur

pkk ve Hamas arasında dağlar kadar fark var, birisi son 50 yılda kendi topraklarında resmen mülteci konumuna düşmüş halkını zalim İsrail'in elinden korumaya çalışan bi direniş örgütü diğeri ise hiçbişey yokken bir ülkeyi bölmeye çalışan bi terör örgütü...

Hamas bugüne kadar kaç tane çocuk öldürmüş ? İsrail'in bahane edip Gazze'ye girdiği Hamas füzelerinden kaç kişi öldü İsrail'de ? Ben söyliyeyim son 1 yılda sadece 1 kişi !!

Ayrıca da Hamas bir siyasi partidir, 2006 yılında yapılan seçimlerde halkın desteğini alarak iktidara geldiler ancak İsrail baskısıyla zorla indirildiler, halen Filistin meclisinde varlıklarını deva ettiriyorlar...

Nasıl Amerika Irak'ta kimyasal bomba var yalanlarıyla Irak'ı talan ettiyse İsrail'de benzer bahanelerle Gazze'yi talan ediyor...

hiç bir fark yok bence

Yeni Mesaj: Ocak 12, 2009, 12:47:04

Alıntı yapılan: s.volkan - Ocak 12, 2009, 12:19:08
Bugün PKK da bir siyasi parti oldu artık :)

Ben Hamasın savunulmasına karşıyım..

Kime hizmet ettiği çok açık..

Ha Osmanlıdaki Hürrem Sultan
Ha Filistinde Hamas

benim de söylemek istediğim bu abi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: carlito1903 - Ocak 12, 2009, 12:00:36

evet kesinlikle katılıyorum çok doğru sölemişsin pkk gibi şerfsz vatanı bölmek isteyen insan dahi denilemicek kişilerle Haması karıştırmamak gerek.. Hamas ülkesini o zalimlerden korumaya çalışan bi örgüt ikisini nasıl aynı kefeye koyulabilir..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

+18 !

birisi cihad peşinde biriside kendisinin oLmayan bir toprağın ben hiçbirinden taraf değiLim..

orada siviL haLk katLediLiyor siyasi savaş dipLomatik savaş hiç umrumda değiL.. müsLüman oLmasaydıLarda aynı tepkiyi verirdim..

emin oLun hamasın LiderLeri şimdi oturmuş ağaLar gibi yaşıyorLar.. hamas o kadar büyük ve korkusuz oLsaydı çıkardı kendi haLkının arasında öLürdü.. başkaLarına uşakLık yapmazdı..

ama işte güçLer dengesi.. israiL dediğinizde küçücük bir üLke.. sonuçta arkasında kim oLduğunu bütün dünya biLiyor.. koLay değiL ona dur demek..

nerde daha 5 ay öncesine kadar abdye meydan okuyan iran..?

BJK_Kübra

evet doğru sölüyosun da yinede Hamas pkkya göre çok daha iyidir enazından vatanını bölmek isteyen bi topluluk değil..
Ve bende Müslüman olmasalardı da üzülürdüm tabiki o çocukların masum insanların suçu ne..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

keskinli

israil vahsetini hakli cikarmak icin daha ne bahaneler üretilecek aceba merak ediyorum
tabiiki dünyada bir sürü baska vahsetler var,tabiiki baska yerdede cocuklar ölüyör
filistinde katledilen insanlarada üzülürüz,dünyanin baska bi yerinde katledinlere üzülürüz
hic bir gerekce bu katliami hakli gösteremez
polemiklere devam...
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Hamas ülkesini koruyor mu görüyoruz olanları Hamas yüzünden Filistin halkı bu halde
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.