Ana Menü

World Soccer dergisinde Batuhan

Başlatan carsi52, Ocak 05, 2009, 13:16:56

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZLataN

Alıntı yapılan: gürol - Ocak 06, 2009, 14:48:00
hadi yaa can arat mı yazmışım :)
can erdem olacaktı sanırım.tam da bilmiyorum adını açıkcası ama ismi baya geçiyor hani pafta bi çocuk varya.
editörler daha iyi bilir.

ALtyapıdan çıksında kaLitesi, yeteneği önemLi değiL diyorsun gaLiba..

Baksana daha adını biLe biLmeden, haLa pafta oynadığını zannedeRek yorumLamışın oyuncuyu muhtemeLende 1 kere biLe izLemeyeRek..

Fenerbahçenin stoperi Can Arat'La nasıL karıştıRıR bi BEŞİKTAŞ'Lı kendi takımının oyuncusunu..

Can Erdem Paf'tan çıkaLı 2 yıL oLdu, geçen sezon KocaeLiye, bu sezon ise ALtaya kiraLandı..

İyi bi pivot santRafoR ama maaLesef kiraLık gittiği iki takımda da çoğunLukLa yedek bekLeyen biri..

Batuhan ve Gökhan Aydaş vaRken aLtyapıdan çıkan Can'a sıRa biRaz zoR geLiR o mevkide ki biRde Can'ın bu oyuncuLara göRe yaş dezavantajı vaR..Batuhan 91Li, Gökhan 89Lu, Can ise 87Li..

gürol

Alıntı yapılan: ZLataN - Ocak 07, 2009, 13:09:04
Alıntı yapılan: gürol - Ocak 06, 2009, 14:48:00
hadi yaa can arat mı yazmışım :)
can erdem olacaktı sanırım.tam da bilmiyorum adını açıkcası ama ismi baya geçiyor hani pafta bi çocuk varya.
editörler daha iyi bilir.

ALtyapıdan çıksında kaLitesi, yeteneği önemLi değiL diyorsun gaLiba..

Baksana daha adını biLe biLmeden, haLa pafta oynadığını zannedeRek yorumLamışın oyuncuyu muhtemeLende 1 kere biLe izLemeyeRek..

Fenerbahçenin stoperi Can Arat'La nasıL karıştıRıR bi BEŞİKTAŞ'Lı kendi takımının oyuncusunu..

Can Erdem Paf'tan çıkaLı 2 yıL oLdu, geçen sezon KocaeLiye, bu sezon ise ALtaya kiraLandı..

İyi bi pivot santRafoR ama maaLesef kiraLık gittiği iki takımda da çoğunLukLa yedek bekLeyen biri..

Batuhan ve Gökhan Aydaş vaRken aLtyapıdan çıkan Can'a sıRa biRaz zoR geLiR o mevkide ki biRde Can'ın bu oyuncuLara göRe yaş dezavantajı vaR..Batuhan 91Li, Gökhan 89Lu, Can ise 87Li..
bi hata yaptık demediğin kalmamış arkadaşım.
önceden bjktv yi izleyebiliyordum (yönetimin taraftarı önemsemeyip bjktv yi digiturkten alıp başka kanala satmasından önce) ve o zamanlar özgür sancarla yemen ekşioğlu beşiktaş paf takım maçlarını yorumlardı.devamlı paf takım maçlarını canlı verirlerdi.takip edebiliyordum.ve can erdemi ordan biliyorum yemen ekşioğluda devamlı yorumlarken överdi can ı.o zamandan aklımda yer edinmiş can erdem.Ve ilerde iyi yerlere gelecek derdim.
yönetim bjktv yi sattıktan sonra bjtv yi izleyemez oldum ve takip edemedim.can ı hala pafta sanıyordum.
can erdemle can aratı karıştırdım tjikuzuyla hakan şükürü değil.aynı isimde olan iki kişiyi karıştırayım istersen yüksek müsadenle.
ayrıca altyapıdan çıksında yeteneği önemli değil demiyorum.can erdem yeteneksiz birisimi?

irdele bakalım yazımı açık bulursan çekenme (ki hiç çekinmiyorsun zaten) hemen patlat eleştiriyi.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

eRe

Can Erdem cok saglam bır sekılde kendını gelıstırıyor ama bu saglamlıgı goren yonetım yok
ısımız gucumuz kıralamak
ondan sonra sozlesme sona erınce cocuklarda ımza atmak ıstemıyorlar
batuhanı barı seneye sık sık oynatalım
hatta ben ısterım kı batuhan 2 macta 1 oynasın
cunku ıse yarayacaktır buna emınım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

siyahbuz

ben Ali KUÇİK derim şu ligde guizadan çok gol atmazsa bende bişi bilmiyorum....
tek aşk beşiktAŞK!!!!