Ana Menü

Kartal Babic'in Peşinde

Başlatan ilhan mansız_melis, Ocak 03, 2009, 12:42:10

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

İki yıl önce hem Beşiktaş'ın hem G.Saray'ın gündemine gelen ve şu anda Real Betis'te forma giyen sol kanat oyuncusu Babic'i, teknik direktör Mustafa Denizli'nin istediği belirtildi. Denizli bu futbolcuyla ilgili Galatasaray Teknik Direktörü Skibbe'nin de fikrini aldı.

Skibbe'nin , Bayer Leverkusen'i çalıştırdığı dönemde öğrencisi olan Babic'e övgüler yağdırdığı ve "Eğer G.Saray'a sol kanat oyuncusu gerekseydi onun alınmasını isterdim. Kesinlikle çok kaliteli bir futbolcu. Size faydalı olur" dediği ifade edildi. Skibbe'nin bu sözlerinden sonra son kararını veren Denizli, yönetime "Onun alınmasını istiyorum" şeklinde görüş bildirdi.

Bunun üzerine hemen kolları sıvayan Beşiktaş, Babic'ten "Gelirim" yanıtını aldıktan sonra Real Betis'le temasa geçti. İspanyol kulübü, 27 yaşındaki futbolcu için kapıyı 2.5 milyon euro'dan açtı. Real Betis sıkı pazarlık sonucu 1.5 milyon euro'ya inince taraflar el sıkıştı. Ancak anlaşmanın kesinlik kazanmadığı, birkaç pürüzün çözülmesine çalışıldığı ifade edildi.

FOTOMAÇ
Yeni Mesaj: Ocak 03, 2009, 08:42:39
Yalnız kaynağa dikkat ;)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

kaynağa bakarak balon demek istiyorum.

K.D

bende balon demek istiyorum ama gerçekse bu adam iş yaparmı onuda bilemem...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

M34

Sabah da ayni haberi verdigine göre dogruluk payi var. Denizli Skibbeye falan sormus; oda eski ögrencisi icin cok iyi biri demis. 1,5 milyonmus maaliyeti. Bu kadar da uydurmazlar sanirim.

[KralKartal]

babic kosuyor kartal kovaliyor... 
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Bu adam sol kanat değil mi ?
Ne işi var beşiktaşta..Tello,Aydın,Ekrem varken hatta serdar özkanda varken..
Bölünür senin için uykular!

K.D

demekki tello gözden çıkarılmışi dimi???
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

maverick

bence devre arasında  bu spor gazeteleri ek iş yapsın..  böylece kurtuluruz yalan haberden.. eminim haberi yazan da  inanmıyodur..  sadece  sayfada ne kadar  yer kapladığı ile ilgileniyordur..
sabah gazetesinde de yazdı demiş arkadaş ama  aynı kaynaktan yararlanıyor onlarda ;)))
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

carlito1903

Hem haber balondur diyip hem de bu haber için konu açmak ne kadar mantıklıca acaba ??

M34

Bu Fanatik gazetesine aklim ermiyor. Cogu haberleri yanlis ama baslarinda Necil Ülgen diye bir isim. Yani zamaninda Aziz Yildirim-Serdar Bilgili iliskisini acikca, cesaretle ortaya koyabilmis bir insanin daha dogru haber yapmasi gerekiyor aslinda ama sanirim tiraj olayi engelliyor. Onun da ici rahat degildir sanirim.