Ana Menü

Tijikuzu ?

Başlatan NoPasaran, Ocak 03, 2009, 10:39:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Bu arada Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin isteği doğrultusunda Batuhan Karadeniz ve Emre Özkan Eskişehirspor'a kiralandı. Siyah-Beyazlı kulüp gidenlerin yerine bir yerli ve bir yabancı oyuncu alacak. İstanbul B.B. forması giyen Tjikuzu'nun Beşiktaş'ın listesindeki ilk isim olduğu öğrenildi.

Kaynak : Zaman

Zaman gazetesinin spor servisi nasıldır bilmem bu konuda yardımcı olursanızda sevinirim.

Cisseden ümit tamamen kesilmiş sanırım. Tijikuzuyu izlediğimiz kadarı ile kötü oyuncu değil ancak çok detaylı bilmiyorum açıkcası. Modern futbolda savunma ile beraber ön liberolar hücumada destek olmak zorundalar.

Tijikuzu alınırsa bu eksiğide giderebilirmi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Adriano

Balon haberdir volkan abi her transfer döneminde bi fenere bi cimboma bi bize geliyor Tijikuzu :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

ilhan mansız_melis

eğer alınırsa bence faydalı olur fiziği çok iyi sert bi oyuncu da
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ZLataN

Tjikuzu tam bir ön libero, defansın önünde çakıLı oynayıp çok savaşan, koşan ama hücuma desteği pek oLmayan bir oyuncu..

Ama aLınırsa şimdiki Cisse'den 5 kat daha yararLı oLur orası ayrı bi meseLe en azından rakibini çok hırpaLıyor Cisse gibi hanımefendi değiL..

Tek oLumsuz yanı 30 yaşında oLması ve Afrika'Lı oyuncuLarın bir çoğunda başvuruLan yaşını küçük yazdırma Tjikuzu'da da oLabiLir..

2006-2007 sezonunda Türkiye'ye geLdiği düşünüLürse Türk oLması için yasaL prosedür gereği 2011-2012 sezonunun bekLenmesi zorunda ki zaten o zamanda 33 yaşına geLiyor kendisi..

ÖyLe çok uzun vadede değiLde daha kısa vadede yararLanıLmak istenirse gayet faydaLı oLacaktır bence..

KraLKartaL Scouting Team sundu
:muhaha

Guti ORÇ.

gelse faydalı olacak bir oyuncu.

+18 !

çok yıpratıcı ve appiah tarzı bir futboLcu geLirse faydaLı oLur..

K.D

abi faydalı olurda habire bi transfer haberiçıkıyo hangisine inanalım????????
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Non Mollare Mai

Cisse'den 5 kat faydalı olur.
Cisse'yi beğenmediğimden değil, bu adam gerçekten bi canavar.
edit

djinonu

tjikuzuyu aldik ya
cünki hani su lig tvnin ufak muhabiri varya ömer güvencmiydi adi?
ona söylemis bi tane futbolcu aldik imzayi attirdik ama ismini aciklamamislar
yani tjikuzu kesin

ilhan mansız_melis

Jovanovic de olabilir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Cisse'den iyi olcağı kesin hiç değilse adam mücadele ediyor top kazanıyor top tekniği pek fazla yok ama idare eder devre arası çok kaliteli futbolcular alınıcağına inanmıyorum Tijukuzu alınabilir Sivok'la beraber ön liberoda iyi ikili olurlar...
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Simurg

yıldıray gelmiyormu şimdi :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Yıldıray Delagdo yerine adı geçmişti büşra

Bu Cisse yerine :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Yıldıray harekatı
Orta sahayı güçlendirmek isteyen siyah-beyazlılarda rota Yıldıray'a çevrildi. Sözleşmesi süren Baştürk teklife sıcak bakıyor

Orta sahayı güçlendirmek isteyen siyah-beyazlılarda rota Yıldıray'a çevrildi. Sözleşmesi süren Baştürk teklife sıcak bakıyor.

Bonservisi pahalı

Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için birçok isimle temasa geçen Beşiktaş, şimdi de Yıldıray Baştürk için harekete geçti. Cisse'yi göndermeyi düşünen ve orta sahasını güçlendirmek isteyen teknik direktör Mustafa Denizli'nin kafasındaki ilk ismin Stuttgart'ta forma giyen Yıldıray olduğu öğrenildi. Sezon başında
da siyah- beyazlı ekibin gündemine gelen milli yıldız için Alman ekibiyle temasa geçen yetkililer, 30 yaşındaki orta saha oyuncusunu kiralamak istiyor.

Almanlar süre istedi

Sözleşmesi 2010 yılına kadar devam eden Yıldıray, 31 Ağustos'taki Hannover maçında geçirdiği ağır sakatlık yüzünden 13 Aralık'taki Bayern Münih maçına kadar yeşil sahalardan uzak kaldı. Hertha Berlin'den bedavaya Stuttgart'a gelen şu anda ise 6 milyon euro bonservis bedeli bulunan Yıldıray, kulübünde senelik 2.5 milyon euro alıyor. Beşiktaş'ın sezon sonuna kadar kiralama teklifine Yıldıray'ın sıcak baktığı, Alman ekibinin ise düşünmek için süre istediği ifade edildi.

bu haberi okumuştum volkan abi herkes bişey söylüyor ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

carlito1903

Tjikuzu Cisse'den çok daha faydalı olur bize, özellikle defansif anlamda çok katkısı olur takıma...

Hücumda çok katkısı olmaz ama ben çok isterim gelmesini, inşallah gelir...