Ana Menü

"Ben Aslında Galatasaraylıyım"

Başlatan [KralKartal], Ocak 01, 2009, 15:59:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Galatasaray Bayan Basketbol Takımı oyuncusu Yasemin Horasan, Beşiktaş'ta 13 yıl forma giymesine ve takım kaptanlığı yapmasına karşın, kendisinin Galatasaraylı olduğunu söyledi.   
Yasemin Horasan, Galatasaray Dergisi'ne yaptığı açıklamada, insanların kendisini hep Beşiktaşlı olarak bildiğini belirterek, '
'Yıllarca Beşiktaş'ta oynadım ama Galatasaraylıyım. İnsanlar beni Beşiktaşlı olarak biliyor çünkü giydiğim formanın her zaman hakkını vermişimdir''
dedi.
İtalya'nın Phard Napoli takımında geçirdiği 1 sezonun ardından Galatasaray'dan teklif aldığında büyük gurur duyduğunu söyleyen Yasemin, ''Teklif beni beni müthiş heyecanlandırdı. O renkleri üzerime giydiğimde, tezahüratları duyduğumda ayrı bir heyecan oluyor. Olmam gereken yerin burası olduğunu düşündüm'' diye konuştu.
Yasemin, Fenerbahçe'nin de teklifi olmasına karşın, 2 sezon önce Fenerbahçe taraftarlarıyla yaşadığı sorun nedeniyle kırgınlığının bulunduğunu dile getirdi.

''Yenilgiler Bizi Sarstı''
Yasemin Horasan, oldukça iddialı başladıkları ligde, aldıkları yenilgilerin kendilerini sarstığını vurguladı.
Sezon başında Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe'yi yenerek almaları sonrası beklentilerin yükseldiğini dile getiren Yasemin, ''Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı çok müthiş bir oyunla aldıktan sonra, 'herhalde ligi süpüreceğiz' gibi bir düşünce oldu insanların kafasında. Ama Türkiye'deki bütün takımlar birbirini yenebilecek güçte. Bu yenilgiler bizi sarstı ve gerçek dünyaya döndürdü. Ders almamız açısında iyi oldu da diyebilirim'' şeklinde konuştu.
FIBA Bayanlar Avrupa Kupası'nda namağlup olmalarına karşın, giderek rakiplerin daha zorlu olacağına da değinen Yasemin, ''Finale doğru gidildikçe kalite artacak. Bizim hedefimiz bu sene kupayı almak. O yüzde bu yolda kim gelirse gelsin, geçmemiz gerekiyor. Zor maçlara alışmamız lazım'' ifadelerini kullandı.
Kaynak: AA
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BJK_Kübra

Başka takıma gidebilrisin ama böyle konuşanlara sinir oluyorum..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Kralkartal21

''Beşiktaş'ta 13 yıl forma giymesine ve takım kaptanlığı yapmasına karşın, kendisinin Galatasaraylı olduğunu söyledi.  ''

sen bunu söylüyorsan zaten bitmişsin!
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

[KralKartal]

kaptanlarimiz son dönemlerde bozuk cikiyor...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

BerkAy1903

Senin allah belanı versin yasemin.. Beter ol !
19o3

ilhan mansız_melis

Oynamasaydın diyeceğim ama iyi de oyuncusun yolun açık olsun
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.