Ana Menü

Cisse Nerede Hocam?

Başlatan +18 !, Aralık 31, 2008, 17:16:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

5 günlük kısa izin nedeniyle İstanbul´da kalan yabancılar, Nobre aracılığıyla Denizli´ye sordu: "Cisse´den haberiniz var mı?"

'Geçen yıl da geç kalmıştı'

Beşiktaş'ın Fransız yıldızı Cisse'nin hala Türkiye'ye dönmemesi, takımda kriz havası estiriyor. İtalya'da tedavi olan Matias Delgado'nun yokluğunda kaptanlık görevini yapan Mert Nobre, dün teknik direktör Mustafa Denizli'yle bir görüşme yaptı ve rahatsızlığı dile getirdi. Nobre, "Neredeyse tüm arkadaşlarım bana alaylı bir şekilde geliyor ve sorular yöneltiyor. Bobo ve ben, geç kalmamak için Brezilya'ya gitmedik, ailemizden ayrı kaldık. Ancak Cisse hala dönmedi. Geçen sene de aynı şekilde geç kalmıştı. Ben artık haklı serzenişlere yanıt veremiyorum" dedi.

'Sorunları biz çözeceğiz'
Oyuncularından gelen bu beklenmedik çıkışı haklı bulan teknik direktör Mustafa Denizli, Nobre'yle yaptığı görüşmeyle takımdaki tansiyonu düşürdü. Kaptan'ı teselli eden deneyimli çalıştırıcı, "Cisse döndüğünde uygulayacağımız yaptırımı herkes görecek. Kimsenin takımdaki disiplini bozmasına izin vermem. Fevkalade bir tempo yakaladınız, çalışmalarınızdan memnunum. Aklınızdaki sorunları ise bize bırakın. Tüm sıkıntıları çözeceğiz" diye konuştu. Bu arada Cisse'nin yıllık 1.5 milyon Euro kazanmasının, diğer futbolcular arasında da sıkıntı oluşturduğu öğrenildi.

'Babamı bırakamam'
Ülkesinden henüz dönmeyen?Cisse'nin, ameliyat olan babasını bırakıp, gelmek istemediği ve yönetime, "Vereceğiniz her cezaya razıyım. Ancak 2 Ocak'tan önce dönmeyeceğim" dediği öğrenildi.

ilhan mansız_melis

sanırım Cisse gönderilecek
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carsi52

Mümkünse hiç gelmesin.
Gitsin gittiği yere.
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Aynen uzun süre kalsın orada...
Since 1903

+18 !

Beşiktaş, 27 Aralık´tan bu yana çalışıyor, Cisse bugün geliyor. 7 gün rötar yapan Fransız futbolcuyu Ümraniye´de ceza bekliyor.
'Babamı bırakıp gelemem'
Beşiktaş Edouard Cisse krizi sonunda çözülüyor... Teknik heyetten izinsiz olarak tatilini uzatan Fransız yıldız, bugün İstanbul'a dönüyor. Babasının rahatsızlığı nedeniyle Fransa'da kaldığını belirten Cisse, "Ne olursa olsun şu anda Türkiye'ye dönemem. Vereceğiniz cezaya razıyım, ancak babamı bırakamam" demişti. Babasının ameliyatının ardından dönüş hazırlıklarına başlayan başarılı orta alan oyuncusu, bugün İstanbul'da olacak.

Denizli çok sinirlendi
Takımdaki disiplin ortamının bozulmasına çok sinirlenen teknik direktör Mustafa Denizli'nin, izin almadan Türkiye'ye dönmeyen Cisse'ye ağır ceza verilmesi için yönetime rapor vereceği belirtildi. Bilindiği gibi, Beşiktaş'taki Brezilyalı futbolcular Denizli'ye başvurup, "Biz geç kalmamak için ülkemize bile gitmedik. Cisse nerede" diyerek tepkilerini dile getirmişti. Fransız futbolcuya en az 20 bin Euro ceza gelecek.

ilhan mansız_melis

Ben de şimdi bu haberi ekliyordum :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.