Ana Menü

Batuhan Es Es'te! / Ali Tandoğan İle Yollar Ayrıldı

Başlatan srCN, Aralık 28, 2008, 20:14:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Beşiktaş tecrübeli oyuncusu Ali Tandoğan ile yollarını ayırıyor.

Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısının hazırlıklarına dün başlayan ve son iki gündür antrenmanlarını basına kapalı olarak gerçekleştiren Beşiktaş'ta, sakat olan Delgado, İbrahim Toraman, Aydın, Serdar Kurtuluş ve hasta olan Rüştü'nün yanı sıra ülkesinden dönmeyen Cisse'nin çalışmalarda yer almadığı bildirilmişti. Ancak basına kapalı olarak ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren siyah beyazlı takımda bugün yapılan antrenmanda Ali Tandoğan ve Batuhan Karadeniz'in de yer almadığı öğrenildi.

Bu sabah teknik direktör Mustafa Denizli ile görüşen Ali Tandoğan'a, tecrübeli teknik adamın kendisi ile çalışmak istemediğini söylediği bildirildi. Bu gelişme üzerine çalışmada yer almayan Ali'nin kendisine gelen teklifleri değerlendirmek için görüşmelere başladığı ve Beşiktaş defterini kapattığı öğrenildi.

Yine bu sabah antrenmanda yer almayan Batuhan Karadeniz'in ise menajeri aracılığı ile sezonun ikinci yarısınında kiralık olarak forma giymek için kulüp aradığı kaydedildi.

Edit;

Batuhan Es-Es'te

Eskişehirspor'da transfer çalışmaları hız kazandı. Beşiktaş'tan Emre Özkan'ın ardından yine siyah beyazlı kulüpten Batuhan Karadeniz'i kiralık olarak ve Gençlerbirliği'nden El Saka'yı renklerine bağladı. 

Devre arasını Antalya'da kamp yaparak geçiren Eskişehirspor'da transfer çalışmaları sürüyor. Es-Es, transferde Beşiktaş'ın alt yapısından yetişen 20 yaşındaki savunma oyuncusu Emre Özkan ve 17 yaşındaki golcü futbolcu Batuhan Karadeniz ile anlaştı. Emre Özkan'la bir buçuk yıllığına anlaşan Eskişehispor, Batuhan Karadeniz'i ise 6 aylığına kiralık olarak renklerine bağladı.

Eskişehirspor yönetimi, Gençlerbirliği'nin 34 yaşındaki savunma oyuncusu El Saka ile de anlaşmaya vardı. İstanbul'da bulunan Kulüp Başkanı Halil Ünal, El Saka'nın yanısıra Galatasaray'ın 23 yaşındaki sol kanat oyuncusu Ferdi Elmas'ı kiralamak için görüşmelerini sürdüyor.
Bu arada Eskişehirspor yönetimi Teknik Direktör Rıza Çalımbay'ın isteği doğrultusunda orta saha için futbolcu arayışına da girdi. Yönetim, Belçika'nın birinci lig takımlarından Mons'ta forma giyen Faslı futbolcu Mounir Diane ve Avusturya'nın Red Bull Salzburg takımında forma giyen Sırp asıllı Sasa İliç'i transfer etmek için görüşmelere başladı.

Antalya'da kamp çalışmasını sürdüren Eskişehirsporlu futbolculara yönetim 2 gün yılbaşı izni verdi. Es-Es'li futbolcular 2 Ocak 2009 tarihinde tekrar biraraya gelip çalışmalarını sürdürecek

Kaynak: DHA
[/]
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

Mattech

batuhanın kiralanması kadar güzel bir şey yok.. cocuk biraz kendini geliştirsin oynaya oynaya.. inşallah esk gider çünkü Rıza hoca onun  değerini bilir..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Ben kiralama işlerine karşıyım..

Batuhan yaşıtlarından çok farklı bir oyuncu bu yüzden kesinlikle kadroda bir şekilde kullanılmalı..

Ronaldo 18 yaşında Dünya Kupası kaldırılan takımda yedek klubesinde oturuyordu neden görmüyorlar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Bir dogru bir yanlis karar

Batuhan zaten fizik olarak guclu ve kendini gelistirmis oyuncu
banko ilk 11de oynar eger ki biobo holosko veya nobreden biri olmasin
ve eminim gol kralliginada adini yazdirirdi...

Batuhanin hareketlerini sevmem, ama daha genc ve cocuk yasta bunlar
dogaldir, oynatilmamasi kadar ACI birseyde yoktur
ve DENIZLI yapti yapacagini diyorum, yaziklar olsun !

Kendi evlatlarimiza sahip cikmiyoruz, kiralik ver, yok sonra TAKASta kullan,

Bu nasil mantiktir...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Biraz simarik, maalesef bizde fazla el ustunde tutuyoruz bu yapida futbolculari.
Gidip biraz eskisehirde mi olur baska bir yerde mi olur bilmiyorum ama burnunun hafifden surtmesi lazim..
Onun olgunlasmasi icin dogru bir karar..
Zaten kalitesi bizim dusundugumuz gibi ise mutlaka dönecektir.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carlito1903

Mustafa Denizli'nin genç oyunculara alerjisi var, çalıştırdığı hemen hemen hiç bi takım da genç oyuncuların yolunu açmadı şimdiye kadar...

djinonu

Siz gece yayinlanan röportaji izledinizmi star tv de ?
keske izleseydiniz
denizli takimi bicmis ya bitmis bu takim ali nin konustuklarini dinleyin aliye bile üzülürsünüz gittigine

KeePSaKe

Since 1903

carsibxl

simdi takim iyimi oynicak anliyamadim ben. Bu iki oyuncu zaten oynamiyordu ki? Denizli sadece göz boyuyor bu hamleyle
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

[KralKartal]

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 29, 2008, 15:51:15
Beşiktaş Eksik Çalıştı 

İlk yarıyı 6. sırada tamamlayan Beşiktaş ikinci yarı hazırlıklarına devam ediyor.Bjk Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen idmanda Ali Tandoğan ve Batuhan yer almadı.   
Beşiktaş, ikinci yarı hazırlıklarını bugün yaptığı antrenmanla sürdürdü.
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde, teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde gerçekleştirilen idmanın ilk bölümünde siyah-beyazlı oyuncular, kondisyon çalışması yaptı. Beşiktaşlılar, antrenmanın son bölümünde ise çift kale maç oynadı.
Antrenmana sakatlıkları süren Delgado, İbrahim Toraman ve Aydın ile ülkesinden henüz dönmeyen Cisse katılmadı. İkinci yarı takımda düşünülmeyen Ali Tandoğan'ın yanı sıra başka takıma kiralık olarak verilmesi planlanan Batuhan da idmanda yer almadı.
Serdar Kurtuluş ise idmanın ilk bölümünde takımla çalışırken, çift kale maçta yer almadı.
Beşiktaş, ikinci yarı hazırlıklarına yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.

Kaynak: AA
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eyup1903

ali konuşurken gözleri doluydu ağlamamak için kendini zor tutuyordu ve söylediklerinde de haklıydı

sayın denizli geldiğinden beri yapılanları ve nasıl bi doğrama yapıldığını anlattı bravo denizli

djinonu

Alıntı yapılan: eyup1903 - Aralık 29, 2008, 16:01:30
ali konuşurken gözleri doluydu ağlamamak için kendini zor tutuyordu ve söylediklerinde de haklıydı

sayın denizli geldiğinden beri yapılanları ve nasıl bi doğrama yapıldığını anlattı bravo denizli

kardes nerde izledin link varmi acaba?
kendini cok zorladi aglamamak icin
alinin ici acayip buruktu dokunsan üzüntüden aglayacakti
tarafta hakkinda söyledigide dogruydu

oynamayan cocugu bile tribüne cagirdilar beni cagirmadilar
ÜVEY EVLAT gibi davrandilar dedi
BENCE YERDEN GÖGE KADAR HAKLI

SENDE ADAM GIBI VEDA ETTIN !!!

beckyZWICKY

Ali Tandoğan, Beşiktaş formasını giydiği üç bucuk yılda hep üvey evlat muamelesi gördüğünü söylerken, "Oynadığım dönemde de, oynamadığım dönemlerde de bana hiç destek olmadılar. Taraftar beni bir kere bile yanına çağırmadı. Tek üzüntüm bu oldu. Keşke beni daha çok içlerine sindirebilselerdi. Arkadaşlarım çağrılırken hep arkalarından baktım" dedi.

Kendisini pek sevmesemde açıkçası üzüldüm bu konuşmaları duydukdan sonra.

aslında kötü futboluna şimdi daha geniş bakarak biraz hak veriyorum.. kendimi koyuyorum onun yerine bu durumda bu psikolojide kim nasıl oynayabilir ki..

Yolun açık olsun Tandoğan. bizde sevilmedin inşallah gittiğin yerde çok iyi oynarsında sevilirsin.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

+18 !

batuhana neden pişmemiş gözüyLe bakıLıyorki.. eskişehirde banko oynar ve kaLitesini gösterir.. 2 sezon sonrada geLir bizde paşa paşa oynar..