Ana Menü

Yüreğinden Öpüyoruz KRaLKaRTaL.CoM

Başlatan Ersin Develi, Aralık 27, 2008, 20:53:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

[font=[kufur otomatik editlenmistir]uaduct]Diren Filistin!
[/font]
[font=[kufur otomatik editlenmistir]uaduct]Filistin Halkina Bassagligi Dileriz...[/font]
Bu Anlamlı Mesaj ı Gördükten Sonra Teşekkürü Bir Borç Bildim Ve Bu Yüzden Onure Edilmeyi Hak Ettiğinizi Düşünüyorum...Bir Kez Daha BEŞİKTAŞ Taraftarının Olaylara Tepkisiz Kalmadığını Gösterdiğin(m)iz İçin Sonsuz Teşekkürler KRaLKaRTaL.CoM

Guti ORÇ.

Teşekkürler kralkartal olaylara tepkisiz kalmadığınız için.

aquilas

girişteki bu resmi görünce azımdan çıkan ilk kelime helal olsun yapana düşünene bütün dünyanın seyirci kaldığı siyonist israil köpeklerinin yaptığı katliama kimse dur demiyor sıradan bir kınama mesajı çocuklar ölüyor yaşlı genç demeden filistin halkı katlediliyor  arap dünyası müslüman dünyası sadece seyrediyor allah aşkına herkes israil mallarını yahudi mallarını protesto etsin yemesinde içmesinde

pAscAliAnUmut

Her zaman söylediğim gibi KrAlkArtal çok büyük bir ayrıcalıktır..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

erdibatmaz

girdiğimde heralde yanlış girdim dedim (bu site bunu yapmaz demedim)
baktım evet helal olsun dedim ben de...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

canavar_bjk

helal olsun KRALKARTAL emeği geçenlerin eline sağlık

bu şerefsiz israillilerin soyuna kezzap dökmek lazım soysuz köpekler
BEŞİKTAŞ(K)
Biz Bu Lig İçin Fazla ŞEREFLİ yiz

Şerefimizle Oynar Hakkımızla Kazanırız ulan

NoPasaran

200 roekti hamas atınca karşılık verilmiş..

Hepsinin canı cehenneme

Olan masumlara oluyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

Bir ekleme yapayim Volkanin yazdigina. Hamas "bürolarini" bilerek sivillerin yogun oldugu yerlere kuruyor. Olasi bir saldirida "bakin sivilleri" öldürüyorlar demek icin. Yani masum insanlarin ölümünü göze aliyorlar. 19.unda biten ateskesten sonra saldiriya gectiler Volkan'in dedigi gibi, 200 füzeyle - ve karsi atak gerceklesiyor.

astbjk1903

beyler israile e yuklenmeyelim baslatan filistin oldu bu sefer is baya bi ciddi israil hamasi yok etmeden cıkmaz ordan
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

M34

Cok derin mevzular. Syriana'yi izlemenizi öneririm. Bazi seyler göründügü gibi olmuyor. Yani bir iyi, bir kötü yok. Misal, Hamas'i yönetenler saldirinin oldugu yerde mi, bence hayir ... onlar güvenilir bir yerde .. yapdiklari tek sey talimat vermek ... madem Besiktas bölümündeyiz; özetleyeyim ... tüm sorunlarin an sorunu para.

Demek istedigim ... Hamas (bizdeki yönetim) düzelmedikce, flistin halki (biz taraftar) daha cok yara alir. Filistin halkinin önce yönetimini degistirmesi gerekiyor ki, Israil ile bir cözüm mümkün olabilsin - diyyiim ve bu konuya gönderme yapayim ... http://www.kralkartal.com/forum/besiktas/uyan-besiktasli!-hepsini-oku-ve-oyunu-boz-!/16/

Cem Goren

giriş gerçekten cok guzel olmuş
Allah belanızı versin olan yine sivillere çocuklara oluyor adiler tam okul çıkış saatinde saldırmışlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

BEŞİKT(AŞK)

İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

+18 !

carlito1903

Alıntı yapılan: astbjk1903 - Aralık 28, 2008, 09:38:50
beyler israile e yuklenmeyelim baslatan filistin oldu bu sefer is baya bi ciddi israil hamasi yok etmeden cıkmaz ordan

Kafan mı güzel arkadaşım ??

Ne demek İsraile yüklenmeyin başlatan Filistin oldu...

İsrail yıllardır çoluk çocuk demeden öldürüyor, Filistin bi saldırı yaptı diye İsrail haklı mı oldu şimdi ?

Bana en çok koyanda Dünya'nın bu olanları sadece seyretmesi...

Kahrolsun Siyonizm !!

carsi52

Giriş gerçekten çok güzel olmuş.
Konu hakkında ne diceğimi bilemedim..
Bölünür senin için uykular!