Ana Menü

Almayalım Aldırmayalım

Başlatan Ç@RŞI_90, Ocak 26, 2007, 21:49:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ç@RŞI_90

takvim gazetesi Ç@RŞI  YI anlatıyo üstümüz den pirim sağlayacaklar ALMAYALIM VARMISINIZ     :bjk2

Unforgiven

Satmıyor gazete şimdi nasıl satcaz diye uğrasıyorlar yarın öbürgünde en buyuk beşiktas diye baslık atar bu yalakalar kolpa basın bunuda yazın
Kimbilir sen benim halimde sakinliğimde ne buldun,bense yorgundum kendi kendime sokuldum,uyuya kaldım AKLIMIN İPLERİNİ SALDIM o giderken biran durup peşinden baktım nedersin,umarım beni affedersin nedersin,umarım beni affedersin,belkide terkedip gidersin,nedersin[/b

Delirdik

o gazete yaptığına da yapacağına da pişman oLmuştur bundan eminim ;D

resmen forumdaki arkadaşLara tek tek cvp verdi köşesinden.. gider vari konuşma tarzıyLa

sonra inönüde ki idmanı ümraniyede diye yazdıLar..

emin oL adam yazdığına yazmışına pişman oLdu ;D ;D

aLma aLdırtma!..
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

CooLDumaN

Zaten almıyordum.ıgrenc bı gazete ;D
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

Non Mollare Mai

Burayıda takip ediyoLardır beLki. İsmim AnıL Soy ismim ArsLan.. Gazeteyi bombardımana tutmak istiyorum.. BeLki yazarLar köşeLerinde beLLi mi oLur..
edit

CooLDumaN

Alıntı yapılan: Smyrnian Jose - Ocak 26, 2007, 22:08:30
Burayıda takip ediyoLardır beLki. İsmim AnıL Soy ismim ArsLan.. Gazeteyi bombardımana tutmak istiyorum.. BeLki yazarLar köşeLerinde beLLi mi oLur..
Bende tolga samsundayım.atakentte sorun herkes gosterır
bende sızın gazeteye molotof kokteylı atmak ıstıyorum ;D
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

@LAYINA GİDER

ben aldım ama b.k gibi neden bahsettikleri belli deil

freedom forever

ne olmasını bekliodun ki :D
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

carsi52

ondan önceki günde ultravestiyi vermişlerdi :D satmaya çalışıyolar akılları sıra zaten ultravestiyi verince satmaz :D
Bölünür senin için uykular!

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

eyup1903

noumAmokachi

Öle yaa adamlar salak salak inönüdeki idmanı ümraniyede diyor,forzadan arkadaşlara gider yapıyor,sonra en önemlisi bizi uA ile gfb başkanlarına soruyo.Onlar kim ki çArşıyı tarif edebilsinler.İşte yanlılığını zoraki diye çArşıyı yayınladıklarını bi kez daha göstermiş oldu takvim gazetesi ilk gün aldım.Okudum yazıyı çArşı ve BEŞİKTAŞ resimlerini falçata ile kestim.Geri kalan gazeteyi buruşturdum kaldıdım çöpe attım.Sonraki yazısınıda okumadım zaten bildiğim kadarıyla 2 bölüm olucaktı yazı dizisi....
BEŞİKTAŞ BİR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEĞİLDİR ÇÜNKÜ ÇOK DAHA MÜHİMDİR.

Anarchy*

valla ben aldımm bı tene ne olcak gıdıp bufecıyı vurup gerı mı alsam paramııı :@  yırtıom gazeteı aha almıyorum aldırtmaycamm!!

Ç@RŞI_90

BEN DE bon balamak istiyorum ismim İSMAİL soyismim   AKÇETİN kolpa   basın       ÖLÜMÜNE  BEŞİKTAŞ????

Anarchy*

veysel sevim çArşı takvim gazetesıne kArşı!! yayınlaınn  uLann!!! :@