Ana Menü

Lig bitti de biz mi biLmiyoruz!..

Başlatan +18 !, Aralık 26, 2008, 14:41:23

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

+18 !

'Transferi düşünmüyorum'
Beşiktaş'ta tartışılan isimlerin başında geliyor Bobo... Transferi, yedek kalması, attığı goller, sergilediği performansla gündem oluşturan Brezilyalı yıldız, ligin ilk yarısını FANATİK için değerlendirdi. Söz Bobo'da: Transferi konuşmak istemiyorum. Beşiktaş'la sözleşmemi uzattım, transferi 3 yıl erteledim. Benim için, 'İmzayı attı, performansı düştü' deniyor. Haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Gerçek kimliğimi sergileme şansı bulamadım. Delgado'nun aldığı ücretle ilgili sıkıntılarımızın olduğu iddiaları gerçek dışı. Herkesin durumu, kendisini ilgilendirir...

'Oynasam, 13 gol atardım!'
"İyi bir kamp dönemi geçirdim. Eğer düzenli olarak oynasaydım, uğurlu rakamım olan 13 golü atardım. Ancak hocamızın tercihine de saygı duyuyorum. Holosko'yla da, Nobre'yle de iyi anlaşıyorum. Anlamadığım bir konu var. Fenerbahçe bizden 8 puan gerideydi ve Alex, Deivid, Carlos'la görüşüyorduk. Onlar sıkıntı yaşamıyorlardı. Ancak bizim en ufak puan kaybımızda herkes üzerimize geliyor. Bizden habersiz birileri şampiyon mu oldu, lig mi bitti! Fazladan kayıplar yaşadık, ancak bunları kapatacak güce sahibiz. Hakemlerin kararları bizi geri düşürdü ancak ilk sorumlu bizleriz."     

carsi52

Heeyytt be bobo'm benim..
Çok güzel konuşmuş :)
Bölünür senin için uykular!

+18 !

her ne kadar ligi bitirmeye çaLışanLar oLsada Lig daha bitmedi hakLısın..

2. yarı seni Siyah-Beyaz formayLa görürüz umarım..

eyup1903

git bobo lütfen git kendin için beşiktaş için git yoksa eni bitircek sayın denizli

K.D

bobo çok babasın çok harikasın ya süpersin lütfen denizli şu adamı oynatta 13 değil 23 gol atsın senin
yüzünü kara çıkartsın adam yedek olduğu halde 4 gol attı ya...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

sercAn1903

bobo oynasa çok sağlam bir iş çıkarıcak ama oynayamıyorki.oynat işte oynat ! kötü oynasa eyvallah dicem ama..
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

mdc

Çık at golünü.
Uç kartallar gibi
Ligi bitirenleri sen bitir.

Gaz yapmasın dikkat.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

pascalyptica

Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

eRe

cok dogru demıs fb arkadayken olay olmuyoda bız gerıye dusunce herkes tepemızde
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem