Ana Menü

Federasyona yürüyelim mi?

Başlatan tcenk, Aralık 26, 2008, 10:24:45

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tcenk

Bizimde sabrımızın bir sonu var.
Federasyon Beşiktaş düşmanlığı yapıyor, MHK Beşiktaş düşmanlığı yapıyorsa biz neden onların hakemleri ile maça çıkıyoruz. Tarafsız olamayacaklarsa bize yabancı hakem getirsinler veya adam gibi görevlerinden istifa etsinler yada biz istifa ettirelim. Biz hakemleri gördüğümüz yerde dövelim mi? (sadece örnektir sakın ha!) Bunu mu istiyorlar. Başka çözümü yok mu bunun?

Medya Fener şakşakçılığını yıllardır yapar bunlar özel televizyonlar hadi bunlar kar peşinde veya onun bunun adamları vazgeçtik TRT'de 3 tane yorumcu 1 tane spiker var Yani 3 fenerli 1 tane gs'li. Ömer bey her yorumunda aynı şeyleri söyler hakem beşiktaş lehine yanlış bir karar verirse 2 saat konuşur karşı takım lehine olursa "canım bunlar hakem kararı fazla tartışmamak gerekir"der. Neden böyle, biz Beşiktaşlılar sadece burada yazarak bunlara çözüm bulamayız. Protesto edemezmiyiz. Bizim paramızla program yapıyorlar bizim de bir adam sokmamız lazım oraya.
Her hafta tek başıma mailler gönderiyorum.Ama sadece tek başına bir şey olmuyor. Son Galatasaray maçında 100'e yakın mail gönderdim ama nafile Beşiktaş yönetimini teknik adamını beğenmeyebilirsiniz buna kimse bir şey demez diyemez, ama burada söz konusu olan Beşiktaş taraftarda bir yerden başlayarak bazı oluşumlar yapmalı. Burada bunlar uyeler tarafından kararlaştırılabilir.
Her şeyi Çarşıdan beklememek lazım bazı oluşumlarıda buradan yapabiliriz herhalde.
KralKartal olarak bazı oluşumlar ve faliyetler düzenleyebiliriz.Buradaki üyeler sadece istanbulda yaşamıyor Türkiye'nin her yerinden katılan arkadaşlarımız var yapılan işlerde bu göz önünde tutulmalı.
Şimdi bir sürü muhalefet yapan arkadaşım olabilir çünkü kimse yönetimi beğenmiyor. Bende beğenmiyorum ama yönetimde biraz olsun taraftarından güç alır biz bu gücü onlara veriyormuyuz. İstifa etmeleri gerekir ama bir düzlükte istifa etmek gerekir zor zamanda değil? Bakın Serdar Bilgili çok yanlış bir zamanda istifa etti. O sezonu biliyoruz hepimiz dar zamanda bir sürü futbolcu alınmış ve çoğuda tutmamıştı. O sezon için yönetimi suçlamamıştım ama bol zamanlı sezonlarda da aynı hataları sürekli yaptılar neyse bunlar ayrı konular.

Biz şimdi ne yapabiliriz ona bakmamız lazım bana göre
Federasyona mail göndermek
Trt ye mail göndermek bu kadar zor değildir herhalde
Her maçta hakemi etki altına alacak ıslıklamalar ve tezahuratlar
Maç bitiminde hakemlere ve federasyona olan güvensizliği etkili bir şekilde ortaya koymak

Benim aklıma gelenler bunlar....

Hepinize Saygılar,
1903

erdibatmaz

tepkimizi önce dediğin gibi stadta falan belli etmeliyiz ki sonra bahaneleri olmasın. Büyük ses getirecek eylem ise başvurulacak en son şey olmalı. Önce tribünlerde susma, ıslıklama, alkışlama gibi tepkiler vermeliyiz. ki bunu bile yapamıyoruz.

Yaptığımız şeylerin sonrasını da düşünmeliyiz ayrıca..
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

carlito1903

Böyle bi organizasyon olsa, klavye başında herkes tamam geliyorum der ancak yazanların 10'da 1'i bile gelmez...

Federasyona yürüyene kadar stadda yönetim istifa diye bağırsınlar...

+18 !

federasyona Trabzon yürüdü şimdi çıkıp onLarı mı takLit edeceğiz..

Mattech

yürümeye Gerek yok.. TFF nin sitesi HAckleyeceksin altınada "Bu siteye Beşiktaş taraftarı adına el koyuyoruz" YAzacaksın Yürümekten daha fazla ses getirir...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

djinonu

katiliyorum mattech
ama bunu kim yapabilirki

Mattech

kim yapabilr hiç bir bilgim yok.. Ama sitede domians lardan yada webmasterler yapabilir galiba..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Ersin Develi

90 dk federasyona bağrılsın ne de olsa ceza yiyoruz hiç değilse içimizde kalmasın :))

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 26, 2008, 12:25:18

Federasyona yürüyene kadar stadda yönetim istifa diye bağırsınlar...

aynen öyle kardeş

K.D

bence sadece stadda bağırma değil artık herşeyi denemeliyiz haksız gol yediğimizde stadtan çekip
gitsek bile haklıyız artık bu hakemlerle...
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

sercAn1903

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 26, 2008, 19:09:44
90 dk federasyona bağrılsın ne de olsa ceza yiyoruz hiç değilse içimizde kalmasın :))

sadece 1 maç bu işlemi yapıp tutmassa
Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz..Allah sonumuzu hayır etsin..

yoksa akıllanacakları yok bunların   
...
Aşk'ımız Renklere Kişilere Değil !

Aşığım Siyah'ına Beyaz'ına kutsal Arma'na senin sevgin bir başka !

Tolgahan_BJK

Bence bizim akıllanacağımız yok !

Önce kendimize bakalım. Önce kendi kapımızın önündeki pisliği temzileyelim.

Hakemleri federasyonu savunmuyorum. hepsinin taaa ................. !!!

Ama önce Beşiktaş ! Önce kendimiz !

erasca

kale almadıımız bursaspor bile neler yaptı...

mdc

piknik yapıyoruz
gelen varmı ?
HAYATTA BEŞİKTAŞ

erasca