Ana Menü

Odev

Başlatan Cem Goren, Aralık 24, 2008, 15:58:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

ahmet hamdi tanpınarın 5 şehir adlı kitabını okuyan ve o bahsettiği şehirleri bilen varmı acaba? acil lazım bakmadıgım yer kalmadı bilen yok okuyanlarda hatırlamıyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Mattech

bunu lide hazırlığa giderken okumuştum.. şehirler bursa konya erzurum ankara istanbul şehirleri nedesi ise  şehirlerin büyük bir kültüre sahip olduğu ve büyük devletlerin kurulduğu yerlerdir eski mimarisiyle yıllanmış bir şarap kadar  güzel oluşudur..  Asıl konusuda unutulan ve unutulmaya yüz tutmuş bazı şeylelerin ardından duyulan özlemi anlatır...

YArdımcı olabildiysem ne mutlu...
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Cem Goren

çok sağol bunu bilmem yeterli en azında hoca sehirleri sordu çok sağol tekrardan (ismini bilmedigim için yazamıyorum adını pardon:)

Mattech

ama bu kitabı oku günde 30 dk vaktini harcasan yeterli... sürükleyicidir erzurumun Kar tatlısını bursanın kağıt helvasını konyanın pamuk şekerini anlatır..  :ok
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Cem Goren

anladım bunları duydugum iyi oldu çok sagol