Ana Menü

Cisse'nin kalbi kırıldı

Başlatan NoPasaran, Aralık 24, 2008, 13:22:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaşımızda, sözleşmesi bu sezon sonunda bitecek olan Edouard Cisse, sezon sonunda ayrılmayı düşünürken, yönetim ise Mustafa Denizli'nin raporu doğrultusunda, bu futbolcuyu devre arasında göndermenin hesaplarını yapıyor.

Fenerbahçe maçında gördüğü kırmızı kartla siyah-beyazlıların tepkisini alan ve "gidecekler" listesinde adını gören Fransız oyuncunun, Beşiktaş Yönetimi'ne kırıldığı öğrenildi. Delgado'da iyileştirmeye giden ve sözleşme yenileyen siyah-beyazlılar, Nobre'nin menajeriyle de görüşerek, anlaşmış, 5 Ocak'ta mukavele yenilenmesi konusunda prensip anlaşmasına varılmıştı. najeriyle de görüşerek, anlaşmış, 5 Ocak'ta mukavele yenilenmesi konusunda prensip anlaşmasına varılmıştı. Kendisiyle olumlu-olumsuz konuşmayan yönetime canı sıkılan Cisse'nin, gelen transfer tekliflerini bile yönetime iletmediği ortaya çıktı.

Sezon sonunda bedelsiz serbest kalacak olan futbolcunun, bundan dolayı ilgilenen kulüplerle pazarlık halinde olduğu vurgulandı. Satış listesine konulacak oyuncunun, Beşiktaş Yönetimi'ni köşeye sıkıştıracağı, gönderilmesi durumunda bedelsiz olarak ayrılmaya zorlayacağı konuşuluyor.
Cisse'nin yakın çevresine, "Kulübün hakkımda alacağı karara saygılıyım. Ancak bu benim de menfaatime olmalı. Zaten boşta kalacak bir futbolcu değilim. Şimdiden isteyen kulüpler var. Onlara da sezon sonunu gösteriyorum. Çünkü o zaman serbest kalacağım" dediği öğrenildi.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Mattech

Boşta kalmazsın merak etme Beşiktaş gibi bir kulüp alır piyasada Ahmak yöneciler cok..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

allen ıverson

Dünya'nın en büyük futbolcusu dahil olsa kalbiyle oynamayan futbolcu istemiyorummm!!(pascal nouma)
inşallah gider yolu açık olsun :alkis

IL Capitano

huzurlarinizda misafir sanatci Cisse..

yabanci kontenjanini harcadigimiz adama bak, bir kere mac aldigini gören oldu mu acaba??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

bjkclub

Kulübüne verilen para 2milyon€.Kendisine yıllık 1.750.000 € dan etti sana 5.500.000 € .

Gökhan Emreciksin'e bu paranın yarısını versen kadrondaydı şu an.Ama Türk topçulara gelince nedense kapanıyor musluklar.

Ayrıca o paraya Avrupa'dan neler alınır neler.

carsi52

Buda bedavaya gider elimizden..
Bölünür senin için uykular!

+18 !

senin kadar yumuşak topçu görmedim ya..

carlito1903

Git de nasıl gidersen git !

Senin transferinden gelecek paranın zaten bi hayrı olmaz bize...

[KralKartal]

Ne hayir gorduk senden????

Light futbolcu
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ata vicente

bedavaya gıtsın gıderse dıycem ama bu yonetım polıtıkasıyla uste para verır bızım akıllı baskan

K.D

aynen gitsin biran öncede iyi birini alırız işallah(rüya görüyorum gene ama olsun)
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Kralkartal21

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Batuhan

bence de gitmeli kalbi kırılsın,onlar bizim kalbimizi çok kırdı
Koca hestiy aya bedenem ?

naanreelburn

bu kazmayı getırende kabahat

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.