Ana Menü

'Denizli insan değil'

Başlatan Simurg, Aralık 23, 2008, 20:19:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ata vicente

Alıntı yapılan: lejyonerhy - Aralık 24, 2008, 12:58:12
Bazen bu çakar çok hoşuma gidiyor.Ertuğrul sağlamla kaç puan yitirdik ligde??? Sadece uefaya gidemedik birde değilmi,ondan sonra gönderildi.EE bu yeni gelen ne peki?
Su ertugrul anormal kabak tadı verdı.Iyıkı gıttı ertugrul sonuclar onemlı tabıı fakat futbol ertugrul zamanından cok daha ıyı.

eyup1903

arkadaşlar hala futbol diyorsunuz bana ne futbol dan bana ne iyi oyundan puan kazanamadıktan sonra ben taraftarım sonuca bakarım
isterse takımım 1 şut atsın o da gol olsun maçı kazansın 100 şut atıp girmedikten sonra beni ilgilendirmez ben hatice ye değil neticeye bakarım

Ersin Develi

febe iyi futbol mu oynuyor ? sezon sonunda bu haftalar ve iyi futbol hatırlanmıcak,herkes sokaklara dökülürken biz evin yolunu tutuyor olucaz.yine söylüyorum sevinmek için sevmedik ama kendi elimizle şampiyonluğu vermek koyuyo adama

carsi52

Denizli hatalı olabilir bazı konularda..
Ama ne kadar hatalı olursa olsun bir insanı böyle eleştirme hakkını kim vermiş sayın ahmet beye ?
Bölünür senin için uykular!

eyup1903

denizli kendi kendine verdi yorumcu iken asıp kesiyordu şimdi biraz da onu asıp kessinler

bjkclub

Ertuğrul hocanın nesini özlüyoruz merak ediyorum.80 dakika esneye esneye maç izlemeyi sonra 90+3'lerde gelen golleri mi ?

eyup1903

öyle yada böyle maçı kazanıyorduk ama dimi ben sonuca bakarım yıl sonu tabloda kaçıncıyım ona bakarım beni iyi futbol da kötü futbolda ilgilendirmez sonuca bakarım

bjkclub

İyi de daha ortada fol yok yumurta yok ben bizim şampiyon olacağımıza hala ciddi şekilde inanıyorum.

Eğer saha dışı etkenler olmazsa tabi..

eyup1903

sen inanmaya devam et ben söz verdim beşiktaş bu sene şampiyon olsun kendimi kesicem yapmayanda fenerlidr diye

ancak rüyamızda görürürüz bu sene şampiyonluğu

bjkclub

hep beraber bi kurban keseriz hem senin kendini kesmene gerek kalmaz hem de sözünün bedelini ödemiş oluruz :)

Ersin Develi

Ben Bu iyi Futbolu Bi Anlayamadım...Kardeşim İyi Futbol Oynuyoruz da 16 Puanı Nasıl Kaybettik,Madem İyi Fubol Oynuyoruz denizli ile niye Sadece Son Sıralardaki Takımlardan Puan Alabildik,GençlerBirliği,Kocaeli,Ankaragücü

+18 !

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 24, 2008, 14:30:46
Denizli hatalı olabilir bazı konularda..
Ama ne kadar hatalı olursa olsun bir insanı böyle eleştirme hakkını kim vermiş sayın erman beye ?

erman bey  :saskin

carsi52

Yanlış yazmışım ;D
Düzeltiyorum.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Beşiktaş şampiyon olsun kendimi keserim

:) Bu nasıl bir sözdür eyüp..

Ne çok rahatsız oldunuz bu hocadan..

Başarılı olunca sevinirsin
Değilse eleştirirsin

Bu kadar basit..

Ancak Beşiktaşa düşman etmesin Denizli ne sizi ne başkasını..

Beşiktaşın sistemi baştan aşağı değişti. Bu sistem değişikliğinde kolay takımlarla maç yaparak aşacakken en zor takımlarla maç yaptık ve malesef hep kötü sonuç aldık..

Ancak bu düzenden memnunmusun de

Ciddi söylüyorum memnunumç. Beşiktaş şampiyon olamasada memnunum..

Beşiktaş ilk defa rakiplerimiz gibi saldıran oyun tarzını benimsiyor. Hiç bir zafere çiçekli yollardan gidilmez diye bir söz var..

Bu yolda çok ite kaka gideceğimiz dönemler olacak elbet ancak iyi yoldayız bunu ilk güğnde söyliüyorum şimdide söylüyorum..

Denizlinin şahsı beni zerre kadar alakadar etmiyor ve hiç bir zamanda etmeyecek ancak OYUN yapısı gvereği kesinlikle doğru yolda. Beşiktaş taraftarına ters geliyor bazı şeyler çünkü bu taraftar Tigana, Rıza , Ertuğrul Sağlam ve diğerleri ile sürekli uyutularak futbol oynadı..

Galatasaray maçında yenildik

Ancak Beşiktaşın uzun süredir GS deplasmanında olmayan birşey vardı..

Beşiktaş 10 kişi kalmasa idi Gs ye yenilmezdi ve kesin bir gol atardı..

AYnı şekilde Fener maçıda öyle..

Kayseri maçıda vs vs vs ..

Terimin ilk geldiği dönemi hatırlıyormusunuz?

Bir fenerbahçe derbisi sonrası ne demişti

"Yönetim ne karar alırsa saygılıyım"

O kadar eleştiriliyordu..

Ne oldu?

O eleştiren yazarlar gün geldi İMPARATOR terim yazdı..

Gs taraftarı belki 6 yenilen maçtan sonra kızdılar terime ama inandılar güvendiler satmadılar..

Beşiktaş taraftarı kendini öve öve bitiremiyor ama kendisiyle hiç alakası olmayan kadro yüzünden bir hocayı ekleştiriyor..Ve bu eleştiriyi çok afedersiniz ama hep belli çevredeki insanlar yapıyor..

Ben şampiyonluğa inanıyorum..İnanmayan inanmasın..

6 puan fark fark felan değil. 3 tane derbiyi dışarda oynamışım, kayseri ile deplasmanda maç yapmışım, bursa ile deplasmanda yapmışım hemde hiç önemli değil..

Ancak siz artık ayıp ediyorsunuz..

Hocanıza insan değil diyene destek veriyorsunuz
Saçma saçma şiirler açıyorsunuz..

Modlarımız görevini yapmıyorlar malesef. Beşiktaş klubunun hocasına adam değilsin , cart değilsin curt değilsin denmesine rağmen ben bilerek dokunmuyorum ama seyredenlerde seyrediyor..

Umarım üslüplarınız düzelir..

Eğer iş adamlığa dökülürse tersler düz olur bende bu kadar deyim :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

denizli YORUMCU iken atıp tutuyordu bu takım böyle olmaz bu takım böyle oynamaz yanlış tercihler yapılıyor diye demek ki takımı biliyor

kendi göreve geldi 10 maçta 16 puan kaybettik demek ki bi şeylerden haberi yokmuş bi dünya yaşıyormuş atıp tutuyormuş

elinden geleni ardına koyma volkan