Ana Menü

Denizli'ye Sağlam mesaj

Başlatan Simurg, Aralık 23, 2008, 20:17:17

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mattech

Alıntı yapılan: bjkclub - Aralık 24, 2008, 14:26:45
Alıntı yapılan: Mattech - Aralık 24, 2008, 14:24:48
Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 24, 2008, 14:13:53
mattech sen nesin ?

ben muhafazakar değilim... Acıklamalarını hiç okumadın heralde.. Allahın izniyle  maçı alacağız.. Allahıma hamd olsun iyi oynayacagız vs vs.. Demekki   işimiz Allaha kalmış...

İşi Allah'a kalmayanın işi kime kalıyor kardeş ?

Sende  işini allaha havale et... zaten hırsızın şucu yoktur..(ayrıca ertuğrul saglam başarısızdır)
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

eyup1903

herkez işin allah a havale etmiş durumda rahat ol ondan izinsiz bi şey olmaz İNŞALLAH en kısa sürede sayın y.d kurtulur

BJK_Kübra

Bence önemli olan Beşiktaş için ne yaptığı.. Ama bişeylere bağlı olması yani dinine bence gayet güzel bişey.. Ayrıca yanlış anlamayın ama Allah'ın izniyle alıcaz demenin neresi yanlış onuda anlamadım.. Allah izin verirse bişeyler olur zaten..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

eyup1903

Ersin Develi

mattech sen nesin ?

ben muhafazakar değilim... Acıklamalarını hiç okumadın heralde.. Allahın izniyle  maçı alacağız.. Allahıma hamd olsun iyi oynayacagız vs vs.. Demekki   işimiz Allaha kalmış...

O zaman Bi Daha İnşallah kelimesini Kullanma,Onun İçindede Allah Geçiyor.Bende Muhafazarım Dikkatli Yorum Yazarsan Sevinirim...

NoPasaran

Konu niye dağıldı yahu :)

Ben sağlamın giden hocanın arkasından konuşmasını doğru bulmadım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

volkan denizli sağlam görevdeyken konuşuyordu asıp kesiyordu kendi geldi gördük sonucu işte bu demeçleri yüzünden denizliden nefret ediyorum

Mattech

Merak etmeyin yazmam... Metalisten  Allahın izniyele 4 tane yedik liverpooldan Allahın izniyle 8 tane yedik.. Tuz ruhu gibi oynatan takımın neresi Başarılı.. :-X
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

Ersin Develi

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 24, 2008, 14:38:56
mattech sen nesin ?

ben muhafazakar değilim... Acıklamalarını hiç okumadın heralde.. Allahın izniyle  maçı alacağız.. Allahıma hamd olsun iyi oynayacagız vs vs.. Demekki   işimiz Allaha kalmış...

O zaman Bi Daha İnşallah kelimesini Kullanma,Onun İçindede Allah Geçiyor.Bende Muhafazarım Dikkatli Yorum Yazarsan Sevinirim...

Haa Birde Sen Muhafazakar Diye Sağlam ı Sevmiyorsun ya,Sen Muhafazakar Değilsin Ama Ben Seviyorum Seni...
Yaradılanı Sevdik Yaratandan Ötürü ;)

eyup1903

suskunluğum asaletimdendir her lafa diyecek cevabım vardır ama önce lafa bakarım laf mı diye sonra dönüp söyleyene bakarım adam mı diye

ne güzel demiş mevlana tabi anlayana

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: SingahLi - Aralık 24, 2008, 14:42:42
Yaradılanı Sevdik Yaratandan Ötürü ;)

çok güzel söylemişsin :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

bjkclub

Alıntı yapılan: Mattech - Aralık 24, 2008, 14:42:02
Merak etmeyin yazmam... Metalisten  Allahın izniyele 4 tane yedik liverpooldan Allahın izniyle 8 tane yedik.. Tuz ruhu gibi oynatan takımın neresi Başarılı.. :-X

Neyse kardeş bence uzamasın daha fazla bu konu yaratıcıyla aranda bi sorun varsa öteki tarafta halledersin,inanıyorsan eğer.Bizce şükretmekte bi sorun yok.

+18 !

nereLere gitmiş konu ya.. Hakan Şükür'ü sevmem çünkü onun nasıL biri oLduğunu herkes biLir.. ama hadi inkar edin Türkiye Liginde en çok goL atan futboLcu oLmadığını.. eğer sen başarıLı oLursan kimse ne mezhebinden ne de inancından doLayı seni yargıLar..  :ok

NoPasaran

Beni bilen kime sorarsanız sorun

Her zaman dediğim bir cümle vardır

"Türk futbolunun yetiştiriği en büyük yıldız. Siyah beyaz forma içinde onu görmek çok isterdim"

Hakan ile Sağlam olayı artık farklı boyutta..

Sağlam gittiği gün ile şimdiki durum çok farklı yerde
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

M34

Adam gibi adam diyoruz ... Sözle olmuyor bazi seyler ... Benim icin Ertugrul Saglam 8:0'dan sonra bitmistir. 5:0 mi olmus? Daha o kadar dakika mi var? Görüyorsun iste tarihi hezimete gittigini. Talimat ver 5 kirmizi kart aldir. Ha, bunu yapmiyorsan, istifa et.

Ertugrul Saglam ve Hakan Sükür'ü (yardimcisi olarak) yakinda Milli Takimda görürsem sasirmam.