Ana Menü

Beşiktaş üzerine oynanan oyunlar bitmek bilmiyor.

Başlatan AHMETCOM, Aralık 23, 2008, 10:51:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

biraz konu disi olabilir ama ... ben bu "ellerine saglik" ve "alkis" olayini anliyamiyorum. herkesin düsündügünü yazmis ve gazetesine vermis. bunun karsiliginda da para almis. oturdugu yerden yani. bizim yapdigimiz gibi. bunun disinda birsey yapmis mi? fulya projesindeki olasi yolsuzluk üzerine gidip herhangi bir delil bulmus mu? yönetici-"taraftar"-iliskisinini arastirmis mi? yok ... digerler gibi o da herkesin düsündügünü kaleme almis. bence "ellerine saglik" veya alkislik bir olay söz konusu degil. otobüsten inerken "söför bey, cok güzel kullandiniz, ellerinize ayaklariniza saglik" demiyoruz mesela veya alkislamiyoruz.

madem besiktas üzerinde oyun oynaniyor, arastir. ispatla. bu senin görevin. bir ev yaniyor düsünün. birisi kalkmis "ahh, bakin, ev yaniyor" demis. görüyor zaten herkes yandigini. git eline kova al, su getir, söndürmeye yardimci ol.

AHMETCOM

M34 arkadaşım eğer turgay demirin yazılarını biraz okursan 2 haftadan beri 2003-2004 yılında şampiyonluğumuzun nasıl gasp edildiği ve üzerimize oynanan oyunları açıklıyor hemde belgeleriyle. Bugünde yazdığı bir yazısı var. 2003-2004 yılında Selçuk Kayanın yardımcı hakemlik yaptığı 10 maçı   izliyor ve nasıl şampiyonluğumuzun çalındığını gözler önüne seriyor. Lütfen yazmadan önce biraz araştıralım.

M34

Evet haklisin. Yilda bir kere yazar elestirisi yapayim dedim, onu da tek arastirmaci Besiktas yazarinda yapmisim.Yazdiklarim yine de gecerli ama; genel olarak algilanmali zaten.

gaziantep-beşiktaş: 0-3 selçuk kaya
beşiktaş-g.saray: 0-0 selçuk kaya
fener-beşiktaş: 2-2 selçuk kaya
beşiktaş-rize: 5-3 selçuk kaya
beşiktaş-samsun: 0-4 selçuk kaya
malatya-beşiktaş: 0-0 selçuk kaya
trabzon-beşiktaş: 3-0 selçuk kaya
diyarbakır-beşiktaş: 3-1 selçuk kaya
konya-beşiktaş: 2-2 selçuk kaya
beşiktaş-fener: 1-3 selçuk kaya

oha diyorum sadece