Ana Menü

Beşiktaş üzerine oynanan oyunlar bitmek bilmiyor.

Başlatan AHMETCOM, Aralık 23, 2008, 10:51:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AHMETCOM

Beşiktaş üzerine oynanan oyunlar bitmek bilmiyor. Tam dört yıldır işkence yapılıyor bu camiaya. Kimsenin kılının kıpırdadığı da yok. Abartmıyorum; tam dört yıldır kıtır kıtır doğranıyor Beşiktaş. Rahmetli Hasan Doğan, "Beşiktaş'a operasyon yapıldı" demiş ve artık kimseye operasyon yapılmaması için her tedbiri almaya çalışmıştı. Şimdi bakıyorum o miras hızla tüketiliyor. İyi niyetten şüphem yok ama 'cehenneme giden yollar iyi niyet taşlarıyla döşenmiştir' sözünü hatırlıyorum. 'Bu federasyonla olmayacak diyenler' ve 'bu MHK ile bu iş yürümez' diyenler haklı mı acaba? Bir takım dört yıldır zulme uğruyor. Allah'tan reva mı bu? Hakemler resmen kanlı katil muamelesi yapıyor Beşiktaş futbolcusuna.

Gak dedin sarı, guk dedin kırmızı... Dokundun penaltı. Seni öldürseler devam. Attıkları sayılmaz, yedikleri havada kapılır. El insaf, buna can mı dayanır? Kadıköy'e git eksik kal, Sami Yen'e gel eksik kal. Rakiplerinin elle attıkları görülmesin, senin nizami golüne "Elle oynama" yaftası yapıştırılsın. Bir sezonda tam 10 maçına aynı yardımcı verilsin ve cümle alem seyretsin.

Delgado'yu sattın hocam!
Benimki de laf. Ayıptan anlayan, günahtan korkan mı kaldı? Beşiktaş bir şey yapmalı. Türkiye'yi değil, dünyayı ayağa kaldıracak bir şey yapmalı. Aslında tarihi fırsatı Ali Sami Yen'de kaçırdılar. Diyeceksin ki ne yapabilirler ki? Söyleyeyim. Cüneyt Çakır daha ilk golü verdiği anda; topu santraya götür, santranı yap, ver topu Galatasaraylı oyunculara, çekil orta sahaya. Yapılması gereken bu. Seni yakmaya çalışanları sahanın ortasında bu şekilde cayır cayır yakacaksın. "Beni oynatmayan hakem gitsin Galatasaray'la baş başa bir doksan dakika oynasın" diyeceksin. Kalen boş, her yer boş. Bırak 90 dakikada 90 gol atsınlar. Böyle bir şey yapmalı Beşiktaş çünkü başka türlü olmayacak bu iş.

Evet bir katliam var Beşiktaşlıların yüreğini yakan ama başka şeyler de var. Şimdi gelelim onlara: En başta sözüm sana Mustafa hoca. Ben "Satın" derken canla başla savunduğun Delgado'yu şu maçta yüzde milyon haklı olduğu konuda sattın! Ona sırtını döndün ve çok ayıp ettin. Bu arada egolarını tatmin etmek için büyük konuşmaya devam edeceksen derhal bu görevi bırak. Çünkü konuşmakla tam 16 puan kaybettin. Artık icraat zamanı. Lütfen haftalık toplantı bile yapma. Maç sonları dahi konuşma. İşini yap hocam. İşin konuşmak değil Beşiktaş'ı şampiyon yapmak.

Ve siz sözde futbolcular. Yukarıda söylediklerimin hiçbiri sizi kurtarmaz. Asıl suçlu sizlersiniz. Ruhunuzu kaybetmişsiniz. Sahada adam gibi tepki koymayı da bilmiyorsunuz, savaşmayı da. Beşiktaş'a yakışmıyorsunuz. Hakem hataları ne kadar çok olursa olsun, siz de Beşiktaş ruhunu sahaya yansıtamıyorsunuz. Sakın bana para yerine senet almaktan falan bahsetmeyin. Sizin bu futbolunuza senet bile verilmez. Bu takımın formasını sahaya sürsem sizden daha dik durur. Giydiğiniz formanın kıymetini bilin ve hakkını verin. Ya da çekip gidin.
Turgay DEMİR

keskinli

cok güzel bi yazi
keske yazinin kim tarafindan yazildiginida ekleseydin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

maverick

SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

AHMETCOM

Beşiktaşımızın tam anlamıyla ne yapması gerektiğini en iyi şekilde açıklamış.

AHMETCOM

carlito1903

Sırf son paragraf için gidip Turgay Demir'i bulup elini öpmek lazım...

ata vicente

Tolgahan_BJK

yenerr17

baştan sona kadar doğru gazetede okudum bugün çok güzel yazmış.

kartalpenchesi

çok güzel yazmış sayın Turgay Demir

her cümlesine katılıyorum
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

+18 !

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Kralkartal21

Ellerine sağlık..

O kadar çok katıldığım yerler var ki Turgay Demir'e..
Helal olsun valla..

- canla başla savunduğun Delgado'yu şu maçta yüzde milyon haklı olduğu konuda sattın! Ona sırtını döndün ve çok ayıp ettin.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: AHMETCOM - Aralık 23, 2008, 10:51:16

Ve siz sözde futbolcular. Yukarıda söylediklerimin hiçbiri sizi kurtarmaz. Asıl suçlu sizlersiniz. Ruhunuzu kaybetmişsiniz. Sahada adam gibi tepki koymayı da bilmiyorsunuz, savaşmayı da. Beşiktaş'a yakışmıyorsunuz. Hakem hataları ne kadar çok olursa olsun, siz de Beşiktaş ruhunu sahaya yansıtamıyorsunuz. Sakın bana para yerine senet almaktan falan bahsetmeyin. Sizin bu futbolunuza senet bile verilmez. Bu takımın formasını sahaya sürsem sizden daha dik durur. Giydiğiniz formanın kıymetini bilin ve hakkını verin. Ya da çekip gidin.
Turgay DEMİR[/]

:alkis  çok güzel yazmış burasını Turgay Demir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.