Ana Menü

Yeter Artik sanada ÇARSI!

Başlatan [KralKartal], Aralık 22, 2008, 10:49:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

CARSI SINAN ENGINE KARSI diye pankart acildi,
sonra özür diler gibi Enginle Kol Kola basina poz verildi...
Engine Destek cikildi, olan Ferdi abiye oldu !!

ÇARSI ona karsi buna karsi, kendine bile karsi
ama Yildirim Demirörenede iclerinde karsi olanlar var
ama bastiriliyorlar, patlak verecek ama o zaman
daha kötü sonuclar alinacak...

CARSI Besiktas'i bu kadar düsünüyor mu?
O eskidendi, eskiden... Hersey degisti.. Farkinda degilmisiniz?
Eski taraftar profili yok, karsiliksiz cikarsiz sevmeler yok artik,
eski serefli ikincilikler yok, Besiktas örf adet ve ilkeleride yok,
yani yok oglu yok !

Burdan birdaha sesleniyorum, Baskana Istifa et diyoruz, ama sizin DESTEGINIZLE

asla istifa etmez.... Arkasi saglam ne de olsa !!
Hadi CARSI, paraya karsi ol, kapaliyi unut, Besiktas icin yapsana bir güzellik??
Hadi daha fazla gec olmadan, kukla olmayi birakin, ASI RUHUNUZU geri alin
ve gerisi gelsin !!

Yeter artik, sizede Yeter! Size inananada yeter, CARSIYI bu hale getirenlerede Yeter !
Soguttunuz CARSI'ya yilladir emek verenleri, soguttunuz uzaklastirdiniz karsiliksiz cikarsiz

sevenleri, bedava bilet ile kandirdiniz taraftari, coluk cocuk seviniyor carsi bilet verdi
yok maca beni soktu xxx abimiz diye, onunla bu gercekleri kapatiyorsunuz..
Yeter artik, CARSIYI satin Alacak parayi Lidyalilar cikartmadi, ama Yildirim Demirören
cikartti !!

Türkiyede Para askerlik ne zaman moda oldu ?

övünecek ne baskanimiz ne yönetimimiz kaldi,

bir CARSIMIZ vardi, onuda aldiniz elimizden ya,
yaziklar olsun size !! Birakin CARSIYI BESIKTAS ASIKLARINA !
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

sayin sebadan sonra carsi kimi istediyse o yönetime gecti
bugünkü durumun en büyük sorumlusuda onlardir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ata vicente

+18 !

çarşı benim için zaten o özürden sonra sadece Beşiktaş Taraftarı oLarak kaLmıştır.. aLın markanızı başınıza çaLın ben BeşiktaşLıyım o kadar  :ok

carlito1903

Çarşı'nın yaptıklarına karşı bazı şikayetlerimiz olabilir ama bana göre geldiğimiz nokta da sorun çok daha başka...

5 yıldır bir türlü gelmeyen sportif başarıların yüzünden taraftarın elinde konuşacak sadece 'Çarşı' kaldı, onunla övünmeye başladı taraftar, bu da Çarşı isminin Beşiiktaş'ın önüne geçmesine neden oldu...

Takımdan çok taraftarın yaptıkları ettikleri konuşuluyor, adamlar 'biz şampiyon olduk' diyor biz de buna karşılık 'bizde desibel rekoru kırdık' diyoruz, demek zorunda kalıyoruz...

Dün tüm Gsliler ağız birliği etmişçesine aynı şeyi söylüyorlardı, 'BEŞİKTAŞ MAÇLARINA ARTIK DERBİ GÖZÜ İLE BAKAMIYORUZ MALESEF' bunu üzülerek söylüyorlar üstelik, kim istemez hafta başından itibaren derbi havasına girmeyi, maçtan önce o heyecanı yaşamayı, maç içinde gerginleşmeyi.. ama dün bunların hiçbiri olmadı adamlar tribünde hiç kasmadılar kendilerini...

İşte bu durumlara düştük, bizi bu duruma düşürenler utansın ne diyim...

+18 !

izLediğim yerde parmakLa sayıLacak kadar Beşiktaş'Lı vardı..

BEŞİKT(AŞK)

YORUM YAZANLAR  SÖZÜM SİZE;
Ne kadar aciz durumdasınız bunlar Beşiktaş taraftarını bölmeye çalışıyo sizde bu oyuna alet oluyosunuz  çArşınınn genelı bole değil
heryerde bi sütü bozuk wardır.

Bütün çArşıyı bu işe karıştıramazsınız...
İki Bira Bi Sigara Beşiktaş Böyle Koyar Adama...

Cem Goren

çArşı artık çarşı olmuş bi çArşı vardı onuda beşiktaşlı olmayanlar aldı yapcak bişey yok artık
burak abi ozetlemiş zaten herşeyi artık bize bişey dusmuyor
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

BU olanların hepsi beşiktaş taraftarına müstak.

Biz değil miydik "Ahmet Dursun Seba gitsin" diyen.
Biz değil miydik S.Bilgili'yi kendi ellerimizle yollayan
Biz değil miydik kendimizi yiyip bitiren
Biz değil miydik kendi bestemizle dalga geçilen   (Yeter Y.D Yeter)

Kesinlikle tüm çarşı sorumlu değildir bu durumdan..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

artık sadece izleriz alican seninde dedigin gibi alay edildik tum turkiyeye belkide alay konusu olduk ama biz bunları haketmedikmi
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

Alıntı yapılan: BEŞİKT(AŞK) - Aralık 22, 2008, 17:11:41
YORUM YAZANLAR  SÖZÜM SİZE;
Ne kadar aciz durumdasınız bunlar Beşiktaş taraftarını bölmeye çalışıyo sizde bu oyuna alet oluyosunuz  çArşınınn genelı bole değil
heryerde bi sütü bozuk wardır.

Bütün çArşıyı bu işe karıştıramazsınız...
sayin sebayi kim gönderdi?sonraki baskanlari kim sectirdi?samet kaptani kim hain ilan etti?
sayin sebanin 1 sezonluk basarisizliginda istifa sesleri cikaran grup simdi niye susuyor?kim rant sagliyor besiktas üzerinden?kim bu rant icin adam harciyor?
tabiiki tüm carsiyi suclamiyorum ama carsi grubunun önde gelenleri kulübe zarar vermeye basladi bunu kabul edin artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

BEŞİKTAŞ

Artık çArşıyı sadece çarşı yazmak gerekiyo anarşi nerde gören varmi ? Herkes kafasına göre tribünde bi yerden rant elde etmiş herkesin tıkırı yerinde Ankaraspor maçındaki istifa tepkisini bile numaralı başlattı yeni açık eşlik etti çünkü bunun belli sebepleri var bunları forzada dile getiren kişiler direk site forumundan ihraç ediliyolar niye gerçekleri kapatılmaya çalışılıyo.Ankaragücü taraftarı bile 5000 kişi toplandı tesislere yürüyüş yaptı isyan etti bunu niye biz yapamıyoruz? Aslında çarşının başındakiler bunu gerçekten istese öyle bi yaparlarki 4000 5000 kişi degil bi stat dolusu kişi isyana gelir ama çoğu kişi rantın peşinde beleş biletlerin kapalıda konumlanmanın peşinde kimse çıkıpda şu durumda çarşıyı savunmasın çarşı falan hikaye nedeni ise bi kulübün gerçek sahibi taraftarsa ve o taraftar bölünmüşse bütün stat bi agızdan yönetim istifa diye bagırırken çarşı sesi bastırmak için beste söyleme gayretindeyse başka bişey demeye gerek kalmıyo.
Doğmamış çocuğuna Beşiktaş marşını dinletmek, doğar doğmaz SİYAH BEYAZ forma almak ve şampiyonlar ligi final maçına 6 aylıkken götürme düşüyle yaşamaktır.BEŞİKTAŞLI olmak...BEYAZ gömleğine SİYAH kravat seçebilme ayrıcalığıdır BEŞİKTAŞLI olmak... Sarı- kırmızı aristokrasi ve sarı - lacivert küçük bir

Rammos

Benim anlamadıgım bişey var  Bu kadar sorunla bukadar şerefsizlerle uraşırken birde taraftarı taraftara düşürmek bize ne kazandıracak? çarşı kimdir? çarşı bukadarmı etkili bu klüpte istifa die bağırmadımı yönetim istifa etmez ölemi? ben  Beşiktaşlıyım arkadaş Çarşının ne düşündüğü umurumda değil çarşı istifa ister yada istemez bu onların fikridir ben yanlış görüyorsam çıkıp istifa diye bağırırım 20 bin kişi bağırırken 10 bin bağırmadı diye yönetim aa bakın 10 bini bağırmadı istifa etmeyelimmi diyecek ?? yeter taraftarı taraftara düşürmeyin artık  burda ihtiyacımız olan birlik beraberliktir kavga gürültü değildir Çarşıya tepki koyacağınıza çıkın elle tutulur bişeyler yapın seba döneminde Bilgili döneminde yine aynı sorunlarımız yokmuydu?  Hakemlerden ve yapılan oyunlardan isyan etmiyormuyduk ?  bizim Ne yeni başkana (ki Demiröreninistifa etmesini istiyorum) nede yeni hocaya ihtiyacımız yok başarılılar diye demiyorum ama sorun Lobisizliktir futbol pastası çok büyüdü artık 3 e değil 2 ye bölme çabasında şerefsiler bizim bu oyuna çokmak sokmamız lazım en başta .  Zamanında Vahap beyazları Ahmet çakarları  konuşuyorduk bugün  Büyaminleri Cüneyt çakırları,Cem papillaları konuşuyoruz ben diyorumki sadece konuşmakla kalmayalım bırakalım çarşıyı bide aramızda kavgaya tutuşmayalım!
FANATİK GAZETESİ ALMA ALDIRMA!!   Black/white

[KralKartal]

ben  Beşiktaşlıyım arkadaş Çarşının ne düşündüğü umurumda değil..

AMA BASKAN dusunuyor, Secimlerde etkili oluyor CARSi iste bu yuzden normal
taraftari kimse takmiyor, hatirlatirim Sinan Engin ISTIFA diye bagirirken, SInanin aciklamalari:
ONLAR GERCEK TARAFTAR olAMAZ, yada Y.D ne demisti, stadin hepsi bagirmadi ki !!
Demek istedigi CARSI , kapali bagirmazsa birsey olmaz, olmuyor...

Butun CARSIYI karistirmayin demis bir arkadasimiz, CARSI tektir, CARSI dedigimizde
bir CARSI aklimiza gelir, o da Istanbul Besiktasta...
O CARSININ icinde elbet var istifa etmelerini isteyen ama cogunluk bastiriyor
ve susuyorlarsada onlarda bu CARSININ icindedir..

CARSI antalya bodrum ankara bursa antep urfa, bunlari karistirmiyorum
bunlar zaten birsey yapamaz...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Ersin Develi

Bence Kimse Kimseyi Bölmek İstemiyor.Sadece Şu Sorunun Cevabını Arıyor; Seba yı Bile Gönderen çArşı DemirÖREN i Neden Göndermiyor?