Ana Menü

Demirören'den Sarvan'a ana avrat küfür

Başlatan NoPasaran, Aralık 22, 2008, 10:27:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Sövmekte haklı olabilirsin ama sen beşiktaş başkanısın..
Sövüceğine icraat yap !
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

Beşiktaşın tarihinde kara bir leke olacağını bir kez daha kanıtladın.

Ersin Develi

astbjk1903

doru seyler solemis ama sovmekle olmuyor ole oyuncular al ki yeteneklerini kimse tartismasin rakibide hakemide eze eze yenelim herkesi küçültelim son şsnsin artik demiroren ben iyi 3 tane oyuncu alinacagini zannediyorum 2 si türk biri de yabanci orta saha oyuncusu
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

naanreelburn

aldığın yabancılar alacaklarının göstergesi sen bu saatten sonra yaptıklarınla gelecekte yapacaklarının göstergesi olmuşsun..İSTİFA ET bitsin artık bu çile inada gerek yok zorla güzellik olmaz

osi_bjk

Dizlerimin üstünde yaşayacağıma,ayaklarımın üstünde ölmeyi yeğlerdim Sn.Demirören....
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

keskinli

tribün kabadyisi oldugunu gösterdin,haber dogruysa
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Mattech

başkanın Küfürü neden bu kadar taraftara bAttı anlamadı..Taraftar o kadar küfür eder  bir şey olmaz başkan küfür etti batar.. neymiş Efendim o  beşiktaşın başkanıymış.. Trübünlerde beşiktaşı temsil ediyor ve türübünleri başkandan daha cok tanınıyor sayılıyor ve seviliyor.. ikisin arasında bence fark yok..
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

BJK_Kübra

Sen başkansın orda küfür etmek nekadar doğru bir davranış.. Yeter artık Demirören yetteeeerrrrr!!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

yenerr17

kendini belli ediyosun her yerde demirören :) devam et böyle pfdk ömür boyu hak mahrumiyeti versin de o yüzünü görmeyelim artık yeter

erasca

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 22, 2008, 18:56:26
Sövüceğine icraat yap !

ben de böyle yazacaktım
Ya madem sinirlisin yumruğunu vur masaya takımının hakkını yedirtme küfür de ne oluyor
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Aralık 25, 2008, 15:38:13
Alıntı yapılan: carsi52 - Aralık 22, 2008, 18:56:26
Sövüceğine icraat yap !

ben de böyle yazacaktım
Ya madem sinirlisin yumruğunu vur masaya takımının hakkını yedirtme küfür de ne oluyor
yumruğu vura vura bu haLdeyiz zaten :D