Ana Menü

Geçmişten Geleceğe Beşiktaş

Başlatan bjkclub, Aralık 22, 2008, 02:02:27

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bjkclub

Arkadaşlar herkesin canını sıkan skorlardan sonra her şeyi kafamda birleştirdim ve bazı sonuçlar çıkarıp sizinle paylaşmak istedim.

Arkadaşlar aslında bu aldığımız sonuçlar gerçekten gayet doğal.Biz kulübümüzün adının çok büyük olduğunu biliyoruz ama orada oynayan her futbolcunun büyük olamayacağını atlıyoruz bence.Beşiktaş kadro,yönetim ve bütçe gibi konularda rakiplerinin artık gerisindedir,malesef !

Bu yönetim geldikten sonra transfere çarçur edilen paranın haddi hesabı yok.Yapılan yanlışların ğs şampiyon olsun pafla çıkacağız diyip dönmeler falan filan gibi koca kulübe yakışmayan hareketler de cabası.

Serdar Bilgili zamanında kulübün 16 miyon $ borcu vardı.Şu anda ise sadece yd'ye yaklaşık 3 katı.
Beşiktaş kulübü maddi yetersizlikten dolayı transfer yapamıyor ! Geçen sene Diatta bu sene ise Seric kontenjan doldurmak için alındı.Ya rakiplerimiz ? Guiza bizim transfer bütçemizle eşit.
Son zamanlarda vay be Beşiktaş'ın aldığı adama bak dediğimiz kim var ? En son Ailton sanırım.
Devre arası yapabilecek miyiz bunları peki? Hayır.Yapsak da ekonomik olarak biraz daha batıcaz.Aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık.
Tamam diyelim Beşiktaş futbol değil spor kulübü.Basketbolda durum ortada.Fulya projesi yargıda.

Ve aslında bunları tam manasıyla kendiliğinden özetleyebilecek durum: Beşiktaş kulübü artık fb ve gsden daha az para almaktadır naklen yayın gelirlerinden.

Ama biz susuyoruz hala.Basiretimiz bağlanmış gibi.Neyi bekliyoruz artık bende bilmiyorum.Çünkü ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.Canlı canlı gömüyoruz Beşiktaş'ımı toprağa.Onun bunun elinde oyuncak olmasına bozuluyorum,uykularım kaçıyor,dayanamıyorum..

Ama bir gerçek varki görmezden ge gelemiyorum.Biz artık Türkiye'nin 3.büyük kulübüyüz..O da şimdilik..
Hakemler takıma narkozsuz ameliyat yaparken ses çıkarmayan aciz yönetim..
Rant uğruna şereflerini satan bazı taraftar gurupları.
Kolpa basın.
Futbol sahada kazanılmıyor diyen aşağılık yöneticiler.
Benim için türkiyede futbol malesef bitmiştir.Güzel günler yok ufukta güneşli günler..

[KralKartal]

Alıntı YapBeşiktaş kulübü artık fb ve gsden daha az para almaktadır naklen yayın gelirlerinden.

cok guzel konulara inmissin, maalesef finansal olarak yetisemiyoruz ,
hem finansal birseyden anlamadigi icin bu yonetim ve baskan
hemde borc ustune borc yapip, Besiktasin gelecegini sattigi icin baskanin
kendi cebinden BORC verebildigi icin sadece, kendi cebine guvenip
klubu kendine ipotek ettiriyor, en sonunda borcu odeyemeyecek Besiktas
klubu, herhalde demirörene devredecekler...istedigi bu olsa gerek..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Bunu malesef sen ben düzeltecek durumda değiliz..

Bu büyük Beşiktaşlı diye tabir edilen iş adamlarının işi.

Rahmi Bey kafasında BJK logolu şapka,boynunda siyah beyaz atkı ve yanında gs li Şişli Belediye Başkanı ve sarışın bir bayan (karısı olabilir bilmiyorum) ile basın önünde show yapmaya benzemiyor..

İhsan Kalkvan ve yandaşları her gün TV ye çıkıp yok Beşiktaş böle yok şöyle deyip oradan atmaya benzemiyor..

Zamanında Beşiktaş'ta yönetilik yapıp adını duyurup, TV sahibi ve holdingleri dev gibi büyüünce kendi gazetelerinde bile Beşiktaşı 3.sıraya atmakla olmuyor (Ciner grubu)

Sırtımdan vuruldum deyip Beşiktaşla ilgili çözümlere destek vermemekle olmuyor (efsane başkan seba)

vs vs vs vs..

Çıksınlar kim varsa ortaya. Kimse onlara cebinden 1 kuruş para ödesin demiyorlar. Beşiktaşın borcu budur desinler. YD ninki dahil budur desinler ve zamanla ödeneceğinden bahsetsinler. Ama adam gibi yönetsinler tıpkı Bilgili, güreli , altınsay dönemindeki gibi..

2 sene kahır olur
3 sene kahır olur

gerisi ferah olur..

Ama çıkmazlar, seçim öncesi sus pus olurlar..

İşte o zaman ben demirörene kızmıyorum kızamıyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

TurkishTank

Alıntı yapılan: bjkclub - Aralık 22, 2008, 02:02:27
Benim için türkiyede futbol malesef bitmiştir.

ben bu lafa 3-4 hafta evvel inanmaya basladim...nedeni su...besiktas/gs veyat fb'deki futbolcu kapasitesinin "dunya standardlarin" altinda farkina iyice vardim (tabii bunda her hafta barcelona izlemek'de bi etkisi oldu), turkiyedeki "boyle gelmis boyle gider" mentalitesinden tut (bu mentalite hem hakemlere hem federasyon, hem bizim yonetim...)

Besiktas'in buyuklugu digerlerinden farkliligindan geliyordu... simdi ise o farki pek goremiyorum acikcasi....
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

bjkclub

Evet Beşiktaş'lı geçinenlerde de suç var.İnsan bir sesini çıkarır bence takımın durumuna bakıp kıs kıs gülüyorlar ohh çekiyorlar..Ne kötü bişey aşırı hırs..

Hakem hatalarıyla ilgili de digitürkler iptal ettirilsin kampanyası vardı bi ara ama noldu bilmem..Aslında çok güzel bir uygulama olur..Çok paranın olduğu her yerde pislik olur..digitürk birebir içinde bu olayların..

Adamlar zamanında kabloları kestiler acaip sövmüştüm ama şimdi düşünüyorum da evet haklılar hak öyle savunulur o dilden..Hem de kimse diyemedi bile yönetim yaptı diye..Maşallah nasıl bir güç..İmreniyorum..

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: s.volkan - Aralık 22, 2008, 09:54:46
Bunu malesef sen ben düzeltecek durumda değiliz..

Bu büyük Beşiktaşlı diye tabir edilen iş adamlarının işi.

Rahmi Bey kafasında BJK logolu şapka,boynunda siyah beyaz atkı ve yanında gs li Şişli Belediye Başkanı ve sarışın bir bayan (karısı olabilir bilmiyorum) ile basın önünde show yapmaya benzemiyor..

İhsan Kalkvan ve yandaşları her gün TV ye çıkıp yok Beşiktaş böle yok şöyle deyip oradan atmaya benzemiyor..

Zamanında Beşiktaş'ta yönetilik yapıp adını duyurup, TV sahibi ve holdingleri dev gibi büyüünce kendi gazetelerinde bile Beşiktaşı 3.sıraya atmakla olmuyor (Ciner grubu)

Sırtımdan vuruldum deyip Beşiktaşla ilgili çözümlere destek vermemekle olmuyor (efsane başkan seba)

vs vs vs vs..

Çıksınlar kim varsa ortaya. Kimse onlara cebinden 1 kuruş para ödesin demiyorlar. Beşiktaşın borcu budur desinler. YD ninki dahil budur desinler ve zamanla ödeneceğinden bahsetsinler. Ama adam gibi yönetsinler tıpkı Bilgili, güreli , altınsay dönemindeki gibi..

2 sene kahır olur
3 sene kahır olur

gerisi ferah olur..

Ama çıkmazlar, seçim öncesi sus pus olurlar..

İşte o zaman ben demirörene kızmıyorum kızamıyorum..

Volkan abi hiçbir ticari şirket, iş adamı tuttuğu takım Beşiktaş bile olsa kar etmeden nasıl bir zarara kalkışsın..

Artık kimse de elini enkazın altına sokmak istemiyor. Sokamazda..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Kalkışmıyorsa Beşiktaşlılıktan kazandığı reklamlarının parasını versinler..

Hadi geçtim Koçu..

O cinerin, o kalkavann yaptığı reklamları zamanında kimse yapmadı..

Bunların alayı aynı..

Ne kadar çok reklam o kadar Beşiktaş başkanlığı..

Seni beni kim düşünür..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Kocaeli,Antalya ya da böyle takımları yenmekle büyük olunmuyor sportif başarının yanında ekonomik başarı da bir takımı büyük yapar kabul etmeliyiz ki biz artık gesenin ve febenin gerisinde kaldık
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

BJK_Kübra

Beşiktaş'ımızı bu hale getiren, bukadar borçlar içine sokan kim yönetim.. Sadece kendilerini düşünüyolar Beşiktaş'ı değil oyüzden bu hale geldik.. Onlar gitmediği sürecede bu borçlardan asla kurtulamayız.. Onlar kaldığı sürece dahada artıcak bu borçlar görücez..Borçların nasıl biteceğini değil kendi ceplerini daha çok nasıl doldurabilirler onlar hala bunu düşünüyo..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org