Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

önümüzdeki maç inönüde kovarım ben bu karaktersiz gurursuzu oradan. kombine= rezillik! forma tasarımı= parcalardan bırlestırılmıs siyah forma ve kırmızı cakma toyota! serdalı kurtaracagına feneri savunur. ne faydan dokundu ? gittin portekiz karaborsacının futbolcularını getirdin ortada hiçbiri adam akıllı tatmin etmiyor.
ah ah sayabilirim sabaha kadar ama sen bize sahip çıkamıyorsun. geçen sene kümeye dediğimiz gsye bak ya..yönetim hoca değişti takım toparlandı dedikki liverpool inter şans adamlar işi götürüyor.. disiplin yok lan takımda! cengizin yaptığına bak!

IL Capitano

Alıntı yapılan: djinonu - Ekim 03, 2011, 22:43:02
önümüzdeki maç inönüde kovarım ben bu karaktersiz gurursuzu oradan. kombine= rezillik! forma tasarımı= parcalardan bırlestırılmıs siyah forma ve kırmızı cakma toyota! serdalı kurtaracagına feneri savunur. ne faydan dokundu ? gittin portekiz karaborsacının futbolcularını getirdin ortada hiçbiri adam akıllı tatmin etmiyor.
ah ah sayabilirim sabaha kadar ama sen bize sahip çıkamıyorsun. geçen sene kümeye dediğimiz gsye bak ya..yönetim hoca değişti takım toparlandı dedikki liverpool inter şans adamlar işi götürüyor.. disiplin yok lan takımda! cengizin yaptığına bak!

kardes 3 puanla 15.ci sirada filan olsak sen inönuyude yakardin heralde.ha nasil olsa gaza gelmisken cengiz (asker arkadasindir kesin) onuda döverdin hizini alamayarak.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

djinonu

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ekim 04, 2011, 08:42:02
Alıntı yapılan: djinonu - Ekim 03, 2011, 22:43:02

kardes 3 puanla 15.ci sirada filan olsak sen inönuyude yakardin heralde.ha nasil olsa gaza gelmisken cengiz (asker arkadasindir kesin) onuda döverdin hizini alamayarak.

hangimiz gaza gelmedik.?
baksana ama allah askına yaptıgı transfere bak cengız z. nin serdal baskan olsa poposuyla bakmaz.. carlosun niyeti başarılı olmak ama sportif direktörde takımdaki dissiplini saglayacak. takımda ben senelerdir bir disiplin bir düzen göremiyorum. düşün kaptanlar senelerdir emek veren adamlar birbirine giriyor ya?? bu o zaman dünya yıldızını alsan bile adam gibi yönetim yoksa bunları adam edecek çok bekleriz başarıyı...
geçen sene kümeye oynayan gs bile yeni yönetimiyle iyi bir grafik çizmeye başlıyor cem. hedefi oln bir yönetimin gelmesi şart..tamam başkan gönülden seviyor ama çok amatörce davranıyor kendi kulübünü kurtaracagına fbyi savunuyor
en en basit örnek quaresmanın milli takım konusu öncedende belli değilmiydide apar topar gitti çocuk..? pazartesi oynanması için ısrar edilmiş sonradan tff tarih değiştirmiyor diye kendilerini savunuyorlar...
şu basit sorunları bile çözebilmiş değiller...

Cem Goren

Gün gelicek Başkan'ın deyimiyle "Beşiktaş'ın gerçek sahibi" olan kongre üyeleri çıkacak bu başkanın karşısına ve "O borcu seve seve Beşiktaş'a hibe edeceksin ve kuruş para alamadan o koltuktan gideceksin" İşte o gün geldiğinde Beşiktaş düze çıkmış olacak.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 04, 2011, 21:33:21
Gün gelicek Başkan'ın deyimiyle "Beşiktaş'ın gerçek sahibi" olan kongre üyeleri çıkacak bu başkanın karşısına ve "O borcu seve seve Beşiktaş'a hibe edeceksin ve kuruş para alamadan o koltuktan gideceksin" İşte o gün geldiğinde Beşiktaş düze çıkmış olacak.
buna gönülden inanmak isterim.ama zor..bu adam transfer yaptıkca sanki kulübü biraz daha kendine bağlıyormuş gibime geliyor..çünki borca götürdükçe adaylarda azalıyor...

Ozan Doğan

pazar günü kazanda toplanıyoruz yürüyüş var yd'nin gitmesi için. sayımız az olsa bile orada olacağız çünkü artık harekete geçmek gerekiyor. muhalefet diye birşey yok ortada satın alınmış taraftarlar var. o yüzden birşeyler yapmamız gerekiyordu ve pazar günü kazanın oradayız Beşiktaş için.

NoPasaran

Buyuk ihtimal bnde orada olacagim

En kotusu bu organizasyonlarin buyuk besiktas haber sitelerinde konusu dahi olmamasi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Ozan abi bi haberleşelim o zaman gidiceksen eğer. Pazar basket maçı var 1buçukda galiba duruma göre direk semte de geçebilirim
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Bende geleceğim yürüyüşe gidecek olanlarla buluşalım.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

unicorn

Bu yuruyusu kım organıze etmıs Ozan? Bılıyor musun?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Ozan Doğan

bir abimiz ve bir iki arkadaşla beraber organize edildi. forzayla bir alakası yoktur. o yüzden istedikleri gibi bizimle bir alakası yoktur diye konu açabilirler. çarşı ile de bir bağlantısı yok. şimdiki çarşı bu tabiiki!!! elimizden geldiğince yaymaya çalışıyoruz. maç günü olsa daha kalabalık olabilir diyenler olacaktır ama bizim amacımız kalabalık olmak değil amacımız gerçek Beşiktaşlıları toplamak oraya. bir yerde okudum sen taraftar olarak elini taşın altına koymuyorsan futbolcudan da tekmeye kafa uzatmasını beklemeyeceksin.

evet cem oradayım bende. haberleşiriz ;) bu arada sayımız git gide artıyor umarım amacımıza ulaşırız...

keskinli

keske bende gelebilsem
organizatörlere cok tesekkürler
birisi kral ciplak demeliydi artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Sen bizi stadda dövdüren, yüzüne sövdüren, sabote ettiren ..

söylediği her lafı yiyen, milyon € veren, bizi rezil eden ..

mabedin tam orta yerinde, büyük bir yüzsüz var şeref tribününde ..

temizlik bize sökmez ULAN, dönmeyiz bu AŞKTAN, gidecek bu BAŞKAN ..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Yıldırım Demirören'in taktir ettiğim yanı Serdal Adalı'yı yönetime getirmesi.

Gerisi boş
Korkuyorum ki keyfi olmadan inmeyecek o koltuktan