Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Bu topic burada 3 yıl daha durursa Kokar ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

topıc degısecek ama baskan degısmedı hala...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

keşke şu 6 yıl için şöyle bir şansımız olsaydı

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

carsi52

Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Yıldırım Demirörennnnnnnnnnn Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !
Bölünür senin için uykular!

Cem Goren

Alıntı yapılan: carsi52 - Şubat 01, 2010, 20:22:10
Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Yıldırım Demirörennnnnnnnnnn Yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

gitmiyo iste gitmiyor, butun stad kufur etti adamda tin yok. adam neler yapmadi, paf takimi olayi, del bosque, kucuk ahmet, ben bu kulupte oldukca denizle gelemez. yani haddi hesabi yok, bilgili kadar bile adam olamadi, o kufuru yiyince, istifayi basti cekti gitti,basinda,gazetelerde yapilan anketleri hep aksu kazandi, yolda 100 tane Besiktasliya sorsaniz 90 tanesi demiröreni istemez ama maalesef secimlere halk katilamiyor, en komigi Sebayi bile gönderen tribun ne yapti? önce sustu sonra kufur etti, sonra dayak yedi, simdi yaninda ,herkes dansöz oldu. aylik maasi 5000 lira ve 600 adet kombinelik dansözler.

bence cumaya kadar butun kininizi kusun, kufur edin (burda etmeyin) ama cuma mac baslayinca takima dönun artik. ben Besiktasli oldugumda ne baskan bilirdim ne yönetim, takimi sevdim,renkleri,armayi sevdim,metini sevdim  :) . demirörenin varligi/yoklugu bizim Besiktasliligimizi degistirmiyor/degistirmemeli.

bir silkelenin arkadaslar. Besiktasli olmak ayricaliktir. hem kötu gunde hem iyi gunde.

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ

[KralKartal]

sende mi BJK TV ye transfer olacan...:)

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 02, 2010, 09:48:14
bence cumaya kadar butun kininizi kusun, kufur edin (burda etmeyin) ama cuma mac baslayinca takima dönun artik. ben Besiktasli oldugumda ne baskan bilirdim ne yönetim, takimi sevdim,renkleri,armayi sevdim,metini sevdim  :) . demirörenin varligi/yoklugu bizim Besiktasliligimizi degistirmiyor/degistirmemeli.

bir silkelenin arkadaslar. Besiktasli olmak ayricaliktir. hem kötu gunde hem iyi gunde.
basari hic bi seydir besiktaslilik her sey
sorun kötü zamanda olmak degil,sorun besiktaslilik durusunu ezenlerin iktidari yeniden kazanmalaridir.
3-5 paralinin sectigi adama razi olamayiz,karsiliginda cok büyük basarilar gelse bile
oligarsi sistemiyle gelen bi yönetime tavir koyma zamanidir,karsiliginda cok büyük basarisizlik gelse bile
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

sevinmek icin sevmedik..

durusumuz, ilkelerimiz, bir adimiz vardi...

simdi onuda yok ettiler

mdc

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Şubat 03, 2010, 14:22:27
sende mi BJK TV ye transfer olacan...:)

Aynenzi
bana burs bağladılar hatta abi
HAYATTA BEŞİKTAŞ

IL Capitano

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 03, 2010, 18:01:52
Alıntı yapılan: Cem Baba - Şubat 02, 2010, 09:48:14

basari hic bi seydir besiktaslilik her sey
sorun kötü zamanda olmak degil,sorun besiktaslilik durusunu ezenlerin iktidari yeniden kazanmalaridir.
3-5 paralinin sectigi adama razi olamayiz,karsiliginda cok büyük basarilar gelse bile
oligarsi sistemiyle gelen bi yönetime tavir koyma zamanidir,karsiliginda cok büyük basarisizlik gelse bile

senide anliyorum patron, icindeki isyankar dusunculerin seni böyle yönlendiriyor.35 bin ksi bagirdi, butun anketler tupcuyu istemedigimizi gösterdi ama sonuc yani netice ne? iste orda oturuyot yine, hemde nerdeyse aksunun oylarini ikiye katlayacakti, gercekler acidir ama haklin takimi kapitalizme yenik dustu. hani tavir koyma vakti diyorsun bu adam bir önceki secimlere tek aday girdi, tavir filan yok, m.keceliyi , tugrul yenidogani bile yanina aldi, kapitalizm patron, sen isterdsen duseldorfun en buyuk meydaninda kendi yak, avatarini degistir, elde var sifir.

bu yuzden dun bizim topictede yazmistim, artik sadece maclari izleyip, askim olan formaya bakacagim, tabiiki bunlar benim dusuncelerim.baslarim carsina,forzasina, tupcusune, ben onalrin yuzunden Besiktasli olamadim. Durununda dedigi gibi realist olalaim artik.