Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

paris_94

slm arkadaslar bosverin yaa addam olcak bi daha iste kim gelir ki??
adamin yapmadigi kaldi en sonda taaftari da soguttu ama onun anlamadi birsey var hersey para degil besiktas sevgisi bu hafta sonu mactayim insallahhhh inonude nasilll koycazzz genc fenerlerime hahahahahaha CARSI .............................
CARSIIII

cerrah22

kahrolsun oligarşik yÖnetim sanmasınlarki beşiktaş kimsesiz para haklamaya gelen bir avuç para babalarına asla bırakmıycaz bu klubü..
bir kibrit de sen yak kampanyalarından gelen bi dönemin taraftarıyız unutmadık kötü günleri hacizler küme düşürülmeye çalışanları unutmadık asla ozaman nerdeydiniz para babaları soruyorum size şimdi herkes bjk li oldu vay bee ne de kolaymış bu takımın yanında olmak kahrolsun kapitalist yonetim....
bu aşk bitmez Çarşı

malatyalý

ben yıldırım demir öreni beşiktaş başkanı olarakdeğil düşmanı olarak görüyorum

carsi52

İstifa et ulan terbiyesiz herif !
Bölünür senin için uykular!

yasin

ARKADAŞLAR BURDA OKUYORUMDA HERKEZ ATIP TUTUYOO BURDA KONUŞMAKLA OLMUYO İCRAAT LAZIM İCRAAT.EGER BU BAŞKANI İATEMİYORSAK BEŞİKTAŞIMIZIN HİÇBİR ÜRÜNÜNÜ ALMIYORUZ VE HİÇBİR MACINA GİTMİYORUZ OLAY BUDUR BÖYLE OLURSA BEŞİKTAŞLI BÜYÜKLERİMZDE DEMİRÖRENE DESTEK VERMEZZ.BUNU YAPMAZSAK DEMİRÖREN ACIK ARA BAŞKAN OLUR DEMEDİ DEMEYİNNN.... TOP İSTANBULDAKİ BEŞİKTAŞ SEYİRCİSİNDE VE SONRADA TÜM TÜRKİYEDEKİ BEŞİKTAŞLILARDA..ÜRÜNE BİLETE VE DEMİRÖRENE HAYIRRR

Cem Goren

bugun fanatıkte bır yazı okudum derbı sonunda skorborda 3-0 yazıyordu ama gorunmeyen seylerde vardı o maç ocak ayınıda yansıttı...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Her galibiyetten sonra ! ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BİLE OLSAK !

YILDIRIM DEMİRÖREN YETERRRRRRRRRRRRR !!!!!!

Kartalyurek

Alıntı yapılan: carsi52 - Kasım 26, 2009, 00:04:40
Her galibiyetten sonra ! ŞAMPİYONLAR LİGİ ŞAMPİYONU BİLE OLSAK !

YILDIRIM DEMİRÖREN YETERRRRRRRRRRRRR !!!!!!

AYNEN AYNEN AYNEN!!HIC BIR BJK LI ISTEMIYOR YAW!!BU KADAR YUZSUZLUK GORMEDIM GOREMICEM DE..

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

husoeagle

IL Capitano

quattro yeter...

Yildirim demirören abbastanza !!!
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Defol git allah aşkına git ulan.

Cem Goren

Allahından Bul aksam o kafanı yastıga koydugunda nasıl rahat edeceksın gercekten merak edıyorum.
su yasımızda bızı dert sahıbı yaptın ya YAZIKLAR OLSUN SANA...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

oy verenlerin hepsi menfaat için verecek..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

maalesef... Tabi genelleme yapmayalim ama menfaatciler is basinda yine
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi