Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

delgado1008

Başlığın değiştirilmesi şık olmuş
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Mart 25, 2009, 16:05:50
Sampiyon olunca I LOVE YOU BASKAN mi diyecegiz

birakin sizde sampiyonluk sevdasini, o zaman baska takimi tutun,
banko 5 yil icinde 3 kez sampiyon olurlar.

Bu nasil taraftardir ya, gelecegin taraftarina bakiyorumda
gecmisi pek bilmesemde, 15 sene onceki taraftarimizi MUMLA ariyorum..

Besiktas sampiyon, Baskan Oley,
Besiktas basarisiz baskan istifa?
Sampiyonda olsa ISTIFA etmeli..
Olmasada etmeli...

ben Besiktasi Seba donemindeki serefli ikincilikleriyle,
sampiyonluk hasretleriyle sevdim...

Sevinmek icin sevmedik lafini bosuna demiyoruz
ama suanki nesil, sevinmek icin seviyor takimini

aynen katılıyorum..kaç yıldır bizi ne hale getirdi şimdi bi şampiyon olucaz diye başkanı bağrımızamı basıcaz oda şampiyon olurmuyuz belli değil..şampiyon olsakta olmasakta bu adamdan nefret ediyorum ve artık yeter gerçekten yeter..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

saldır beşiktaş

Şampiyon olmakla alakası yok zaten Yıldırım demirören  5 yıldır BEŞİKTAŞ adını çoluk çocuğun maskarası etti BEŞİKTAŞ adını desturla ananlar şimdilerde dalga geçer oldu benim için önemli olan  bir başkanın Beşiktaşlı duruşunu nasıl yansıttığıdır Demirören'in başkan olduğu 5 yıllık süreçte  5 kerede şampiyon olsaydık yine Demirören istifa diye gücümün yettiği kadar haykırırdım....
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

KeePSaKe

Şampiyon olursak zaten Y.D artık bir 10 sene daha kalır bizde ve bu 10 senede anca 1 kere şampiyon oluruz böyle gider ne olursa olsun gitmeli...
Since 1903

yigit_izmitli

Olmasada etmeli...

iyi güzel de aramızda 4 yaş var okadar yaş farkı yok bu kadar yaşlı hissetme kndini gelecek nesil falan nese konuya dönelim

bakın burda sanırım bazıları bazı şeylerden nemalanmadığı için heryere sallayıp duruyo , , uzun zamandır girmiyodum bu siteye baya bi değişiklik olmuş kullanıcı profilinden tutunda yöneticisine kadar çok değişiklik olmuş eskiyle arada dağlar kadar fark var

bn de başkanın aşığı değilim ancak adam istifa etmiosa ve şuanda takım şampiyonluğun en büyük adayıysa bizim takımın arkasında durmaktan başka bi alternatifimiz yok

bu önemli günlerde kötülük senaryoları yazanlar asıl beşiktaş düşmanıdır takımın kötü gitmesini isteyenler asıl sevdalı değildir takıma çelme takmak isteyenler çekilsin artık kenara yeter . irlandalılık yapmaya gerek yok

asıl şunu sormak isterim yozlaşma tribünden dolayı mı olur ya da bu ve bunun gbi benzeri değişik mualif siteleriden dolayı mı olur ??

benim de beşiktaşı tutup tutmayacağım kimseyi ilgilendirmez . . .

Adorebjk

İyide Biz Beşiktaşın Arkasıdnayız. Kişilerin Değil. Yani Bu Böyle olmalı. Beşiktaşa Kim zarar Veriyorsa Ona Karşı gelmeliyiz. Ama Bazı Nedenlerden Dolayı Demiröreni bir türlü gönderemedik. Bu Tamamen Taraftarın Suçudur. Şampiyon Olsakta Demirörenin Gitmesi İçin hertürlü çalışmamız lazım. Kimi zaman Çarşıdan şu sesler geldi. herşeyi Çarşıdan beklemeyin gibisinden bir laf söylendi. İyide Tek başına bile Kendi tepkini koysan birileri seni susturuyor. Bu nasıl olacak. Doğruyu veya iyiyi sadece Çarşımı Belirleyecek. Bir Grup arkasına saklanmak veya kendi görüşlerini belirtemeyen insanlar bence aciz insandır.

Herneyse, Demirören İstifa Etmeyecekse bunu İstifaya Zorlayacak kişiler Beşiktaş Taraftarıdır.. Özellikle Artık Karizmasını Kurtarması içinde Çarşı Gurubudur. ( Fes Edipde, Geri dönmek Yaptıkları en Büyük Hatadır)

Geri Dönüş Nedenide Yönetimin Çok Az Sayıda Kombine Satmasıdır.
I Adore To Beşiktaş

ata vicente

Alıntı yapılan: yigit_izmitli - Mart 29, 2009, 12:14:47

Olmasada etmeli...

iyi güzel de aramızda 4 yaş var okadar yaş farkı yok bu kadar yaşlı hissetme kndini gelecek nesil falan nese konuya dönelim

bakın burda sanırım bazıları bazı şeylerden nemalanmadığı için heryere sallayıp duruyo , , uzun zamandır girmiyodum bu siteye baya bi değişiklik olmuş kullanıcı profilinden tutunda yöneticisine kadar çok değişiklik olmuş eskiyle arada dağlar kadar fark var

bn de başkanın aşığı değilim ancak adam istifa etmiosa ve şuanda takım şampiyonluğun en büyük adayıysa bizim takımın arkasında durmaktan başka bi alternatifimiz yok

bu önemli günlerde kötülük senaryoları yazanlar asıl beşiktaş düşmanıdır takımın kötü gitmesini isteyenler asıl sevdalı değildir takıma çelme takmak isteyenler çekilsin artık kenara yeter . irlandalılık yapmaya gerek yok

asıl şunu sormak isterim yozlaşma tribünden dolayı mı olur ya da bu ve bunun gbi benzeri değişik mualif siteleriden dolayı mı olur ??

benim de beşiktaşı tutup tutmayacağım kimseyi ilgilendirmez . . .

Senın Besıktası tutup tutmayacagın bence bu forumdakılerı ılgılendırır ayrıca ben de uzun zamandır bu stedeyım cok yaZMASAMDA hergun takıp edıyorum ve hıcbır degısıklık goremıyorum ama sende bı degısım olduysa o da senı baglar.Gelecegın taraftar portresı denılen olay tamamen senın tarzında gecmısı bılmeden gelecegı hesaplayamayıp gozlerı karartıp neye bıle ınandıgını bılmeden hareket eden taraftar grubundan rahatsız olarak yazılan bır yakıstırmadır(en azından ben yazarken oyle yazıorum).Ayrıca asıl sen 4yası kucumseme cunku emın ol 4sene sonra bu yazdıkların sana cok sacma ve komık gelecek.Senın gıbı ıyı gun taraftarı boldur bulmak da hıc zor degıldır asıl onemlı olan ıyı gıden gunlerdede savundugun seylerı savunmaktır.Bu forumdakı herkes takımını sonuna kadar desteklıyor fakat sahsen kendı adıma yıldırım demırorenı bu kulubun basına yakıstıramaıorum.Bukadar basıt

yigit_izmitli

ankaraspor maçında demirören istifa diye bağıranların içindeydim kapalı da kimlerin bu sesleri susturmak istediğini gördüm bunu herkes biliyo zaten o günden sonra kapalı ortası bitmiştir benim için de.

ancak 5yıldır  kötü gün görüyoruz acaba bu forumda kaç kişi o kötü günlerde takımın yanındaydı .herkesin ağızına sakız olmuş kötü günde varız diye ama kötü bi gün geldimi kimseyi göremiyoruz nedense ? . .

benim burda anlatmak istediğim şu;takım iyi giderken neden muhalif olalım neden ters köşeye yatırmaya çalışalım insanları,tam destek vermek gerekirken neden köstek olalım .kongre zamanı gelir denilecek şeyler denir kesilecek hesaplar kesilir .

ayrıca sizle aynı fikirde olmayanlar da iyi gün dostu değildir çünkü burda değişik bi mantık güdüleniyor

karşı çıkarsınz ama bazen 1tane şampiyonluk gelecek açısından çok şey değiştirir . gününmüze dönmek lazım artık şerefli 2.likler işe yaramıyo

ben öğrenci halimle kapalıdan kombinemi alıp yuvadan formamı alıosam öğrenci halimle okuduğum şehirden manisadan istanbula sırf maç için geliyosam 2 kuruş parayı zorla denk getiriyosam hergünde miyim yoksa sadece iyi günde miyim ??

biraz geniş bakalım lütfen tek mantıkta takılmayalım

[KralKartal]

Mantikta takilan bence bu dusuncelerle sen gibisin,
ki ben daha cok duygusal dusunuyorum bu konuda..
Sampiyonluk ve bu tur hesaplar mantikla yapilir
duygu ile serefli ikincilikleri, Besiktasin gelecegini yok eden baskaninin
getirdigi basariya degismem, Besiktasin gelecegini yok eden, ipotek altina alan,
ve Besiktasi resmen SATIN almaya calisan bir baskanin basarisini istemem,
eger ki Besiktasli olsa, yurekten sevse, derki, BEN YAPAMIYORUM, birakiyorum..
japon yapistiricisi gibi koltuga yapisilmaz..
Dunyada bu sekildedir, basarisizsan kendin istifa edersin, ama israrla
basarili olacagim diyor baskan, ne basarisi? EKONOMIK guc olarak SIFIRIZ,
lig sampiyonlugu gelmis, ne yazar ? tarih yazacak sadece, peki gelecegi nasil
yazacagiz?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

Beyler farkina vardiysaniz ikinci yarinin basindan beri baskan sustu konu$muyor herkes kendi isine bakiyor
bu bana hangi yönetimi hatirlatiyor biliyormusunz?
hani zamaninda hep cöküs yasayan azizeli fener vardi ya
simdi mafia babasi isi götürür halde yani ligte degilde iste bu aralar fener dagaliyor...
ayni ona benzetmistim zamaninda bizim bu gidisatimizi bu baskan kalirsa inaninki bizim baskanda cok büyük olur! simdi dalga gecersinizde yok ne alaka diye...ama o gün gelirse demistin dersiniz:)

ata vicente

Daha sampıyon olmadık fıksturde muthıs sekılde dezavantajlıyız fakat bu ınanc bıle benı ınanılmaz mutlu edıyor.Herseye ragmen sampıyonlar lıgı sampıyonu da olsak demıroren ıstıfaaa.Hala yakısmıyor bu buyuk camıanın baskanlık koltuguna

[KralKartal]

Y.D Buyuk adam olsa ne yazsar, BESIKTASIMa ne faydasi olacak?
Zaten basindan beri SUSMASI lazimdi..
Belki sussaydi, bu kadar antipatik ve bu kadar basarisiz olmazdi..

Gecmisi ve gecmisteki hatalari tarih yazacak , bunlar
asla silinmez..Samiyon olmus yine silinmez..

Simdi Y.D yi mafya mi yapacagiz o zaman iyi mi olacak???
Bu nasil bir futbol? Hangi ulkede baskanlar bu kadar gundemde?
Neyse ki sussun, derinden o yapar yine birseyler
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ata vicente

Ayrıca memlekette mafyadan bol ne var persembe gecesı kurtlar vadısını seyreden cuma sabahı mafya oluo anasını satayım

cerrah22

öncelikle en başta ilgilerinden dolayı çarşımız ve tüm Beşiktaş taraftarlarına teşekkür ederim lakin konuya gelmek gelmek değilim ama hadi gelelim bu takım sanırım hala büyüklük kavramını içselleştiremedi yada klasik olarak farkında değil o forma baba hakkı ların şerefli forması olmasına rahmen takımımızın düştüğü bu berbat durumdan gene sanırım o dönemin eskileri iyi bilirler şerefli takım nasıl olurmuş en azından sergen efendiye buradan bir gönderme yapmak niyetinde hiç değilim zaten ama maalesef öyle durum buradan sevgili başkana seslenmek istiyorum o beni iyi tanır en son ilk kongrede bana bir konudan  bahsetmişti asistanı Melda hanımda şahitdir eğer konu Beşiktaş ise her şey mubah olan şeyi şimdi anlıyorum şeref beyin kemikleri sızlarken mezarda  lütfen başkan daha fazla şey duymak istemiyorum sessizce ağlıyorum sadece sussss.....
bu aşk bitmez Çarşı

keskinli

basari icin her sey mübahtir diyenlerle ayni takimi tutuyor olmak izdirap vermeye basladi
ayni seyi ihsan kalkavanda söylemisti,yorumculuk döneminde
sportif basari iyi sporcularla gelir,bunun disinda gelecek olan basari batsin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin