Ana Menü

YILDIRIM DEMIRöREN YETER!

Başlatan [KralKartal], Aralık 21, 2008, 21:05:36

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Yeter artık demirören yeterrrr!!
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

+18 !

aquilas

hadi istifa etti kim gelecek bence demiröreni cesaretlendirende bu muhalefet yok ahbe ihsan kalkavan ve ekibi gelse

M34

Mattech

BAzen düşünüyorumda Taraftarın bir günahı ne diye ? düşününce aklıma geliyor..   Süleyman Seba'yı küfür ederek gönderen taraftar(bazıları) hak ediyor..............
Sosyal içerikli mesaj:
Irak savaşında 1 milyonu aşkın masum öldü Kimse ses Cıkartmadı.. İnsanlardaki bu gazze sevgisi nedir anlamadım :s ... Yoksa Türklere özgü bir paradox mudur mu? kendi içimizde çatışıyoruz..

lejyonerhy

Ya abi o değilde serdar bilgili gittiğinde kulüpte borç yoktu.Vardı ama alınacak paralarla kapnıyordu bu adam geldi 6.yılında bir şampiynluk yaşatmadı.Avrupada rezil etti milyon dolarlar borç yaptı.Peki bu admda diyoe fuly projesini hayta geçirdik inönü stadını yaptık diyor.Be manyak adam senden önce zati bu proje vardı töbe töbe bu adam birde 3.Golde galtasarayın alkışlaması yokmu o da beni deli etti.Bir kendine baksın şu beşiktaş için ne yapmış kendi kendine adam akıllı sorsun.

keskinli

alkislama geseye degil baska yere
yani ironik bi alkislam[kufur otomatik degistirilmistir]afaniz orada takili kalmasin
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

adanalıyık_01

Alıntı yapılan: cassa23 - Aralık 21, 2008, 21:53:32
çarşı dediğiniz topluluk  galatasaray taraftarı kadar delikanlı olabilseydi istifa ettirirdi bu kocakafayı.. bilet uğruna takımı satıyorlar yazıklar olsun hepsine

beşiktaşın çarşıya da ihtiyacı yok
kullandığın kelimelere dikkat et.
Çarşı Beşiktaşın Cesur Kalbi-dir...
Gs taraftarı delikanlı diorsun türkiyenin en yavşak taraftarları onlardır...
SİMSİYAH günlerimizi BEMBEYAZ yap şanlı BEŞİKTAŞ...

Tolgahan_BJK

Alıntı yapılan: cassa23 - Aralık 21, 2008, 21:53:32
çarşı dediğiniz topluluk  galatasaray taraftarı kadar delikanlı olabilseydi istifa ettirirdi bu kocakafayı.. bilet uğruna takımı satıyorlar yazıklar olsun hepsine

kardeş bu kadar sert bi laf edilir mi ?

tamam çarşı bozuldu, eskisi gibi değil vs, kabul ama... Yani bu tarz bi kıyas da yakışıksız olmuş.

naanreelburn

şeref olsa tüpkafada geselıler blıe yeter demirören vurdu bu hala 4 olmuş orda çökelek gibi oturmuş bide küfr edıor sonrada etmedım dıor yalıor rezil ya

ilhan mansız_melis

quote author=cassa23 link=topic=22974.msg378936#msg378936 date=1229889212]

[/quote]

Bazı yerlerde doğru yazmışsın

Bu adamda şeref var mı ki istifa etsin !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

cuma gunu konusacakmıs bakalım neler zırvalayacak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ata vicente

Hayatımda gördugum en amatör basın toplantısıydı ıkı tane mutfak televızyonu koymuslar bıyerden spıker sesı bıyandan kenan oner(kesınlıkle baskandan daha mantıklı konusuyor)Ah be baskan valla rezıl ettın 106yıllık cınarı ama kurtulacaz senden az kaldı az...

IL Capitano

Alıntı yapılan: ata vicente - Aralık 30, 2008, 08:33:15
ıkı tane mutfak televızyonu

cok guldum valla Allahta seni guldursun..

Demirören yaptigi hic bir sey artik beni sasirtmiyor.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eyup1903

çarşı satılmıştır kendini maç biletlerine satmıştır bu bir doğrudur bütün stad yeter diye bağırırken onlar sadece susuyorlar

onlar değil miydi sokaklara dökülüp yeter artık seba artık istifa diye bağıranlar aynısını y.d yapsalar ya yapamazlar çünkü demirören e gebe kalmışlardır beşiktaş ı para olarak görmektedir bunu yapanlarda biraz zğır olabilir ama şerefsiz ve karaktersizdir