Ana Menü

Yine Konuştu!

Başlatan CR7, Aralık 14, 2008, 17:48:46

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Turkcell Süper Lig'de Ankaragücü'nü 1-0 mağlup ederek haftayı 3 puanla tamamlayan Beşiktaş'ta galibiyetin mutluluğu yaşanıyor.

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, futbolcuların Ankaragücü karşısında stres altında olmasına rağmen kazanmasını bildiklerini söyledi.

Erdoğan, yaptığı açıklamada, Ankaragücü galibiyetinin Galatasaray ile yapacakları derbi mücadelesi öncesi büyük moral verdiğini belirterek, ''Oyuncularımız dünkü maçta yaşadıkları stres nedeniyle ilk yarıda yakaladıkları pozisyonları değerlendiremedi. İkinci yarıda da skoru korumanın stresini yaşadık. Bu nedenle istedikleri futbolu sahaya yansıtamadılar'' dedi.

Zaman zaman yaşanan puan kayıplarına rağmen zirveye ortak olduklarını kaydeden Levent Erdoğan, ''Ligden kopmuş değiliz. Yine de sezon uzun bir maraton olsa da dikkatli olmalıyız. Yaşayacağımız puan kayıpları bizi şampiyonluk iddiasından uzaklaştırır. Bu nedenle ciddiyetimizi korumalı ve en iyi mücadelemizi vermeliyiz. Hakemler de bu konuda dikkatli olmalı'' diye konuştu.

Erdoğan, Galatasaray ile yapacakları derbi maçı konusunda ise şunları söyledi:

''Galatasaray ile yapacağımız karşılaşma her iki takım için de büyük önem taşıyor. Derbi mücadelesi oluşu nedeniyle 3 sonucun da yaşanabileceği bir karşılaşma. Şampiyonluk iddiamızı sürdürmek açısından kazanmamız gerekiyor. Galatasaray maçında her sonuç çıkabilir. Ama ibrenin Beşiktaş'tan yana olduğunu düşünüyorum. Bunun yanında her konuda birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde sportif olaylarda da aynı duyguları yaşamak istiyoruz. Derbi karşılaşmasının dostça ve kardeşçe geçmesini arzuluyoruz.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

az laf cok iş yonetım!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

djinonu

hahahaha bu adam hic susmazki:D:D:D:D:D

eren06

bu adam ne kadar boş bi adam  böyle

ilhan mansız_melis

Allah'ım ben ölmeden bu adamın sustuğunu görebilecek miyim ya !
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carlito1903

Ağız ishali olmuş susmaz !

alper_1903

Alıntı yapılan: carlito1903 - Aralık 20, 2008, 21:21:27
Ağız ishali olmuş susmaz !

laf bu...

bu nedir ya??

Besiktasi kimler yönetiyor??
nereye gidiyoruz biz??
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...